Çiçek Sepeti %50 İndirim Kampanyasına Nasıl Ulaştım?

Melmelglrrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
1
0
25
Bir yakınımıza hediye alacağımız zaman ilk baktığımız adres olan Çiçek Sepeti’nde geçerli %50 indirim sağlayan bir kod ister misiniz? Siz forumdaşlarla bulduğum bu indirim kodunu paylaşmak istiyorum. Ben sevgilimin doğum günü için hediyelik konsept ürünler bakıyordum ve fiyatların yüksek olduğunu gördükten sonra umudu kesip başka sitelere yönelecekken bir indirim kodu araması yapayım dedim ve bi web sitesinde Çiçek Sepeti’nde %50 indirim sağlayan bir kod buldum. İlk başta fake olduğunu düşünsem de denemekten zarar gelmez dedim ve hemen kodu kopyaladım sonra Çiçek Sepeti’nden alacağım ürünü sepetime ekledim ödeme ekranına geçtiğimde kodu yapıştırdım, direkt olarak indirim tanımlandı ve fiyat yarı yarıya azaldı. Eğer siz de annenize, sevgilinize, babanıza ya da herhangi bir yakınınıza hediye almak istiyorsanız Çiçek Sepeti bunun için en iyi adres, bunu hepimiz biliyoruz. Yer yüzünde ...adresini ziyaret etmeyen 3 kişi falan kalmıştır muhtemelen  Çiçek Sepeti’nden alışveriş yaparken indirim kodu kullanan insan sayısının da artması için indirim kodu bulduğum sayfayı sizinle paylaşmak istiyorum. Çiçek sepeti %50 indirim kodu için bu: ... linke tıklayabilirsiniz. Sayfada sayısız Çiçek Sepeti indirim kodu bulunuyor. Tasarruf yapmayı tüm forum ahalisi olarak istiyoruz ve indirimleri kovalayıp duruyoruz, sıcak fırsatlar konuları altında toplanıp birbirimizle yardımlaşıyoruz, tüm bu haberleri takip edebileceğimiz tek bir web sitesinin olması hepimizin hayaliydi ve sonunda bu gerçekleşti sanırım. Ancak sitede gezindiğimde bazı markaların mağazalarının açılmamış olduğunu gördüm, belki de site yeni bir site olduğu için durum böyledir zamanla diğer markalar da eklenir. Neyse ki büyük markaların tümü sitede var ve hepsi hakkında indirim ve kampanyalar anında paylaşılıyor. Bu site bana gerçekten büyük bir kolaylık sağladı umarım siz de beğenirsiniz, bence incelemelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X