Ciddi ilişkim bitti biriyle tanıştım

Eski ilişkim komple bitmiş yani o iğrenç günler bitmişti arada travmalarımdan ötürü duygu değişimlerim oluyor evet yeni biriyle tanıştım kendiside 2 yıl önce nişan atmış benim gibi o gerçekten çok anlayışlı eğitimli nezih kibar bir insan konuşmaya başladık. Beni anlıyor her anlamda bazen kendimi çok kötü hissediyorum ve sıkılmıyor bana destek oluyor tam her şey bitti derken hayatıma gelen güzellik çok hoş ama ben içimdeki bir ses diyor yanlış yapıyorsun bu uzun ilişkiden çıktığım içinmi gerçekleşiyor . Uzun ilişkimde sevilmedim ilgisiz kaldım eski nişanlım bir narsistti . Aklınıza gelemeyecek kötü şeyler yaşadım . Duygusal istismar , bedensen istismar aşk adı altında .Acı çekmemin tek sebebi eski ilişkime olan bağlılığım ne yapmalıyım . Çocuğu daha iyi tanımak adına yüz yüze görüşme yapmadım . Dürüst bir insan .Hatta ciddi düşündüğünüde dile getirdi . Ama ben insanlara inancım çok kırıldı
Yüzyüze görüşme yapmadın mı?

ahhahahaha :) ama şimdi ben bu ilişkiye başlarsam herkes beni yanlış anlar diye korkuyorum açıkcası
Kime ne ama siz daha yüz yüze görüşmediğiniz birini gözünüzde büyütmüşsünüz.
Eski ilişkiniz çöp ise karşılaştıracağınız dayanak o olmasın. O ilişkiye göre herkes daha iyi görünür. Biraz daha ayaklarınız yere basar şekilde düşünün derim.

işte tanıştığım çocuk gerçekten düzgün bir adam her anlamda ama 1 yıl sonra bile insanlar duysa kesin bir kulp

ortak arkadaşlarımdan tanıyordum
İnsanlar arkadaşlık ilişkilerinde başka özel hayatta bambaşkadır. Bu kadar kısa sürede böyle net tanımış olmanız imkansız.

Ağırdan alıp kendinize zaman tanıyın ve daha en başından adamı mükemmelleştirmeyin ki hayal kırıklığına da uğramayın.

Onca deneyim yasamissiniz hala daha yüzünü görmediğiniz biri hakkinda nezih kibar vs diyorsunuz.
Karşınızdaki de ne kadar tuhaf bir insansa daha yüzünü gormedigi bir kadınla ilgili ciddi düşündüğünü filan dile getiriyor.
Hayır birde siz tanımak adına yüz yüze görüşmeyi kabul etmemissiniz bu da en tuhafı.

Daha görmeden nezih, kibar. Adam belki de hanzonun teki. Müge anlıya gelen peşpeşe evlenip boşanan bir kız vardı onu hatırlattın.

Daha çok yeni bir ilişkiden çıktınız gözünüzdeki perde bile açılmadı. Biraz sakin olun. Görmediğiniz tanımadığınız birisinin ne kadar kibar olduğunu bilemezsiniz. Kibarlık tek başına bir iyilik sebebi de değildir. Belki psikopat ne bileceksiniz ki? Ayrıca görmediği insanla ciddi düşünüyorum diyen adam kadar sizin de hemen insanlara açıklayacakmış gibi düşünmeniz de o denli sağlıksız.

Ay biraz sakin olun ya. Hayatınızda her an biri olmak zorunda mı? Kalbiniz ruhunuz yorulmuyor mu hiç, bi dinlenin soluklanın. Genel olarak böyle yaşayan insanlar için söylüyorum. düzgün biri karşınıza çıkıp bir şeyler hissetmek o heyecanları yaşamak neden unutuldu? Ciddi ilişkinizle ilgili daha yeni konularınız var bu flört aşkınız ne, bence önce içsel sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor.

Onca deneyim yasamissiniz hala daha yüzünü görmediğiniz biri hakkinda nezih kibar vs diyorsunuz.
Karşınızdaki de ne kadar tuhaf bir insansa daha yüzünü gormedigi bir kadınla ilgili ciddi düşündüğünü filan dile getiriyor.
Hayır birde siz tanımak adına yüz yüze görüşmeyi kabul etmemissiniz bu da en tuhafı.
Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyor.hayal aleminde yaşamak güzel gelmiş.

Ay biraz sakin olun ya. Hayatınızda her an biri olmak zorunda mı? Kalbiniz ruhunuz yorulmuyor mu hiç, bi dinlenin soluklanın. Genel olarak böyle yaşayan insanlar için söylüyorum. düzgün biri karşınıza çıkıp bir şeyler hissetmek o heyecanları yaşamak neden unutuldu? Ciddi ilişkinizle ilgili daha yeni konularınız var bu flört aşkınız ne, bence önce içsel sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor.
Ben de öyleyim ama çok haklısın.nedeni gelecek kaygısı.ya olmazsa ya olmazsa ne kadar bekleyeceğim.bir de kendini değerli hissetme güdüsü.erkekle olacağına inanıyoruz.bu kafa nasıl değişir bilmem.

Ben de öyleyim ama çok haklısın.nedeni gelecek kaygısı.ya olmazsa ya olmazsa ne kadar bekleyeceğim.bir de kendini değerli hissetme güdüsü.erkekle olacağına inanıyoruz.bu kafa nasıl değişir bilmem.
Ya size şöyle söyleyeyim, ben ne zaman ki kendime hayatıma odaklanıp kendimi geliştirmeye sevmeye başladım, insanların düşünceleri sevilmek umrumda olmadı işte o dönemde eşimle tanıştım. Gerçekten hayatta genel bir kural Murphy kanunları gibi, kafaya takmayıp kendinizi sevmeye odaklandığınızda sevilmeye değer bulduğunuzda sizi gerçekten sevecek kişi ortaya çıkabiliyor.

X