Çift embriyo sonrası pozitif

Amin insallah.
Yok olmadı, 2.5 aylıkken ikizlerinden birini kaybettim. Oğlumu kucagima aldim şükür 2. Yasinda simdi.
Rabbim evlat bekleyen herkese sağlıklı sıhhatli hayirli evlatlar nasip etsin insallah

22 mayıs cift embriyo transferi yapildı.beta değerlerim 7. Gün 89 9. Gün 250 cikti.İdrar testlerimde pozitifi gordum.Simdi 9 haziranda kese randevusu verdi.Sizce kizlar ilk kontrolde tek mi çift mi belli oluyor mu.İlk transferim o yuzden cok heyecanliyim🙃

22 mayıs cift embriyo transferi yapildı.beta değerlerim 7. Gün 89 9. Gün 250 cikti.İdrar testlerimde pozitifi gordum.Simdi 9 haziranda kese randevusu verdi.Sizce kizlar ilk kontrolde tek mi çift mi belli oluyor mu.İlk transferim o yuzden cok heyecanliyim🙃
Belli olur betanız yüksek ikiz olma ihtimali var. Umarım ikizdir 🙏

İnşallah her ikiside tutar bende baktıracağım inşallah 🙏🏻

Masallah çok güzel değeriniz. Darısı benim başıma olsun insallah. Bekleyen herkesin başına.
Nasıl arttı, keseyi gördünüz mü? İkiz mi?
Çok teşekkür ederim 16. Günümdeyim cuma günü normal ultrasyondan bişi görünmedi . Vajinal bakmak istemedim . O yüzden tek mi çift mi bilmiyorum 🤷‍♀️ . Rabbim istiyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🙏🏻 .Sende transfer oldun mu

Çok teşekkür ederim 16. Günümdeyim cuma günü normal ultrasyondan bişi görünmedi . Vajinal bakmak istemedim . O yüzden tek mi çift mi bilmiyorum 🤷‍♀️ . Rabbim istiyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🙏🏻 .Sende transfer oldun mu
Allah gönlünüze göre versin 🤲 ben de 3 haziranda oldum. Yarin test günüm. Dua et benim için de lutfen

Kızlar bugün 5.günüm ilk denemem negatifti. İki tane embriyo koyuldu. Kan vermemek için kendimi zor tutuyorum versem azda olsa çıkar mı sizce hiç olmazsa hamile kalabildim diye sevinicem🥺

Kızlar bugün 5.günüm ilk denemem negatifti. İki tane embriyo koyuldu. Kan vermemek için kendimi zor tutuyorum versem azda olsa çıkar mı sizce hiç olmazsa hamile kalabildim diye sevinicem🥺
Sabret ve dua et çok erken baktırıp moralini bozma 🙏🏻rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏻

X