Saç Şekillendiriciler çift dalga maşası nedir?

elegance_

Ebru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
238
7
fisfisfisMerhaba arkadaşlr. ben saş şekillendirici set almayı üşünüyorum. Babylissve reington arasında kaldı. yalnız babyliss 2021ce setinde bişey takıldı gözüme!!
çift dalga maşası !!! etin bi parças da buymuş!

Ne olduğunu bilen, kullanan varsa resimle ve yorumla yardımcı olabilirmisiniz??????
fisfisfis

ayyyyy nolur yardımcı olun belki sizede yabancı bi konu ama internette de bulamadım adam akıllı bi açıklama!!!!

fisfisfisMerhaba arkadaşlr. ben saş şekillendirici set almayı üşünüyorum. Babylissve reington arasında kaldı. yalnız babyliss 2021ce setinde bişey takıldı gözüme!!
çift dalga maşası !!! etin bi parças da buymuş!

Ne olduğunu bilen, kullanan varsa resimle ve yorumla yardımcı olabilirmisiniz??????
fisfisfis

elegance sen internettenmi baktın? yoksa mağazadanmı? :1shok:

harbi merak ettim...

canm ben babliss kullanmıştım yıllarca çok memnun kaldım.

Seni de yanıltmak istemiyorum ama CADIARZU
Eğer yanlış anlamadıysam: 1001 gecede şehrazatın k.validesinin saçının önünü onunla yapıyorlardı...

Bi araştırayım resim bulursam ekleyeyim. vereliniortak

Kuzenimin düğününde kuaför saçını onunla yapmıştı..

şimdi kime sorsam remington daha iyi diyo ama babyliss setleri daha uygun fiyatlı. babyliss tek maşa yada düzleştirici mi kullandın yoksa setmi?

Seni de yanıltmak istemiyorum ama CADIARZU
Eğer yanlış anlamadıysam: 1001 gecede şehrazatın k.validesinin saçının önünü onunla yapıyorlardı...

Bi araştırayım resim bulursam ekleyeyim. vereliniortak

Kuzenimin düğününde kuaför saçını onunla yapmıştı..

okayy bekliyorum :) çokteşekkür derim. nası bişidir nası yapılır anlamadım iki ince maşa yanyana yapışık duruyo resim eklemeyi becerem göstericem

Umarım doğrudur kızlar.. sizi yanıltmak istemem .. :eek:

Sadece yardımcı olmak istiyorum..

Tek farkı Yanyana 2 maşanın üstünde bu kıvrım var.. buyrunnnnnnnnn

10_Episodul_56_jpg_1787679090.jpg

heeeeeeeeeeeee olabilir mantıklı :) çok teşekkür ederim:) muhtemelen böle bişeydir :) peki bunu kendisi yapan varmı ? kullanan?

Benim 2kızkardeşimde remington kullanıyor...
Çok memnunlar..

Kuaföre sordum babylissin kuaförler için üretilenleri çok iyiymiş

set düşünüyorum düzleştirici maşa tost vs hepsi var setlerde. remingtonun set fiyatları babyliss lerin 2 katı nerdeyse bende öğrenciyim :KK43: remington diyo herks, babylisinde iyi ürünleri de var ama pahalılar :KK43:

heeeeeeeeeeeee olabilir mantıklı :) çok teşekkür ederim:) muhtemelen böle bişeydir :) peki bunu kendisi yapan varmı ? kullanan?

Zaten yapmaya kalksan yapamazsın o maşadan başka bişiyle sanırım...Öyle diilmi.. lülülülülülü
bu dalga başka neyle yapılabilir ki? -tatlicadiarzu-

canım ben senın sormak ıstedıgım seyı anladım şu morlu beyazlı renktekı sette olan maşayı soruyosun dımı yanyana ıkıtane çubuk var gıbı?? sızın bu rsımdekı sehrazatın dızısındekı kadının saçı su dalgası maşasıyla yapılıyo ama senın o sordugun alet boyle saçını orüp açarsın ya aynen oyle yapıyo nasıl denk geldım bılmıyorum ama ınternette bı vıdeoda ılk kez gormüştüm o sordugun aletı ve kızın sacını cok guzel yapmıslardı daha sonra evkurda bu setın ıcınde gorunce baya almaya nyetmenmıstım ama sonra vazgecmıstım maddı durumdan oturu:)

Babyliss-2021ce-Infinitix-Sac-Sekillendirme-Seti__18206587_0.jpg

1- 16 mm bukle maşası 6- 16mm geçmeli fırça 2- 25 mm bukle maşası 7- 16mm geçmeli spiral 3- Seramik saç tostu plakaları 8- 2 saç lipsi 4- Seramik düzleştirici plakalar 9- 12 saç tokası 5- Çift dalga maşası 10- Çanta

Babyliss 2021ce Infınıtıx Saç Şekillendirme Seti
cnm ben bunu kullanıyorum ve çok güzel tavsiye ederim benim bütün saç sekillendirici ürünlerim babyliss ve çok memnunum.

Ayşül ; benim 10nolu mesajımdaki resim yanlışmı diyosun?? :gitme:

canım yanlıs demıyımde o resımdekı saç ıcın kullanılan alet ınternetten su dalgası maşası yaz gorursun farklı bı alet adı sanırım wag yada wags tı bı bak ıstersen

Tam bi muamma oldu.. lülülülülülü

bi kuaför yokmu bu işi bilen bizi aydınlatsın... :gitme:

Kimse bu makinadan bahsetmiyo dimi önce onda anlaşalım..
ben bunun adını TOST diye biliyorum ...konumuzla alakası yok :)
GAM-NEW%20AGE.jpg

evet burdaki çift maşadan bahsediyodm. sen yapabiliyomusun bunu? resim varsa koyabilirmisin canm??
bide ben remington s8670 lbu set arasında kaldım. remington babyliss in 2 katı fiyatında.. ama remingtonu da çok övüyolar. bu babyliss setinde iyonizer mi ne öle bi özelliği var mı peki???

X