Cilt bakımı için önerilerinizi alabilir miyim

Klnncc1

Yaşamak başka , yaşayabilmek bambaşka
Kayıtlı Üye
23 Mart 2023
596
732
24
Merhabalar düzenli cilt bakımı için önerileriniz var mı? Bu zamana kadar pek çok şey kullandım ama artık düzenli ve sürekli kullanabilecegim ürünlerim olsun istiyorum

Özellikle ciltteki leke ve siyah noktalar için. Tek tük sivilce çıkıyor bunu çok sorun yapmıyorum. Onun dışında önerebileceginiz şeyler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

merhabalar
oncelikle bu durum cilt yapınıza göre değişkendr. yani burada övülüp önerilen ürün sizde aynı etkiyi ve sonucuyu %100 vermeyebilri .
ama bu dogrultuda genel olark memnun kalınan ürünlerden onermek istersem avene cica krem öneririrm su bazlı nemlendiricisini de aynı sekılde..

merhabalar
oncelikle bu durum cilt yapınıza göre değişkendr. yani burada övülüp önerilen ürün sizde aynı etkiyi ve sonucuyu %100 vermeyebilri .
ama bu dogrultuda genel olark memnun kalınan ürünlerden onermek istersem avene cica krem öneririrm su bazlı nemlendiricisini de aynı sekılde..
Bakicam hemen teşekkürler

Merhaba:).Problemsiz bir cildim var ve 60 yaşındayım.Bakım rutinim temizleyici,tonik ihtiyaç halinde krem,haftada 1 peeling.

Effecthanın nemlendiricisini kullanmıştım başarılı bulmuştum pembiş bir şeydi. Simple markasının yüz temizleyicisi de iyidir. Göz kremi için benton öneririm fiyatları da makul bence

Düzenli cilt bakımı için ürün önermek isterim ama şöyle birşey vardır bende işe yarayan ürün sizde yaramayabilir alerji yapabilir vs vs..kısaca yine de önerin derseniz
C vitamini serum
Ginseng serum
Hyalüronik asit serum
Gözaltı serumu
Aha bha tonik(soyucu özellikli hem de nemlendiriyor cildi)
Aha bha serum(kırmızı peeling olarakta biliniyor)
Hafta da 1 kil maskesi
Hafta da 1-2 kere organik bal maskesi
Retinol retinal serum ve ya krem(soyucu özellikli asitlerdir)
Güneş kremi(yaz kış farketmeksizin kullanılacak hergün)
Salyangoz özlü krem esans ve gözaltı kremi
Tabiki cildimizi her akşam çift aşamalı olarak temizlemek çift aşamalı temizlik nedir derseniz öncelikle yağ bazlı (güneş kremini zor çıkan maskarayı ve makyajı çıkartmak için kullanılan üründür)ve ardından su bazlı yüz temizleyici ile yıkamak

Düzenli cilt bakımı için ürün önermek isterim ama şöyle birşey vardır bende işe yarayan ürün sizde yaramayabilir alerji yapabilir vs vs..kısaca yine de önerin derseniz
C vitamini serum
Ginseng serum
Hyalüronik asit serum
Gözaltı serumu
Hafta da 1 kil maskesi
Tabiki cildimizi her akşam çift aşamalı olarak temizlemek çift aşamalı temizlik nedir derseniz öncelikle yağ bazlı (güneş kremini zor çıkan maskarayı ve makyajı çıkartmak için kullanılan üründür)ve ardından su bazlı yüz temizleyici ile yıkamak
Çok teşekkür ederim kaydettim müsait zamanda arastircam yazdıklarınızı ❤️

C vitamini serum
Ginseng serum
Hyalüronik asit serum
Gözaltı serumu
Hafta da 1 kil maskesi
Kil maskesi için önerebileceğiniz marka var mı? Çoğunun içinde alkol denat var :KK43:

Kil maskesi için önerebileceğiniz marka var mı? Çoğunun içinde alkol denat var :KK43:
Ben aktardan alıyorum önerebileceğim işte bu diyebileceğim bir marka yok maalesef..hassas ciltliyseniz farklı renk kil maskeleri var onlardan alabilirsiniz

X