Sandviç - Kanepeler Çikolata soslu pankek ve kahvaltı sofram -Torku süt sponsoluğunda

Cok fenasin kiz @tolin ile bi akrabaliginiz falan var mi
Hem balik gunu olunca yemek olmuyor mu ,ne alaka
Hakketen konuya ne zaman gelsen altta senin adin yaziyor Napiyon kiz 7/24 burda, yoluma muz kabugu mu dosuyorsun yoksa
Seni çok seviyom,kapından ayrılmıyom,daha ne istiyon hayırsız.Balık günü olunca yanına çorba,salata tamam işte.Gerçi sen her seferinde balık menüsüne irmik helvası güzel dedin ama.Yarışmada da balığın yanına yaptın gördük

Gozlerim yasardi deynepcim ,bu nasil bir muhabbettit boyle
Bizde balik yemegi yapilmaz zaten ,yilda bir iki ancak Yarismadaki sunuma yakismadi diye dahil etmedim Hem bugun ne yimek yaptin bakalim Topige yoklama almaya geliyrum

Ay yok ben kahvaltıya sana geleyim böyle bir masa görmedim ben ay harika duruyor ne olur beni kahvaltıya çağır nuryolu hem hepsi iki kişiye fazla olur ben artanlari da yerim yarışmada başarılar gerçekten

Ay yok ben kahvaltıya sana geleyim böyle bir masa görmedim ben ay harika duruyor ne olur beni kahvaltıya çağır nuryolu hem hepsi iki kişiye fazla olur ben artanlari da yerim yarışmada başarılar gerçekten

Nerelerdesin canim Ozledik seni
Cook tesekkurler deadline cim , begenmene cok sevindim :KK36 Keske yakin olsaydik sizi buyuk bi keyifle agirlardim Kahvalti sofrasi sevdiklerin ve sevildiklerinle anlam kazanir

sofran cok harika nurum ellerinre saglik
salamida kalb sekli yapmis kalbsiz hatun
yarismada basarilar dilerim canim

Tok insanı acıktırırsınız sizz.. Burda diyet yapmaya çalışıoz alla alla yaa :) Ellerine sağlık canım çoook güzel göküo ayyyy

sofran cok harika nurum ellerinre saglik
salamida kalb sekli yapmis kalbsiz hatun
yarismada basarilar dilerim canim

Vayy ,kimler gelmiss Nerelerdesin canim ,biri gorunup bi kayboluyorsun Cok tesekkurler rabisim Begenmene cok sevindim

Tok insanı acıktırırsınız sizz.. Burda diyet yapmaya çalışıoz alla alla yaa :) Ellerine sağlık canım çoook güzel göküo ayyyy

Sofradaki hersey diyet ki zaten canim Sofrayi topayip ,yikayip ,yerlestirene kadar yenildiginin iki katini vermis oluyor insan
Tesekkur ederim bi arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…