Maske Tarifleri Cildinize bal ile güzellik kürü

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Efsane

bendeniz,güneş55
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
3.762
28
68
1 çorba kaşığı bal,endelenmiş elma ve ezilmiş 1 muzla karıştırıp göz çevresi hariç tüm yüzünüze ve boynunuza sürün 15- 20- dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın ve havlu ile kurulayın

canım ben dün akşam sadece bal sürdüm 99 derde deva olan balın muhakkak cilde de faydası vardır.Gerçekten cilt renk kazanıyor.ama bu söylediğini de yapmaya çalışacam.Çok sağol paylaşımın için.

tarifidaha önce kendin uyguladın mı potasyum açısından hayli zengin olan muzun maskesi aklıma yattı hem bal da yapıştırır surattan düşmez :))

tarifidaha önce kendin uyguladın mı potasyum açısından hayli zengin olan muzun maskesi aklıma yattı hem bal da yapıştırır surattan düşmez :))

3 sefer uyguladım ,üşengeç olduğum için ,devam etmedim ,ara sıa bazen uyguluyorum, düzenli uygulanırsa sonuç çok daha iyi olur ,yan etsisi olmaz bal gergiinleştirir cildi muzda dedğiniz gibipatasyum olarak zengin meyva,
a.s.

1 çorba kaşığı bal,endelenmiş elma ve ezilmiş 1 muzla karıştırıp göz çevresi hariç tüm yüzünüze ve boynunuza sürün 15- 20- dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın ve havlu ile kurulayın

ızmırlı ablamızdan bı tarıf ben denedım harıka bısı tavsıye ederım dememkkı senın guzellıgun sırrı bu abla :)

ayy ben bunu yapınca yerim yaaa yüzüme kalmadan mideme gider:)

ızmırlı ablamızdan bı tarıf ben denedım harıka bısı tavsıye ederım dememkkı senın guzellıgun sırrı bu abla :)
sağol canım benim güzel sözlerin için,arada bir uyguluyorum.
ayy ben bunu yapınca yerim yaaa yüzüme kalmadan mideme gider:)

hem ye kalanıda ,maske olarak değerlendirirsin canım ..benim

HIMMM mantıklı ama bıldığım kadarıyla elma ve özellikle suyu cılt rengını çok açıyor elma rendesiyle yogurt karıstırsak nasıl olur kii

güzel tarif ama dikkatli olmak gerek...malum artık piyasadaki balların çoğu saf değil..şeker karıştırılıyor..
ve baldaki şeker de yüzde tüylenmeye yol açabilir...tüyleri çoğaltabilir...

merhaba arkadaşlar bal cilt için süper evet..ben balla limon maskesi yapıyorum düzenli bi şekide etkisi gercekten muhtesem bence deneyin..

Balı hergün tüketiyorum ama hiç yüzüme denemedim:)))deneyelim bakalım

X