Çift çizgi gördüm kizlaaaarrr

maviterlik

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
1.493
3.380
Kızlar adetim bir hafta gecikti bende test yaptım bugün pozitif çıktı çok saskinim mutlu oldum açıkçası çift çizgi görünce elim ayağım titredi sevinçten ama eşim ikinci çocugu istemiyordu şok oldu o da söyleyince dondu resmen adam:KK57::KK57: nasıl olacak ne yapacağım bilmiyorum bir oğlum var 4 yaşında krese gidiyor ev almıştık yeni çok borcumuz var biliyorum bebek kismetiyle gelir derler ama kafam çok karıştı şimdiden bakıcı düşünmeye başladım :rolleyes: kızlar moral verin biraz çok ihtiyacım var sizler nasıl yapıyorsunuz nasıl alistiniz iki çocuklu hayata? :KK57::KK57:

Kocam hep kahvehaneye gidiyor, ya da tatilde ailesine gidince değişiyor

Bunun gibi konunuz vardı değil mi, geçtiğimiz yaz, yanlış mı hatırlıyorum

Çift çiZgiye kocanız niye şaşırdı? Önlemi alınmadıysa, hamilelik pek sürpriz değil zira.

Hayırlısı olsun.
Önlem aldık tabii ki korunuyordu esim zaten o yüzden şaşırdık ikimizde. Özellikle eşim henüz istemediği için çok dikkat ediyordu. Eski çağ yöntemleriyle korunmuyoruz onu da söyleyim de buradan şimdi laf atanlar çıkmasın :))

Önlem aldık tabii ki korunuyordu esim zaten o yüzden şaşırdık ikimizde. Özellikle eşim henüz istemediği için çok dikkat ediyordu. Eski çağ yöntemleriyle korunmuyoruz onu da söyleyim de buradan şimdi laf atanlar çıkmasın :))
Mörfi kanunları :)))
Düşündüğümüz tersi olur ya

Yaş farkı ideal, borç varmış ama mecbur kısıtlamaya gideceksiniz

Musmutlu olun e mi? :))

Çok sevindim aileniz adına

Benim kiz kardesimde prezervatifle ikinci cocuguna hamile kaldi. Yirtikmis ve farketmemisler. Oda sok oldu gunlerce agladi. Simdi 4 yasinda kizi var.
iyiki var der. Bir tane dusunuyodu cunku. ben buyuk konusmamayi ogrendim. Saglicakla alin kucaginiza isallah

Benim kiz kardesimde prezervatifle ikinci cocuguna hamile kaldi. Yirtikmis ve farketmemisler. Oda sok oldu gunlerce agladi. Simdi 4 yasinda kizi var.
iyiki var der. Bir tane dusunuyodu cunku. ben buyuk konusmamayi ogrendim. Saglicakla alin kucaginiza isallah
Sağolun teşekkür ederim sanırım büyük konuşan eşim oldu bizde de. Hiç istemiyordu çünkü ben olsun bir tane daha dedikçe yok diyordu oğlumun kardeşi olmasını istiyordum valla iyi oldu :KK71:

Kocam hep kahvehaneye gidiyor, ya da tatilde ailesine gidince değişiyor

Bunun gibi konunuz vardı değil mi, geçtiğimiz yaz, yanlış mı hatırlıyorum
niye böyle dik yorumlar yazarsınız anlamam ki. hanımefendi heyecanını paylaşmış. belki bir süredir istiyorlardı olmuyordu eşi de bu yüzden şaşırdı.

Hayırlı olsun canimmm. Bnce hiç korkma allah yardım eder zaten büyüğü 4 doğana kadar 5 olur. Tebriklerr

X