Cikolata kisti visanne kullanimi adet gorme

iki defa ameliyat oldum ikincide sol tüp şiştiği için aldılar hemen tüp bebek yaptık tutmadı 5 ay sonra tek tüple hamile kaldım doğal yolla cok sasırmıstık sonra 4 aylıkken bebegmı kaybettım :S sımdı sağlı sollu kkocaman olmus kıstler visanne kullandığım ıcın hamılede kalamıyorumm 3.kez amelıyat dıyorlar ıstemyorum yumurtalarım zarar görmesin diye suan cok sıkıntılıyım sız sanslısınız bırtane cocugunuz var allah sızlere bagıslasın bu saaten sonra ılacla baskılayın gıtsın bırde beslenme kısmını arastırın etkisi oluyor denemiştim hala daha dıkkat edıyorum beslenme olayına cok etkısı varmıs
Canım bu kistin belirtileri neydi sizde

Rabbim sizede hayirli bir evkat nasip etsin insallah hayirli zamanda olur inanin kafanizi da rahat tutun ben tek tuple hamile kaldim umudunuzu yitirmeyin
Yaaa cok güzel bizde 5+4 hamileyiz daha kalp atişıni duymadım insallah saglikla devam eder :) kist gebeligi engelliyo malesef sizde tüp bebekle hamile kalmişsinz ne güzel

Yaaa cok güzel bizde 5+4 hamileyiz daha kalp atişıni duymadım insallah saglikla devam eder :) kist gebeligi engelliyo malesef sizde tüp bebekle hamile kalmişsinz ne güzel
Amin canim Allah kucagina aldirsin insallah 😊 yok biz tup bebek denedik dis gebelik oldu 3 4 ay sonra kendiligimden kaldim ben hamile tup bebek degildi 😊

ennnn cokk belırtı delı gıbı kasık agrısı bel agrısı normal haytta oluyor sadece adette degıl yanı adette zaten komalık oluyoruz berbat birsey
Bende dogumdan sonra agri basladi tam kstin altinda sol tarafta bagirsakta bisey var heralde dedim gittim hicbir sey cikmadi bildiginiz bicak saplaniyor gibi agri oluyordu bagirsakta cok yedigimde filan oluyor belki diyorum yapisiklik var sezeryandan sonra iyice belki yapisti ultrasonda cikolata kisti cikti iste malesef yine 2.kez doktor da yumurtalik rezervim dusuk diye ameliyat onermiyor

Merhaba ben 1 aydir visanne kullaniyorum adet olmam gereken tarihte olmadim lekelenme seklinde gelmisti suan 1 kutu ilacin bitmesine 4 tane ilac kaldi fakat kanama geldi 1 aya yakindir kullaniyorum ilaci kullanirken adet kanamasi olan var mi acaba bu durum normal mi (sol yumurtaligimda cikolata kistim var 4.2 cm)
Ben de adet görmüştüm kullanırken. Bir sorun yok, endisenlenmeyin.

Amin canim Allah kucagina aldirsin insallah 😊 yok biz tup bebek denedik dis gebelik oldu 3 4 ay sonra kendiligimden kaldim ben hamile tup bebek degildi 😊
Aaay ne mutlu sana canim. Peki dış gebeligi nasıl anladiniz ben daha keseyi görmedm haftaya gtcez. Bi sorun varmi yokmu bilmiyrum bile

Aaay ne mutlu sana canim. Peki dış gebeligi nasıl anladiniz ben daha keseyi görmedm haftaya gtcez. Bi sorun varmi yokmu bilmiyrum bile
Tesekkurler canim 😊 dis gebeligi tup bebekten sonra kontrole gittik degerimde yukselme oldu hamilelik hormonunda sonra bir kac gun sonra agrim basladi dayanilacak gibi degildi ve kanama basladi acil gittik dr a dis gebelik dedi hemen ameliyata aldilar

Tesekkurler canim 😊 dis gebeligi tup bebekten sonra kontrole gittik degerimde yukselme oldu hamilelik hormonunda sonra bir kac gun sonra agrim basladi dayanilacak gibi degildi ve kanama basladi acil gittik dr a dis gebelik dedi hemen ameliyata aldilar
Ay canim cok korktm şuan ya gebeligimi 340degeriyle ögrendm snra 780oldu ögreneli 8gün oldu daha. Rabbim ne kadar zor biseydir cok üzülmüssündr

Tesekkkur ederim peki kistinizde kuculme yada kaybolma oldu mu ilaci birakinca eski haline geliyor diyorlar ama ne derece dogru bilmiyorum
Benim kaybolmuştu. Bıraktıktan sonra da hamile kaldım ama devam etmedi. Daha bu ay kürtaj oldum. Henüz adet görmediğim için kist yok.

Benim kaybolmuştu. Bıraktıktan sonra da hamile kaldım ama devam etmedi. Daha bu ay kürtaj oldum. Henüz adet görmediğim için kist yok.
nekadarlıktı bebek canım bende aynılarını yasadım kıst gıttı hamıle kalmıstım 4 aylıkken bebegımı kaybettim :S allah sabır versın cok gecmiş olsun cok zor

nekadarlıktı bebek canım bende aynılarını yasadım kıst gıttı hamıle kalmıstım 4 aylıkken bebegımı kaybettim :S allah sabır versın cok gecmiş olsun cok zor
Allah razı olsun. 8+1 haftalıkken alındı. Allah sağlıklı gebelikler versin inşallah hepimize.

Merhaba bndede kist var visnne kullniyrm ara kanama ve hafif agrim oluyor bu hapi kullanirken kist patlamasi olur mu acaba

X