''Çiko''

Anladığım kadarıyla Çiko ya bir kardeş daha geliyor, hep beraber kardeş kardeş sağlıklı yaşasınlar inşallah... :nazar:

Anladığım kadarıyla Çiko ya bir kardeş daha geliyor, hep beraber kardeş kardeş sağlıklı yaşasınlar inşallah... :nazar:

:KK60: :KK60: :KK60:

Yahu daha ne kardeşi!

UNICEF e mi gönderecek? :emir_bebek:

çocuk 1
bebek 2
çikom 3

ben böyle buldum 3 ü

ama belki de senin içine doğmuştur :KK53:

:KK60: :KK60: :KK60:

Yahu daha ne kardeşi!

UNICEF e mi gönderecek? :emir_bebek:

çocuk 1
bebek 2
çikom 3

ben böyle buldum 3 ü

ama belki de senin içine doğmuştur :KK53:

Puskuutummm cok sagol :) ciko yazik cok fena oyuncak oldu bizim kizin elinde. O kadar da sabirli ki yavrum benim, o kadar eziyete hic sesi cikmiyor :) bebis daha dogmadi bu arada, eylul sonunda aramiza katilacak insallah bakalim. O da gelince halim nice olacak diye dusuncelerdeyim :KK52:

His cookk tesekkurler :) evet cikonun ikinci kardesi de yolda, bakalim nasil olacak merakla bekliyoruz :)

Oy zaten 2 tane bebe bi tane ciko bana fazlasiyla yeter, her isten kat kat zormus cocuk isi :)

Puskuutummm cok sagol :) ciko yazik cok fena oyuncak oldu bizim kizin elinde. O kadar da sabirli ki yavrum benim, o kadar eziyete hic sesi cikmiyor :) bebis daha dogmadi bu arada, eylul sonunda aramiza katilacak insallah bakalim. O da gelince halim nice olacak diye dusuncelerdeyim :KK52:

His cookk tesekkurler :) evet cikonun ikinci kardesi de yolda, bakalim nasil olacak merakla bekliyoruz :)

Oy zaten 2 tane bebe bi tane ciko bana fazlasiyla yeter, her isten kat kat zormus cocuk isi :)

Sen öyle san :)))) Çikomun fotoğraftaki bakışlarından hiç de öyle anlaşılmıyor.. Sabırlıdan ziyade "ya sabır! ben burada ne yapıyorum yahu?" bakışları var :))))

Yolcuya iyi yolculuklar, iyi kavuşmalar.

Hayret ediyorum sana.. 1 köpek üstü 1 bebek yeterince zorlamadı demek ki doğurmaya devam ettiğine göre :pPP
Şaka bir yana.. konuya "kardeş" açısından baktığımda çoooook ama çooook iyi yapmışsın fragolam. Yani bu elbette benim dünya görüşümle ilgili.. Dünya bir yana, bütün sevgiler bir yana kardeşim bir yanadır benim için. Belki de bu nedenle hiçbir insanın kardeşsiz olmasını istemem. E bu da anne babanın görevi oluyo tabe :pPPPP

Sağlıcakla.. :KK16:

Ah puskuuutum inan bu ikinci bebe olayina sirf kizim icin giristim bi cesaretle. Cesaret de deli cesareti, daha benimki kucak bebesi kivamindan yeni cikti, karnim kocaman, kardesi olsun, yas farki az olsun hem kardes hem arkadas gibi olsunlar diye en guzel yillarimi feda ettim vallahi :KK37:

Lulutum napiyoo? ah nasil ozledim forumda dolanmayi, insan gunun sonunda kafasini kaldiramiyor cok feci :84:

Ah puskuuutum inan bu ikinci bebe olayina sirf kizim icin giristim bi cesaretle. Cesaret de deli cesareti, daha benimki kucak bebesi kivamindan yeni cikti, karnim kocaman, kardesi olsun, yas farki az olsun hem kardes hem arkadas gibi olsunlar diye en guzel yillarimi feda ettim vallahi :KK37:

Lulutum napiyoo? ah nasil ozledim forumda dolanmayi, insan gunun sonunda kafasini kaldiramiyor cok feci :84:

Kadının adı yok dedikleri yoksa böyle bi'şey mi?

:KK60: :KK60:

Tamam kızma yahu :KK71:

Lulut dedemize iyi diyelim iyi olsun.. :nazar: :KK14:

Ay içim rahatladı bebek ve köpeğin uyumunu görünce..Benim de 2 tane kedim var.bu zamana kadar eşim sorun cıkarmıyordu.Şimdi dogum yapalı 1 hafta oldu, çocuk doktoru 2 yasına kadar evcil hayvan önermiyoruz, sonra yogun bakım camlarından bakarsınız karı koca deyince eşimde ben de cok endişelendik.Kedilerimden ayrılmak istemiyorum.Onlar da benim evladım gibi oldular.Dünyada bir cok örnegi var birlikte büyüyen bebek ve kedilerin biliyorum.Ama bi yandan da doktorun dedikleini arka plana atamıyorum. Zaten lohusalıktan dolayı cok hassasım.bu dönemde onlardan ayrılmak bana hiç de iyi gelmeyecek..İşin kötüsü ikinci doktora danıştım o da aynı şeyi söyledi. Ben ne yapıcam bilmiyorum:KK14::KK14::KK14:

Ay içim rahatladı bebek ve köpeğin uyumunu görünce..Benim de 2 tane kedim var.bu zamana kadar eşim sorun cıkarmıyordu.Şimdi dogum yapalı 1 hafta oldu, çocuk doktoru 2 yasına kadar evcil hayvan önermiyoruz, sonra yogun bakım camlarından bakarsınız karı koca deyince eşimde ben de cok endişelendik.Kedilerimden ayrılmak istemiyorum.Onlar da benim evladım gibi oldular.Dünyada bir cok örnegi var birlikte büyüyen bebek ve kedilerin biliyorum.Ama bi yandan da doktorun dedikleini arka plana atamıyorum. Zaten lohusalıktan dolayı cok hassasım.bu dönemde onlardan ayrılmak bana hiç de iyi gelmeyecek..İşin kötüsü ikinci doktora danıştım o da aynı şeyi söyledi. Ben ne yapıcam bilmiyorum:KK14::KK14::KK14:

Lynne onlar ne bicim doktor oyle?? Şok oldum okurken. Benim kadin dogum doktorum Kağan Kocatepe, belki duymussundur gebelik.org sitesini hazirliyor, kitaplari vs. var ve iki de cocugu var. Ona sormustum ilk hamileyken. Bakimini yapin, asilari ihmal etmeyin bi de temiz olsun, hicbir zarari yok aksine yarari var demisti. Kizim icin iki doktor degistirdik ikisi de ayni seyleri soyledi. Ben daha evcil hayvana karsi bir doktorla karsilasmadim. Hatta ve hatta annem istemiyordu bebekle beraber kopek olmaz diyordu, onun cocuk doktoru olan arkadaslari bile hic bir zarari yok dediler. Biz kizim oglum ciko ve esim ayni odada yatiyoruz. Kizim bebekliginden beri ayni yatakta yatiyor ciko ve bizle beraber. Kisin bir kere burnu akti onun disinda hastalik nedir bilmedik. Bence adam akilli bir doktora danisin. Boyle adamlara diplomayi nasil veriyorlar ya lohusa kadini nasil etkilediklerinden haberleri yok. Neymis dayanagi bu yogunbakim hikayesinin cok merak ettim dogrusu!

X