Bahçe Bakımı ve Çiçekler Çiçek Sevenlerin Buluşma Mekanı

kızlar ben bir yerde çalımsı bi bitki gördüm, her bir dalı çam ağacı dalı gibi ve 20cm uzunluğunda gibi.. ve herbir dalının ucunda küçük çiçek var. çok güzeldi.fide alcaktım kökten alması zor olur tutmaz diye alamadım. ismini sordum hatırlamadılar. çamlıca fidanlığından almışlar. fidanlığın internet sitesini bile araştırdım netten görsellerden baktım yok yok bilen var mıdır acaba..

Cok cesidi var arama motorundan rengini turunu yazip gorsellerden arat bence

Alt yapraklarını kırın .Bol çicek açacaktır .Kuruyunca sulayın direk güneş görmesin pencereyle arasına kağıt koyabilirsiniz .Güneş yanığı olabilir .

Menekseler kücük saksı sever ve küçük saksıda çicek açar .Saksının hertarafını kök kaplayınca çicek verirler .Sadece toprak değişimi yapılabilir yada vitamin verilebilir .

Suda beklet.

Merhaba. benide çiçek aşkı sardı resmen bahar gelince.
Bir sorum var. Bende gerbera kalanşo begonya ve succulentim var. Bunlara sıvı şekilde satılan vitamin takviyesi yapmam gerkiyor mu?

Merhaba. benide çiçek aşkı sardı resmen bahar gelince.
Bir sorum var. Bende gerbera kalanşo begonya ve succulentim var. Bunlara sıvı şekilde satılan vitamin takviyesi yapmam gerkiyor mu?
Toprak iyiyse gerek yok .Yeni mi diktiniz .Çicek costuran cicek actırıyor .İsterseniz dökün ama gerek yok.Toprak yenileme gereksinimi olursa yenilersiniz

Toprak iyiyse gerek yok .Yeni mi diktiniz .Çicek costuran cicek actırıyor .İsterseniz dökün ama gerek yok.Toprak yenileme gereksinimi olursa yenilersiniz
Evet yeni daha. Çiçekleri var ama vitamin de gerekli çünkü sudan alamıyor diye okumuştm sormak istedim teşekkür ederim

Herkese merhaba. Evde böcek oluyor diye çoğu çiçeğimi balkona koydum. Ama orda da oluyor. Bi çözümü yok mu? Sürekli ince sinek oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…