Anti-Aging Cilt bakımı için omega 3

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

LarkeTanner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
2.202
2.075
33
Merhabalar, bir süredir kollajen mi yoksa omega 3 tablet mi kullansam diye kararsız kaldım. Cilt güzellliği için istiyorum. Cilt için balık kollajeni içmek gerekiyormuş. Bunu düşününce omega 3 içmenin de benzer etki yaratacağını düşündüm. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Cilt için omega 3 kullanıp fayda gören var mı ?

Merhabalar, bir süredir kollajen mi yoksa omega 3 tablet mi kullansam diye kararsız kaldım. Cilt güzellliği için istiyorum. Cilt için balık kollajeni içmek gerekiyormuş. Bunu düşününce omega 3 içmenin de benzer etki yaratacağını düşündüm. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Cilt için omega 3 kullanıp fayda gören var mı ?
merhaba
a vitamını e vıtamını bunlar onemli

Merhabalar, bir süredir kollajen mi yoksa omega 3 tablet mi kullansam diye kararsız kaldım. Cilt güzellliği için istiyorum. Cilt için balık kollajeni içmek gerekiyormuş. Bunu düşününce omega 3 içmenin de benzer etki yaratacağını düşündüm. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Cilt için omega 3 kullanıp fayda gören var mı ?omega kullanacaksanız ıcınde astaksantın olan turunu secmenız faydalı
omega kullanacaksanız ıcınde astaksantın bulunan urun secın

kolajen içinde balık kolejenını deneyebılırsınız
birde ınternette bır marka var ılık kemık suyu kaynatıp ıcıyorsunuz dırek kolejen
Balık kolajenini bulmak çok kolay değil internette satılanların orjinalliğine de güvenemedim açıkçası. O nedenle omega 3 diye düşünmüştüm .

X