Ciddi ilişki niyetiyle birisiyle tabişabilmek için neler yapabilirim?

zupergood

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
26
24
28
Selam arkadaşlar. Bir evlilik yaptım boşandım. 28 yaşındayım. Çocuğum yok. Boşanalı epey zaman geçti. 2 seneye yaklaştı. Hayatıma doğru düzgün biri giremedi. Begendiklerim olmadı. Ya da gelenler hep beni arada bıraktı içime sinmedi. Yavaş yavaş artık yanımda birisi olsun istiyorum. Düzgün bir insan. Hayatı paylaşıp sohbet edip keyifli vakit geçirdiğim. Yeniden evlenmeyi de düşüneceğim birisi olmalı. Aile kurmak çocuk sahibi de olmak isterim bir gün bu kişiyi bulursam. Sosyal guleryuzlu eğlenceli bir kadınım. Beni güzel bulanlar da oluyor. Yani beğenilen birisiyim. Benim kendi fikrimce erkek olsam gelir kendimle tanisirdim :) çalışıyorum işyerinden vs birini bulamiyorum. Uygulamalardan tanışmak da istemiyorum pek. Aslında net bir sorum da yok ama benzer bir süreç geçirenler uzun süreden sonra aradığı sevgiyi bulabilenler yazabilir misiniz? Hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım ve ne zaman kadın erkek ilişkilerinde mutlu olacağımı bilmiyorum. Bana bir öneriniz var mıdır?

çok gençsiniz illa ki biri çıkacak karşınıza. bende evlenip boşandım ama hayatıma girenler malesef hep yanlış seçimler, doğru düzgün biriyle henüz bende tanışamadım. ben 36 yaşındayım ama, bu yaştan sonra da bulup mutlu olacağımı pek düşünmüyorum.

Selam arkadaşlar. Bir evlilik yaptım boşandım. 28 yaşındayım. Çocuğum yok. Boşanalı epey zaman geçti. 2 seneye yaklaştı. Hayatıma doğru düzgün biri giremedi. Begendiklerim olmadı. Ya da gelenler hep beni arada bıraktı içime sinmedi. Yavaş yavaş artık yanımda birisi olsun istiyorum. Düzgün bir insan. Hayatı paylaşıp sohbet edip keyifli vakit geçirdiğim. Yeniden evlenmeyi de düşüneceğim birisi olmalı. Aile kurmak çocuk sahibi de olmak isterim bir gün bu kişiyi bulursam. Sosyal guleryuzlu eğlenceli bir kadınım. Beni güzel bulanlar da oluyor. Yani beğenilen birisiyim. Benim kendi fikrimce erkek olsam gelir kendimle tanisirdim :) çalışıyorum işyerinden vs birini bulamiyorum. Uygulamalardan tanışmak da istemiyorum pek. Aslında net bir sorum da yok ama benzer bir süreç geçirenler uzun süreden sonra aradığı sevgiyi bulabilenler yazabilir misiniz? Hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım ve ne zaman kadın erkek ilişkilerinde mutlu olacağımı bilmiyorum. Bana bir öneriniz var mıdır?
Merhaba tanisabilecegin bir yer onerebilirim istersen

Formülü yok:)
İstediğiniz kadar dört dörtlük olun mevzu karşıdaki insanlar
Herkes gizemli bir kutu ne çıkacağını bilemiyoruz.
Şöyle yap burdan git desek de olmayınca olmuyor 🤷🏻‍♀️
Siz istiyorsunuz, çabanız da var Allah gönlünüze göre hayırlı bir eşi en hayırlı zamanda nasip etsin 🌸
Bir de kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız toparlamak için birine bağlanmayın mutlaka psikolojik bir destek almanızı öneririm. Sizi rahatlatır. Zor olanı başarmışsınız gerisi gelir illaki🌸

Yani evet benzer şeyler sordum. Bir kısmını uyguladım. Spora başladım. Ama gelenler hep gençler daha çok 20lerin başındaki kişiler. Aralarda tanışmak isteyen bir iki kişiyle görüştüm. Ama hoşuma gitmedi çekmedi öyle diyeyim. Bir de şunu fark ettim. Çoğu erkek çok çekingen kalıyor. Açık açık ben de gidip bir şey söylemek istemiyorum. Bunun dışında ciddi niyetle ben görüşme yapmak istiyorum aslında. Yani flört aşamasında kalan ne olduğu belli olmayan bir şey istemiyorum.

1-doga yuruyusleri
2-fotograf kurslari ve gezileri
3-gezi gruplari
yavv bunlar kadın dolu zaten

hani teknik bir kurs olsa, borsa -finans, modifiye araç filan (!) o zaman olabilir belki de...
ben Mugla'da yaşıyorum kaç tane doğa gezisi,yürüyüş, kurs o bu varsa silme kadın dolu. yazın tekne turları bile öbek öbek kadın dolu. erkek varsa da emekli amcalar. amacımız emekli amcalar değildir herhalde?

erkek olan mesela burada anca dalış kursları filan oluyor -ona bile etrafımda gidenler hep kadın ama erkekler de geliyor diyorlar. ha bir de kite-sörf tayfası kadın-erkek karışık. ama onlar kendi içlerinde orgy swinger vs. takılıyor zaten onlarla takılmayı pek kimseye önermem.

dans kursları kadın dolu
pasta börek, dil kursları kadın dolu.

bi TUS kursu var burada, orada öbek öbek erkek oluyor, evet. 23-24 yaşındaki bu çocukların neredeyse hepsi kel ve göbekli, bunu takmazsanız TUS kurslarının etrafındaki kafelerde takılabilirsiniz mesela. gerçi çıkıp kapının önünde 15 erkek sigara içip kendi aralarında takılıyorlar ama, nasip artık.

Düzenli aralıklarla aynı konuyu mu açacaksınız?

X