Tatlı Tarifi Çilekli Cheesecake-Pınar Süt Sponsorluğunda

hem uğraşmış hem tutturmuş gerçeği gibi galiba sanırsam benimde oyum bu tatlıyaa.o_Oo_Obaşka aklımı başımdan alan tarif çıkmassa..
Kimse çelmesin aklını kimseee:KK53: Gerçeği böyle sadece alttada hamuru oluyor kabarmayan bi hamur pişiriyorsunuz ben serin serin yiyebilelim diye alt tabanına kakaolu taban yaptım benim tasarımım:KK52:

Dilosss. İste tatlin canım harika bir tat
IMG_20150408_230227.jpg
IMG_20150408_230404.jpg

Oooo agiyetler ılsun kakaocum beğendiğine sevindim ayrıca çok mutlu oldum çünkü ölçüler benimdi ve birebir yapınca tam tadında oluyor beni çok onure ettin tarifimi yapıp üstelik beğenince.. :KK60::KK60::KK60: Benden de güzel yapmışsın ben baya aksilikler yaşamıştım kelepçeli kalıbım kırıktı baya sorun olmuştu . Ellerine sağlık canım afiyetle yiyin:KK36:

Oooo agiyetler ılsun kakaocum beğendiğine sevindim ayrıca çok mutlu oldum çünkü ölçüler benimdi ve birebir yapınca tam tadında oluyor beni çok onure ettin tarifimi yapıp üstelik beğenince.. :KK60::KK60::KK60: Benden de güzel yapmışsın ben baya aksilikler yaşamıştım kelepçeli kalıbım kırıktı baya sorun olmuştu . Ellerine sağlık canım afiyetle yiyin:KK36:
Sağol canım tarifin birebir tuttu sadece pişirme suresini biraz daha uzun tuttum ama gerceginden hic farkı yok

harika gözüküyor ellerinize sağlık:kk77:zaten süt,labne,çilek hepsi sevdiğim şeyler,hepsi biraraya gelince ortaya çıkan lezzetten hiç şüphem yok,yarışmada başarılar canım.
Yamuk prensesim saol canım çok teşekkürler.. Kesinlikle katılıyorum çilek ve muz benim meyve kategorisinde saydığım ilk iki meyve es geçiyoru diğerlerini:21:

X