Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Merhaba kızlar.
Bem de kışın dermatolojiye gittim. Hamilelik sirasinda cok fazla lekem olustu. Tabi oncesinde de gunes kremini duzenli ve surekli kullanmadim.
Haftada 2 defa piling yapiyorum. Her sabah 5 damla c vitamini, yarim saat sonra da güneş kremini kullaniyorum. Baya bi degisti, acildi, parladi cildim. Ama henüz istedigim asamaya gelmedi.
Bugün yine dermatologa gittim. Benlerimi aldirdim.(yaktirdim.)
Ve cildimi tekrar kontrol etti.
Ekstra gece kullanmam icin leke acici krem verdi.
🤗🤗

C vitamını, Arbutin ve niacinamide cilt lekleri için kulanılıyor. C vitaminin kullanınca güneş kremi mutlaka kullanmalısın

Merhaba kızlar.
Bem de kışın dermatolojiye gittim. Hamilelik sirasinda cok fazla lekem olustu. Tabi oncesinde de gunes kremini duzenli ve surekli kullanmadim.
Haftada 2 defa piling yapiyorum. Her sabah 5 damla c vitamini, yarim saat sonra da güneş kremini kullaniyorum. Baya bi degisti, acildi, parladi cildim. Ama henüz istedigim asamaya gelmedi.
Bugün yine dermatologa gittim. Benlerimi aldirdim.(yaktirdim.)
Ve cildimi tekrar kontrol etti.
Ekstra gece kullanmam icin leke acici krem verdi.
🤗🤗
Cilt lekeleri sabır istiyor baya uzun süre kullanmalısınız ki faydasını görün. Güneş kremini mutlaka kullanın dışarıda iseniz gün içerisinde de tazeleyin mutlaka

Calcifer Calcifer hayrına bi nemlendirici önerebilir misin? Mümkünse ucuz olsun da devamlı alabileyim.

Bir de ben senin önerinle claderm kil maskesi aldım kullanıyorum çok memnunum. Ammaaa kutunun kapağını açtığım zaman kilin yüzeyi kararmış oluyor 😕bozuldu mu ki 😬

Calcifer Calcifer hayrına bi nemlendirici önerebilir misin? Mümkünse ucuz olsun da devamlı alabileyim.

Bir de ben senin önerinle claderm kil maskesi aldım kullanıyorum çok memnunum. Ammaaa kutunun kapağını açtığım zaman kilin yüzeyi kararmış oluyor 😕bozuldu mu ki 😬
kullanmadan elinle yoğur suyu katısı karışsın birbirine. Benim de öyle oluyor cilt tipin nasıldı Zerre senin

Daha evvel paylasmistim değerleri yaziyo hic kullandin mi fiddy de 15 20 dk falan cok degilmi buna ?
Goremedim
Eger bu ise uygun degil

Normalde 10 dk diyor. Ben 5-8 dk beklettim gecen. 10 dk cok geliyor bana. Kusma yapti Suratim 😭

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-27-11-25-59-674_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-04-27-11-25-59-674_com.android.chrome.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 33
Öfff cilt tipime tüküreyim 😤kışın kuru yazın da kuru ve yağlı 🤢
Benim cilt tipim işte. Yazın açıkçası nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum güneş kremimi yeterli nemi sağlıyor. Bir de rutinde kulandığım serumlarda eklenince gerek kalmıyor. Kışın Cethapil kremi kullandım ama piyasada yok bulamıyorum. akşamları da Leaders Gece Maskesini kullanıyorum. Güzel nemlendiriyor
1651051905613.png

Benim cilt tipim işte. Yazın açıkçası nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum güneş kremimi yeterli nemi sağlıyor. Bir de rutinde kulandığım serumlarda eklenince gerek kalmıyor. Kışın Cethapil kremi kullandım ama piyasada yok bulamıyorum. akşamları da Leaders Gece Maskesini kullanıyorum. Güzel nemlendiriyor
Eki Görüntüle 3056593
Ben de bir güneş kremi var öyle dandirik bişey. Parfümlü olduğu için oruçtan dolayı kokusu midemi bulandırıyor kullanmıyorum.

Buna bir bakayım ben . Teşekkür ederim ❤️

Rutini oluşturmak ve faydalı ürünleri bulmak gerçekten çok zaman istiyor. Şimdi Gliserin ve arbutin ekleyeceğim rutine de bakalım nasıl ekleyeceğim ehehhe
Bende serumlar aldim 😂
Sade C vitamin yerine . Jumiso guzeldi kivami. Etki goremedim pek. Bonajour green multivitamin serumu aldim. Galiba 10 gun oldu. Fark goruyorum. Goz altinada suruyorum.

Gercekden zor uygun olani bulmayi.
Yeni isimlerle gelme bana 😂

İçerikleri düşük olandan başla. cildini ilk önce birine alıştır sonra yavaş yavaş rutine eklersin. HY sivilce yapmaz diğerlerinde bilemedim
Doa nin %5 niacin serumunu kullandım. Sebum dengesini çok güzel sağlıyordu ama ufak ufak sivilceler çıktı. Ara verip yeniden kullandım aynı. Başka marka bakacam artık🤣

Bir de gül suyu ve yüz yıkama jeli istiyorum. Otacıya ve doa kozmetike baktım ama karar veremedim. Otacının gül suyu orijinal değil dediler onun yerine doa kozmetikden al onun ki doğal dediler. Sen ne diyorsun ☺️

X