Düzgün bir ilişki ya da evlilik niyetinde bir erkekle tanisabilmek için ne yapmak nasıl davranmak lazım?

Bence kendi yasitiniz bir erkek aramaktan vazgeçerek başlayabilirsiniz. Sizin aradığınız gibi 20lerinde evlilik düşünen erkekler zaten şu an ya evli ya da evlilik aşamasında. 20lerindeki erkekler şu an zaten ya üniversiteden ya işten bulduğu kadınlarla evleniyor ya da hâlâ cocuksu eğlence kafasindalar. Biraz daha 34 35 yaş civarı insanları araştırırsanız sizin gibi düşünen insanların daha çok olacağını düşünüyorum. Hem de daha olgun ve tatmin edici bir ilişki olabilir. Yani yaş bazında değil yaşantı bazinda denklik aramanızı oneririm

Aramayı bırakın. Ciddi söylüyorum. Ben bunu boşanmış olduğunuz için söylemiyorum, sizin yaşınızda hiç evlenmemiş olan arkadaşlara da söylüyorum. Dediğiniz tipte bir ilişki aramakla bulunabilen birşey değil çünkü. Tek başına kalarak hayattan nasıl zevk alabilirsiniz ona odaklanın. Tüm tanıştığınız erkeklere göz ucu ile bile olsa, potansiyel sevgili gözü ile bakmak, o şekilde içinde muhakeme etmek yorar. Ömrümüz boyunca tek kalacak olsanız sizi erkekler dışında ne mutlu ederdi. Buna odaklanın. Erkekler hele hele sizin aradığınız gibi olanlar bir kadının hayatına gireyim güzel bir aşk yaşayalım kafasında olmazlar. Hele hele de hayatın tadını çıkarmak için bir erkek bekleyen, arayışta olan kadınlar hiç ilgilerini çekmez. Gerçekten akıllı, olgun, kendi ayakları üzerinde durabilen adamlar, kendine yeten mutlu kadın sever. Hazırda onu bekleyen değil, kendi hayatındaki huzuru adamı hemen kabul etmeyecek kadar iyi gördüğü için uğraştıran kadın sever. İnsanların enerjileri var ne kadar güzel, kariyerli olursa olsun bir kadın, kendi özünde kendi başına huzurlu ve mutlu olmayı başaramamış, bunu bir erkekten, bir ilişkiden bekliyorsa bu onun ışığını söndüren bir durum. Etrafında gördüğüm bütün mutlu huzurlu ilişkilerde durum bu. Kadın başından beri mutlu ve huzurlu. Erkekler de bu çekime kapılıp gidiyorlar zaten. Bence bir süre bu düşünceyi rafa kaldırın. Hayatta erkekler dışında hayaliniz, hobileriniz ne onlara odaklanın, kendiniz ile randevuya tatile çıkın. Siz aramayı bıraktığınız ve kendinize yetebildiğiniz zaman mutlu olacaksınız ve şuan hayaliniz olan ilişkiyi yaşayabileceksiniz. Kadınların kendi ayakları üstünde durması sadece maddi olarak değildir, manevi olarak da bir kadın kendi ayakları üstünde durmayı başarmalı. Erkeklerle ilişki maksatlı tanışma yoluna gitmeyin. Bu talep ile gelenleri kafadan uzaklaştırın. Önce dost insan olarak tanımayı deneyin.

Yaş kriterine takılmayın ben ikinci evliliğimi yaptım ilk evliliğimi bitirdiğimde 29 yaşındaydım o dönem 1-2 kişiyle tanıştım yaşıtım olan arkadaş ortamında vs hepsinin tavrı 35 e kadar gezip tozarım kafasıydı 34-35 üstüyle de tanıştım onlar evet evlilik istiyor çocuk isteyen kişiler oluyor çünkü ilk eşimde benden 3-4 yaş büyüktü şimdiki eşim 7 yaş büyük
Geç olgunlaşıyorlar

Merhabalar. Ben boşanmış çocuksuz bir kadınım. Düzgün sadece cinsel amaçla yaklasmayan bir erkekle tanışmak ve düzgün ne olduğu belli olan bir ilişki yaşamak istiyorum, ileride evlilik de olabilir anlaşırsak. Yani temel istegim sevildigim sevdiğim eğlendigim güzel bir iliski. Fakat sorun şu ki ben istediğim gibi birine denk gelemiyorum. Biriyle tanışıyorum ya çok muhafazakar cinsellikten aman aman uzak 30yqs üstü adamlar ya da benim yaş grubum ama sadece eğlence kafasında adamlar . Ben 28yasindayim bu arada. Güzel bir işim var, ne bileyim arabam var. Hayatımın belli bir düzeni var herkes beni çok guleryuzlu eğlenceli çalışkan yumuşak huylu bulur. İş ve arkadaş ortamında sevilirim. Ama aşk hayatında istediğim gibi bir ilişkim hiç olmadı. Bunda muhtemelen benim de bir yerlerde yaptığım hatam var ve ben o hatayı bulamıyorum. Erkekleri mi taniyamiyorum acaba? Genelde benden çok daha muhafazakar ve kültür seviyesi daha düşük erkekler bana yaklaşıyor. Ben gezmeyi sosyal aktiviteleri filan da severim. Ama bugüne kadar gittiğim hiçbir konser, tiyatro, hobi vs etkinliğinde bir erkekle tanisamadim. Özellikle evli olan ve öncesinde sevgili flört tecrübesi olan arkadaşlardan bir davranış tavsiyesi filan almak istiyorum.
Goucu usulü bir platform onerebilirim

X