''Çiko''

fragola

Gruşenka
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
5.571
94
40
Evimizin beyaz meleği, kuzumuz çikolatamuzumuzzz sevgili bay Çiko'yu gururla takdim etmek isterim =)

cikox.jpg

Yukarıda görüldüğü üzre kendisi evin hakimidir.

n700482735_247283_7084.jpg

Moda duygusu çok gelişmiştir =)

n700482735_247286_2553.jpg

Harika bir yüzücüdür.

n700482735_247290_8099.jpg

Arada sırada asaletini unutup böyle yakışıksız işlere kalkışır.

n700482735_1037331_5676.jpg

Çok şakacıdır =)

n700482735_1735284_4513652.jpg

Öyle güzel uyur ki =)

n700482735_247281_151.jpg

Kulaklarıyla uçabilir

n700482735_247276_8823.jpg

Bebekliğinden beri bisküvi için herşeyi yapar. Burada oturmuş =)

4758_92497712735_700482735_2135607_3215518_n.jpg

Havuzdan ödü kopmasına rağmen babasının frizbi oynama teklifini asla geri çeviremez

uyku1g.jpg

Birinci açı...

uyku2.jpg

İkinci açı...

uyku3.jpg

Ve üçüncü açı. Daha önce de belirttiğim gibi harika uyur =)

foto1fp.jpg

Şaşkındır =)

foto2yo.jpg

İştee annesinin dünya güzeli oğlu biricik çikiletamm. İnşallah başka başka fotoğraflarını da eklerim zamanla bebeğimin. Zaman ayırıp bakan herkese teşekkürler a.s.​

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.261
18
oy oy oy çok şeker

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1327 gün geçti.

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2007
7.560
23
:asigim: Her hali süper, uyuması izlemelik anlaşılan... Ancak o kulaklarıyla uçan fotodakini oyuncak falan diye düşünmüştüm :kedi:

Çikomuzun haberlerini sık duyar, foto-fidyolarını da görür, seyrederiz umarım sengözlerimebaksanab

E

EU3

Ziyaretçi
ayy annem ne şeker ,ne tatlı :nazar:
benmde bu cins kızım var daha 7 aylık resmen 3. çocuğum oldu benm yaa :asigim:
sizinki ne kadarlık ?

btrebru

Mesleğine aşık anne:))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
98
0
goldenların geneli böyle çok şekerler çok tatlı allah uzun ömür versin inşallah

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
18 Mart 2008
4.363
17
delikafadulden delikafadulden delikafadulden yeni fotolarla gelmiş teyzesinin birtanesi. opuyorumnanaktan

güzel yüzünü, tatlı bakışlarını yerim ben onun cokacimcoook
bebekliği dünya güzeli, delikanlılığı ayrı yakışıklı çikomun, prensimin. :nazar::nazar::nazar:

uyurken olan pozları ayrı bir güzel. insanın mıncıklayası geliyor, kıyamıyor da... irade ile bir savaş başlıyor o zaman, kimin kazandığı değişiyor :1rolleyes:

çikom da sizin yuvanızda olduğu için çok şanslı. :nazar:
uzun uzun yıllar, sağlıkla, mutlulukla birlikte olursunuz inş.

çikomun bende özel bir yeri var. :asigim: köpek fobimi sanal alemde yenmeme yardımı çok olmuştur çikomun ve tabii ki senin fragolam Şeniz Şeniz Şeniz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2739 gün geçti.

fragola

Gruşenka
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
5.571
94
40
delikafadulden delikafadulden delikafadulden yeni fotolarla gelmiş teyzesinin birtanesi. opuyorumnanaktan

güzel yüzünü, tatlı bakışlarını yerim ben onun cokacimcoook
bebekliği dünya güzeli, delikanlılığı ayrı yakışıklı çikomun, prensimin. :nazar::nazar::nazar:

uyurken olan pozları ayrı bir güzel. insanın mıncıklayası geliyor, kıyamıyor da... irade ile bir savaş başlıyor o zaman, kimin kazandığı değişiyor :1rolleyes:

çikom da sizin yuvanızda olduğu için çok şanslı. :nazar:
uzun uzun yıllar, sağlıkla, mutlulukla birlikte olursunuz inş.

çikomun bende özel bir yeri var. :asigim: köpek fobimi sanal alemde yenmeme yardımı çok olmuştur çikomun ve tabii ki senin fragolam Şeniz Şeniz Şeniz

canım benimmm çok teşekkür ederim senin de bizde çoookkk özel bir yerin var, çikileta senin hediyelerini severek kemirdi günlerce a.s. sizi de görüştürücem tanıştırıcam amaa kararlı ve azimliyimmmm. çikileta tanısın teyzesini dimi ama Şeniz Şeniz Şeniz hatta belki zeytincikle de tanışır arkadaş olurlar :1hug:

cok cıcı allah up uzun ömurler wersın inşallah dertsiz hastalıksız bu guzel bebege

çokk teşekkür ederiz a.s.

goldenların geneli böyle çok şekerler çok tatlı allah uzun ömür versin inşallah

inşallah canım çok teşekkürler iyi dileklerin için a.s.

ayy annem ne şeker ,ne tatlı :nazar:
benmde bu cins kızım var daha 7 aylık resmen 3. çocuğum oldu benm yaa :asigim:
sizinki ne kadarlık ?

çok teşekkürler, bebeğinize sizinle uzunn mutlu bir ömür dilerim ben de, bizimkisi 2 yaşında a.s.

:asigim: Her hali süper, uyuması izlemelik anlaşılan... Ancak o kulaklarıyla uçan fotodakini oyuncak falan diye düşünmüştüm :kedi:

Çikomuzun haberlerini sık duyar, foto-fidyolarını da görür, seyrederiz umarım sengözlerimebaksanab

çok teşekkür ederimm =) eheh evet o fotoğrafta pek acaip çıkmış, kardeşim nası becermişse havada yakalamış bizimkini kaydirigubbakcemile3
umarım bol bol fotoğraflarını eklerim ben de :1hug:

çiko çok talıymış o nasıl uyumadır öyle Şeniz

:nazar:

çok fena uyur şaşkolozum a.s çokk teşekkürler Şeniz

oy oy oy çok şeker

teşekkür ediyoruzz çikiletaylaa a.s.

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
18 Mart 2008
4.363
17
sizi de görüştürücem tanıştırıcam amaa kararlı ve azimliyimmmm. çikileta tanısın teyzesini dimi ama Şeniz Şeniz Şeniz hatta belki zeytincikle de tanışır arkadaş olurlar :1hug:
.

delikafadulden
tanışalım, tanışsınlar tabii, ne güzel olur :asigim:
bizim zeytin de pek korkak, birbirlerini görünce koltuk arkalarından çıkmazlar artık ya da bakışıp dururlar kaydirigubbakcemile3

:asigim::asigim::asigim: canlarım onlar benim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2739 gün geçti.

fragola

Gruşenka
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
5.571
94
40
delikafadulden
tanışalım, tanışsınlar tabii, ne güzel olur :asigim:
bizim zeytin de pek korkak, birbirlerini görünce koltuk arkalarından çıkmazlar artık ya da bakışıp dururlar kaydirigubbakcemile3

:asigim::asigim::asigim: canlarım onlar benim

hehehehe hakkaten ama çiko kesin heyecanlanır yapışır zeytine oyun oynayalım diyee kaydirigubbakcemile3

benim de canlarımm onlar, zeytini yakından görmessem çatlarım zatennn :asigim::asigim::asigim:

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Pro Üye
25 Nisan 2007
3.935
12
36
Açıkçası sizi Püskütümden ötürü biliyordum Çikoyuda tabi:nazar:

Fotolarda takdire şayan. Aşık olmamak elde değil hakikaten.