Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

:eek:lmaz: nie rosa olsun ama buda amerikadan ay bendemi fesatıımm kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan​

A.B.D degilde yazi sekli ve celiskisi bana cok benzer geldi ya ne yapim icimden oyle geldi Allahin bildigini sizden saklayimi :kedi:

:eek:

Slinn ve Belinaycim, konuyu ilk okudugumda benim de ilk aklimdan gecen o oldu; ben de mi fesatim ne???:-D

çok üzüldüm tabi senin aileni vatanını bırakıp oralarda bi başına kalman da işin ayrı bi durumu merak ettiğim ortak arkadaşınz yokmu hiç? nebilim onun arkadaşının eşi filan samimiyet kurabileceğin, yada direk arkadaşından bilgi alabileceğin? eve gelip gitmeleri normal mi ? bilgisayar kayıtları veya ödediği ceptelefonu detaylarında yada fatursanda gözüne çarpan hiç birşeyler oldumu? kolay kolay pes etme derim en azından okulun bitene kadar.. bu arada inan bana erkekler çocuk gibidir.. nasl bi anne çocuğu yalan sölediğinde gözlerinden yada hal ve hareketlerinden anlayabiliyosa bi kadında kocasını anlayabilir heleki kadınların erkeklere göre hisleri daha kuvvetlidir bu anlamda içini rahatsız eden bişi vardsa araştır gözlemle yada ne bilim bişiler yap işin ucu ayrılığa gidecekse bile eline geçen gözle görülür elle tutulur bişey olduğunda hiç bilmiyomuş gibi davran ve zamanı geldiğinde seni suçladığında lafı gediğine sen oturttur yane sen koy tekmeyi ...ne sanır kendini böle tipler bilmem ki

dip not : baktın hiç biri olmuyo eşşeği bağlıycan bi kazığa üç beş adam tutcan hakkından gelcen teytey

bence derhal bu adamı bırak ve ailenin yanına dön cnm..bu adamı sen hiç tanmamışsınkiitel.de nette nekadar tanınır bi insan bak şimdi aynı evde ortamda olunca anlaşamadığınızı görüyosun işte cnm..

Slinn ve Belinaycim, konuyu ilk okudugumda benim de ilk aklimdan gecen o oldu; ben de mi fesatim ne???:-D

fesatt fesattt laelaelaelaelae:roflol::roflol:

fesatlar gurubu acmayi dusunuyorum katirlirmisiniz kizlar kaydirigubbakcemile

kimin benzer konusu bilemiyorum fakat benzer konu olmasi normal nede olsa esi ve ailesi topiki ve eslerden dolayi olusan sikintilar anlatilmakta ..lutfen konu disi yorumlar yazmayin kilitlenmemesine dikkat ..gostereceginiz hassaiyetten deolyi tesekurler ...........

gitmiş gibi yapip başka yerde kal eşini izle
hayatinda yeni biri olabilir bence
peki bu size vesile olan arkadaşlariniza telefon edip
hiç lanet olsun bumu bana yakiştirdiğiniz adam demedinmi?:nazar:

arkadasim isni halletmis yarin aksam donuyor.bavulum hazir hemen yarin orada kaliyorum ve elbette takibe alicam ..minicik bu aciginni buldugum an cekicem fisini ..ve herkeze resul rusva edicem ..bi bayana hakarette neymis gorucek...cunku sindirilecek bi kelim edegillllllllllllllllllllllllllllllll

gitmiş gibi yapip başka yerde kal eşini izle
hayatinda yeni biri olabilir bence
peki bu size vesile olan arkadaşlariniza telefon edip
hiç lanet olsun bumu bana yakiştirdiğiniz adam demedinmi?:nazar:

o arkadasim neredn bilsin sekerim ben uzun yillar gorememisim ..gizlemis kendini ...
ilk darbe pazar gunu kilisede duzenlenen yemege esler le gitmek zorunda ..tabi esi evde yok kiminl egidicek bakalimmm.:eek:klava:.kizlara cok onemli bi msj bayanin guvenini en saglamlastiranda mesleginin olmasi oyuzden lutfen egitiminizi tamalayin sonra evleyin yada evlendiysenizde mutlaka mutlaka tamalayin...:eek:

canım seni çok iyi anlıyorum.ben de çok severek evlenmeye karar verdim evlilik öncesi bana deli divane olur ben ne dersem onu yapardı ama eş durumundan dolayı nikah yapmak zorundaydık nikahımız oldu etresi gün başladı bana kötü davranmaya kırmaya üzmeye tanıyamaz oldum sürekli gizyaşı döküyordum.öyle şeyler yaşattı ki şimdi ayrıntıya girmek istemiyorum intiharı bile düşündüm.ama bizim düğünümüz olmamıştı 2 ay vardı eşyalar alındı düğün salonu tutuldu her şey tamamdı yani ayrıldım düğünden önce yapmadığım evliliğin boşanmasını yaşadım.inan bununla ilk karşılaşan sen değilsin.erkekler kadınları malı gibi görüyor sahip olunca biyere gidemeyeceğimizi düşünüp gerçek yüzlerini ortaya koyuveriyorlar.tabi hepsi için değil sözüm.ama seninki ve benimki gibi çok ortalıkta.sana düzelir demeyi inan çok isterdim ama düzelmez çünkü bu olanların karakteri.sadece bizi nikahlarına alana kadar maskelerini takıyorlar sonrasında asıl kendileri olmaya başlıyorlar.anlayacağın yapmadığım evliliğin yıkılan hayallerimle birlikte boşanmasını yaşadım.bir adamdan can çıkar ama huy asla.Allah yardımcın olsun.

evet cnm can cikar huy cikmaz ..ama azalbilir ..ve azalmali yoksa zate olmaz..sen dogru bi karar verip yari yoldan donmusun ..cesaretin ve kendine olan satgindan dolayi tebrikler cnmkaydirigubbakcemile5

X