çikolata kisti , visanne

visanne ile kisti kaybolanlar

• evet

OY: 1 20,0%
  • hayır

OY: 4 80,0%

• Ankete Katılan
    5
Tedaviye evlenmeden başlamanız çok iyi olmuş. Insallah kaybolur Allah isteyen herkese kolaylıkla nasip etsin 🙏
evet çok şans eseriydi ama yıllardır hep düzensiz bir adetim oldu yani öyle aylarca olmama değilde tarihi hiçbir zaman net değildi 1 ay önce adetim erken oldu yine ama bir buçuk yıl önceye kadar hep doktora gittim bunun için bişey yoktu yani , kafaya taktım hemşireyim ve kpss calısıyorum bunu takarım sınav çalışamam yine gidiyim rahat olayım dedim bi gittim kist var dedi nasip belkide gebelik planlarken öğrenmek daha kötü ve stresli gibi geliyor bana . amiiiiin inşallah kaybolur :)

Merhaba benim de çikolata kistim vardı 2 tane biri yok oldu diğeri 3.5 cm kaldı ve Allah nasip etti çok şükür. 3.5cm kistle hamile kaldim. O ilacı kullanmadım yasmin vermişti bekarken evlenince de bitkisel şeyler uyguladim inşallah fazla aratmadan sizede nasip etsin rabbim. Umutsuzluğa kapılmayın

Merhaba benim de çikolata kistim vardı 2 tane biri yok oldu diğeri 3.5 cm kaldı ve Allah nasip etti çok şükür. 3.5cm kistle hamile kaldim. O ilacı kullanmadım yasmin vermişti bekarken evlenince de bitkisel şeyler uyguladim inşallah fazla aratmadan sizede nasip etsin rabbim. Umutsuzluğa kapılmayın
Allah evlatlarınızı sizlere bağışlasın canlar , yok canım takmıyorum veren Allah olacağı varsa olacaktır nasip bu işler . benim görümcemdede vardı 3cm bütün doktorlar dediki senin cocugun asla olmaz falan en son bir doktor senin çocuğun olur cocuk yap 1ay sonra hamileydi hemde kistin olduğu taraftan şimdi bebişi 7 aylık

Allah evlatlarınızı sizlere bağışlasın canlar , yok canım takmıyorum veren Allah olacağı varsa olacaktır nasip bu işler . benim görümcemdede vardı 3cm bütün doktorlar dediki senin cocugun asla olmaz falan en son bir doktor senin çocuğun olur cocuk yap 1ay sonra hamileydi hemde kistin olduğu taraftan şimdi bebişi 7 aylık
Maşallah benim de doktorum tüp bebek dedi bana ona rağmen oldu kimyasal gebelikten sonra. En güzeli hiç ama hiç kafa yormamakmiş beklemediğin an buluyor seni. Rabbim vakti zamanini veriyor. Bu postu okuyanlar icinde umut olsun. Hergun okurdum umut arardim. Allah gönlünüze göre versin 🌸

4cm kistim vardı visanne kullandım yarı yarıya küçüldü. Sonra bırakınca kist varken hamile kaldım :)
Merhabalar
Öncelikle hayırlı olsun 😊ben visanneyi yeni bıraktım adet olmayı bekliyorum ama sanki hamilelik gibi bel ağrısı ve akıntım var 2 cm benmde iki taraflı küçülmüş heyecanladıö senin yazınıda görünce siz ne zaman hamile kaldınız anlatabilirmisin ilaç sonrası adetten sonra mı yada kaç aydan sonra:)

ayyy inşallah benimkide küçülür ya seneyede düğünüm var ondan sonrada bebeğim olurr isteyen herkesiin olsun inşallah herşey nasipp
Ben de bekarım ve hem pcos hem de çikolata kistlerim var. Açıkcası bu durumda tedaviyle cocuk sahibi olma ihtimali daha yüksek doğal yoldan hamile kalmaya göre. Nişanlınıza bu durumu nasıl anlattınız. Ve o nasıl karşıladı. Sadece bana da fikir olsun umut olsun diye soruyorum

Merhabalar
Öncelikle hayırlı olsun 😊ben visanneyi yeni bıraktım adet olmayı bekliyorum ama sanki hamilelik gibi bel ağrısı ve akıntım var 2 cm benmde iki taraflı küçülmüş heyecanladıö senin yazınıda görünce siz ne zaman hamile kaldınız anlatabilirmisin ilaç sonrası adetten sonra mı yada kaç aydan sonra:)
Nişanlanınca bırakmıştım evlendiğimde kontrole gittiğimde tekrar kist göründü 5. ayda hamile kaldım. Hiç belli olmuyo bi arkadaşım bıraktığı ay hamile kaldı insallah tez zamanda nasip olur size de :)

Nişanlanınca bırakmıştım evlendiğimde kontrole gittiğimde tekrar kist göründü 5. ayda hamile kaldım. Hiç belli olmuyo bi arkadaşım bıraktığı ay hamile kaldı insallah tez zamanda nasip olur size de :)
İnsallah bir umit bizede adet belirtim halen devam ediyor ama gelen giden yok😅

4cm kistim vardı visanne kullandım yarı yarıya küçüldü. Sonra bırakınca kist varken hamile kaldım :)
Merhaba doğum kontrol ilacını ne kadar süre kullandığınızda küçüldü kistiniz? Sonrasında tekrar büyüdü mü

Merhaba, 3 ayda 2,5 cm e düştü sonra bıraktım gebelik istediğim için. 5 ay büyümedi sonra hamile kaldım. Hamileyken de tamamen kaybolmuş
Öyle mi ne güzel🤗 inşallah oluşmaz da bir daha. Bende şu an ilaç kullanıyorum ama küçülecek mi çok merak ediyorum açıkcası sonucu. Bir de normal yolla hamile kaldınız değil mi tedaviye gerek duydunuz mu. Malum bazen kist bazı kişileri cok engelliyormuş cocuk sahibi olma konusunda🤦🏻‍♀️ Ben bekarım açıkcası düşünmeden edemiyorum ne olcak diye. Bu arada Allah bağışlasın bebeğinizi de. Sağlıkla büyütün🥰

Öyle mi ne güzel🤗 inşallah oluşmaz da bir daha. Bende şu an ilaç kullanıyorum ama küçülecek mi çok merak ediyorum açıkcası sonucu. Bir de normal yolla hamile kaldınız değil mi tedaviye gerek duydunuz mu. Malum bazen kist bazı kişileri cok engelliyormuş cocuk sahibi olma konusunda🤦🏻‍♀️ Ben bekarım açıkcası düşünmeden edemiyorum ne olcak diye. Bu arada Allah bağışlasın bebeğinizi de. Sağlıkla büyütün🥰
Evet normal yolla oldu canım evlenince 5. ayda

X