Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

Bunu nedense yurt dışına evlenip giden tüm insanlar yaşıyor.

Kadın,erkek tanıdıklarımızın hepsi de mutsuz oldu

Sanırım aileye olan bir özlemden insan biraz daha hassas ve asabi olabiliyor.

Eşinin üzerine gitmesen,neden böyle;neden şöyle deyip sürekli sorguya çekmesen

bence faydalı olabilir.Çünkü erkekler sorgu memuru kadınlardan hoşlanmaz

Ve ilginçtir ki o yıprattıkları kadın gülmediğinde ondan da hoşlanmaz

Sen moralini yüksek tut onun davranışlarını gülerek karşıla derim

Evli değilim ama ilişkiye bakış açım böyle

sen nie gidiomuşsun evinden?o gitsin..benden o kdr rahatsızsan kendin git de!ayrıca bu evlilik seni ne kdr mutlu eder bilemiyorum gerçekten uzaktan akıl vermesi kolay belki ama bilemiyorum....

gel senide alalım kumralımmm bombam :)))

Slinn ve Belinaycim, konuyu ilk okudugumda benim de ilk aklimdan gecen o oldu; ben de mi fesatim ne???:-D

bende varım bende. benide alın o gruba..zemuszemus.

alın.. belinaycığım. valla. açıkta bırakmayın beni
deja vu yaşıyorum gibi hissettim tatlım bir an kendimi
...

:roflol::roflol::roflol: ben bu kızı seviyorum yaaaa opuyorumnanaktan

bende seni tatlım.:1hug:a.s.

BENDE SIZII SEVIYORUM Şeniz

ay bende birsey var sanmistim dun gece kafamçokkarıştı

oyle gucume gidiyorki aglamaktan gozum yanar oldu .5 aylik evliyim 4 yillik bi iliskimdi severek ve gonul den isteyerek evlendim iste hayatimin aski bu dedim .tek kizdim ailemden uzakta dunyanin bi ucuna geldim ..ve ilk gunlerden itibaren mutsuzliugum basladi ..esim 10 yili geckin yurt disinda ve bizde bi arkadas vesilesiyle tanistik tabi ulke disi olmasi itibariyle tlf ve nette gorusebiliyorduk..ailerde gidip geliyordu ve aileler birbirleri cok sevdiler ve hala seviyorlar ..esim evlendikten sonra bana kotu davranmaya basladi..surekli azarliyor yaptigi herseyi basima kalkiyordu . hersey istedigi gibi istedigi zamanada ve yerde olsun istiyordu ben sadece fikrimi soyledigimdede bile cok agir sorler soyleyip kziyor azarliyordu ..beni ezmek istiyordu belliki ..bilmem kim akil veriyorsa ...ben de bi insandim onemlisi esiydim en kucuk bi kavgamizda hemen annesi arayip bunu sunu yapyor diye beni cok utandiriyordu ..kac defa uyardim konustum ..surat astik ki bundan nefret ediyormus artik asmiyorum hic bisey olmamis gibi konusuyorum simdide ne rahat kadinmisim diyip kiziyordu ...bu pazar konustum yeni bi sayfa acmak istedigimi ve gecmisten bahsetmiyelim dedim ..tamam dedi ancak ertesi aksama kadar dyanabildi ..basladi hakaretler kotu sozler ..dunde bana adi..seref.... git bababin evine gidyince cok kirildim. bu sozleri duyacak ne yaptim yaptigim su o cok sevdigin arkadaslarin bakalim kurtaracakmi seni demisim ona laf sokmusm dogru onlar yuzunden bana bagirip durdu onkarda firsatini bulsa hemen ipini cekerler ki kendiside bilir banda soyleyen kendisi ..suan konusmuyoruz ve bana bi ayligina gitmemi istedigini soyledi nedeni ise onu rahatsiz edip sevmedigi seyleri yapiyormusum ..halbuki bizim sevdigimiz seyleri birakin yanlkizca fikrimiz soyluyoz diye hakaretler duyuyoruz..ne yapicaghimi sasirdim suan okulum var nasil gideyim ..semester de gideyim diyorum kabul etmiyo gitmemi istiyormus ..cok kirildim cok:gitme:

bence seni istemeyen bir adama katlanma hayatim....tamam belki seviyorsun onu,amabelliki okuyan kendi ayaklari uzerinde durmayi basarabilecek guclu bir kadinsin....bu ne boylr..zaten yurdisinda yasayan erkekler yada kadinlar yada aileleri kendini bisey zannediyorlar...tovbe hasa kendini tanri gibi goruyorlar....kendini ezdirme hayatim...yasadigin yer nasil bir yer bilmiyorum ama gitmek zorunda degilsin....orasi onun babasinin tapulu mali degil...gerekirse ayrilirsin baska bir sehire gidip ev tutar duzenini kurar okuluna devam eder calisip cabalarsin....hic korkmana gerek yok ..gerkirse polise siginirsin orda nasil bilmiyorum ama ben biliyorum ki burda bir sorunum olsa siginabilecegim ban yardim edebilecekkuruluslar var.....haklarini sonuna kadar ogrenmeli ve ona gore davranmalisin....ben de 4 sene olacak almanyadayim..esimle bazen artisdigimizda ...gidersin o zaman babanin evine diyor.....ben de diyorum nedenmis o....ben senin yuzunden buralardayim,seni sevip geldim,sen gelip beni yerimden yuvamdan ettin,babanin tapulu mali mi ki geri doneyim....hangi kitapta yaziyor o...ve haklarimida bildigim icin bu konuda allah korusun herhangi bir sorun yasarsam neler yapabilecegimi cok iyi biliyor.....kusura bakma ama cok sinirlendim....burdaki insanlar hep boyle...once evleniyorlar sonra asagilamaya hor gormeye basliyorlar.....ezdirme kendini hayatim....sen guclu bir kadinsin..gucunu kanitla ona..oyle basini one eger susarsan hic olmaz....tamam yuvani yikmak istemeni anliyorum,zaten yuvani kurtarma yollari aramalisin olmuyorsada zorlama kendisi bilir..ama neden turkiyeye donesin ki....git kendine kucukte olsa bir ev bul hayatini duzenini yolunu bul....gucunu ispatla tamammi?

ayy cok sinirlendim yaa kusura bakma belki bana kizanlar olabilir ama benim esimde bazen boyle konustugu icin ,bir an kendimi yaamis gibi oldum.o yuzden seni cok iyi anliyorum.....

bence seni istemeyen bir adama katlanma hayatim....tamam belki seviyorsun onu,amabelliki okuyan kendi ayaklari uzerinde durmayi basarabilecek guclu bir kadinsin....bu ne boylr..zaten yurdisinda yasayan erkekler yada kadinlar yada aileleri kendini bisey zannediyorlar...tovbe hasa kendini tanri gibi goruyorlar....kendini ezdirme hayatim...yasadigin yer nasil bir yer bilmiyorum ama gitmek zorunda degilsin....orasi onun babasinin tapulu mali degil...gerekirse ayrilirsin baska bir sehire gidip ev tutar duzenini kurar okuluna devam eder calisip cabalarsin....hic korkmana gerek yok ..gerkirse polise siginirsin orda nasil bilmiyorum ama ben biliyorum ki burda bir sorunum olsa siginabilecegim ban yardim edebilecekkuruluslar var.....haklarini sonuna kadar ogrenmeli ve ona gore davranmalisin....ben de 4 sene olacak almanyadayim..esimle bazen artisdigimizda ...gidersin o zaman babanin evine diyor.....ben de diyorum nedenmis o....ben senin yuzunden buralardayim,seni sevip geldim,sen gelip beni yerimden yuvamdan ettin,babanin tapulu mali mi ki geri doneyim....hangi kitapta yaziyor o...ve haklarimida bildigim icin bu konuda allah korusun herhangi bir sorun yasarsam neler yapabilecegimi cok iyi biliyor.....kusura bakma ama cok sinirlendim....burdaki insanlar hep boyle...once evleniyorlar sonra asagilamaya hor gormeye basliyorlar.....ezdirme kendini hayatim....sen guclu bir kadinsin..gucunu kanitla ona..oyle basini one eger susarsan hic olmaz....tamam yuvani yikmak istemeni anliyorum,zaten yuvani kurtarma yollari aramalisin olmuyorsada zorlama kendisi bilir..ama neden turkiyeye donesin ki....git kendine kucukte olsa bir ev bul hayatini duzenini yolunu bul....gucunu ispatla tamammi?

ayy cok sinirlendim yaa kusura bakma belki bana kizanlar olabilir ama benim esimde bazen boyle konustugu icin ,bir an kendimi yaamis gibi oldum.o yuzden seni cok iyi anliyorum.....

tatlim yasadiklarina cok uzuldum seni cok iyi anliyorum ama geneleme yapmazsan daha iyi olur , heryerde oldugu gibi almanyadada abd dede iyi yada kotu insanlar olur onun icin geneleme yapma tamamyerimseniben

evet aslinda genelleme yapmak yanlis olur....zaten iyi insanlar da var onu cok iyi biliyorum....amainsanin duydugu hep kolumsuz seyler olunca oyle bir hisse kapiliveriyor....yanlis anlasildiysam ozur dilerim..niyetim kotulemek falan degil....ama soyle bisey de var ki...burdaki insanlar biraz acimasiz olabiliyorlar....bu bir gercek diye dusunuyorum....tabi butun iyi insanlara sonsuz saygilaimla ...iyi aksamlar....

belinay-okypete-slin-benim_adım_ yar ; konuyu ilk okuduğumda acabamı dedim...:uhm:
sonraki sayfalarda baktım yalnız değilmişim.vereliniortak
kızlaaaar olabilirmi acaba :nazar:
delikafaduldenayyy bende pek fesat gördüm kendimi bir an :kedi:
:dilcikar:​

Son düzenleme:
belinay-okypete-slin-benim_adım_ yar ; konuyu ilk okuduğumda acabamı dedim...:uhm:

Hoşgeldin Yar Yüreğime Boşver Be E-la-lem Ne-der-se De-sin Hadi Hadi Hadi Hadiiiiii fesatlarrr kulubu sen cok yasa
:roflol:

ya bu fsatlıknerden çıktı be okuyom okuyom bütün sayfaları hç bişi anlamadım banada söyeyinnnn

kızlarr ben de çok fesatım delikafadulden
tatlım sanırım kendine eğlence arıosun ama bence biraz farklı senaryolar bul, bu kadar benzerlik olmaz sengözlerimebaksanab

tatlım sanırım kendine eğlence arıosun ama bence biraz farklı senaryolar bul, bu kadar benzerlik olmaz sengözlerimebaksanab

tatlim sende rahatsiz olduysan yorum yazmayi verirsin ...buradaki bi cok kisinin benzer sorunu var esinin tutumu...ve kaynanain davranislari ...tabi elti kiskanligida ayni ...farkli senaryo bul diyerek nezaketsizce davranmisisn ....konu disi yorum yapip konulari kilitlemeyin please hassasiyet iniz icin thanksa.s.
o arkadasida cok onyargili davranilip cok kirmissiniz...ben gucluyum evet ..imkanlarimda cok ama herkezin karaketeri ve durumu ayni degildir

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlim sende rahatsiz olduysan yorum yazmayi verirsin ...buradaki bi cok kisinin benzer sorunu var esinin tutumu...ve kaynanain davranislari ...tabi elti kiskanligida ayni ...farkli senaryo bul diyerek nezaketsizce davranmisisn ....konu disi yorum yapip konulari kilitlemeyin please hassasiyet iniz icin thanksa.s.
o arkadasida cok onyargili davranilip cok kirmissiniz...ben gucluyum evet ..imkanlarimda cok ama herkezin karaketeri ve durumu ayni degildir

Sweetgul o arkadaş deken kimi kastettin ?

:eek:lmaz: nie rosa olsun ama buda amerikadan ay bendemi fesatıımm kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan​

Slinn ve Belinaycim, konuyu ilk okudugumda benim de ilk aklimdan gecen o oldu; ben de mi fesatim ne???:-D

fesatt fesattt laelaelaelaelae:roflol::roflol:

fesatlar gurubu acmayi dusunuyorum katirlirmisiniz kizlar kaydirigubbakcemile

bende varım bende. benide alın o gruba..zemuszemus.

Grubumuz forumumuza hayirli ugurlu olsun arkadaslardelikafadulden

Böyle küstahca ve cirkin bir yorum olamaz!!!
Nasil böyle bir genelleme yapabilirsiniz inanamiyorum size...
Ve daha aci olani ise, nasil böyle bir kiyaslama yapabilirsiniz?!
Sizi kiniyorum!

ben ve nezaketsizlik kesinlikle yanyana düşünülemez :nazar: hiç bi konuda emin olmadan yorum yapmam, sanal reel fark etmez bu hep böle olmuştur.. ilk msgını okur okumaz rose25 olduunu düşündüm :lepi:
evet haklısın kesinlikle forumda birbirine benzer hayatlar vardır ama sizin ki sadece hayatların benzerliği deil ki, ne hikmetse olayları anlatış şekliniz ve yazım tarzlarınız da birebir aynı :roflol: :roflol:
aslında biz sana böle cvp verince reytingler artıor sen de istediini elde ediosun susmak en iyisi sanırım :icecream:

ne demek git diyor yaa
onun oldsğuu kadar orası sizinde eviniz
çok rahatsız oluyorsa kendisi gitsin
sende kafanı dinle

valla aslinda bu cumleler herseyi ortaya koyuyorkaydirigubbakcemile3

o arkadasim neredn bilsin sekerim ben uzun yillar gorememisim ..gizlemis kendini ...
ilk darbe pazar gunu kilisede duzenlenen yemege esler le gitmek zorunda ..tabi esi evde yok kiminl egidicek bakalimmm.:eek:klava:.kizlara cok onemli bi msj bayanin guvenini en saglamlastiranda mesleginin olmasi oyuzden lutfen egitiminizi tamalayin sonra evleyin yada evlendiysenizde mutlaka mutlaka tamalayin...:eek:

ne yalan soyleyim sweergul cok merak etdim o pazar gunu kilisede ne yemegi var?? cevap yazarsan cok sevinirim .... bu merak huyum basima birgun bela olmasa bari :kedi: iftar yemegi olmadigi kesin ama ne yemegi CADIARZU

X