Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Selammm kizlaar :KK54:yeni gördüm bu sayfayı Amanita dan öğrendim.. 😁

Şimdi benim bir sorum var, bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda kullanan var mı ?

Uzun zamandır almak istediğim ama emin olamadigim bir ürün , faydası var mı ? Bunu kullanırsam yüz kremi ne gerek kalmaz mi ? 🤷🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3072333
Bence etkisiz canım 😕

Vallahi sanırım en iyisi zeytinyağı.. ben sadece zeytin yağı kokusundan rahatsız oluyorum yoksa onu kullanmaya devam ederim
Aman sakın sakın. Yüzde kapalı komedona neden olabilir. Yağ türevi şeyler yüze sürülmez hindistan cevizi yağı dahil.

Eklentiler

• 2C399A0F-6D3A-4660-AA54-DE005C315AF5.png
    2C399A0F-6D3A-4660-AA54-DE005C315AF5.png
    92,5 KB · Görüntüleme: 38
Aman sakın sakın. Yüzde kapalı komedona neden olabilir. Yağ türevi şeyler yüze sürülmez hindistan cevizi yağı dahil.
Vallaha mı.. ben düzenli kullanıyordum ama hiç bir sorunum olmuyordu tam tersine düzgünlesiyordu cildim.. anladım vallahi ilk defa senden duydum 😳

Vallaha mı.. ben düzenli kullanıyordum ama hiç bir sorunum olmuyordu tam tersine düzgünlesiyordu cildim.. anladım vallahi ilk defa senden duydum 😳
Bununla ilgili çok araştırma yaptım sürmeyin diyorlar. Bazen hindistan cevizi yağı kullanırdım onu da bıraktım.

En son nemlendirici konustugumuzdan beri tekrar Dr.Jart+ Ceramidin nemlendiricisini kullandim. Cildim kendine geldi. Fakat bitmek uzere. Kisin kullanmistim iyi geliyor. Sadece kokusu gul suyu gibi.

Allahim okadar nemlendirici almissim ki basta. Onlari bitirme cabasindayim 🥲 bitmeden yeni alamam 🤦

Eklentiler

• IMG_20220525_193348.jpg
    IMG_20220525_193348.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Bununla ilgili çok araştırma yaptım sürmeyin diyorlar. Bazen hindistan cevizi yağı kullanırdım onu da bıraktım.
O zaman doğrudur canım sağol söylediğin için sürmem o zaman ..

Peki bir şey sorcam göz altı ve çevresi kremi için ne önerirsin ? Yaşım 33 şuan bir şey yok tabi ama ileride kırışıklık durumuna karşı gerçi olacağı varsa oluyordur da daha az olmasını sağlar belki

O zaman doğrudur canım sağol söylediğin için sürmem o zaman ..

Peki bir şey sorcam göz altı ve çevresi kremi için ne önerirsin ? Yaşım 33 şuan bir şey yok tabi ama ileride kırışıklık durumuna karşı gerçi olacağı varsa oluyordur da daha az olmasını sağlar belki
Ben göz altı için serum kullanıyorum cafein içerikli. Kimisi krem ile destekliyor ama bazı dermatologlar serum yeterli diyor. Bunu kullanıyorum ama farklı markalardan da bakabilirsin. İçeriği iyi olan göz altı serumları; Facelab, the purest, shevec, Mia klinika, revolution, le balvo
Üç saatlik indirimleri takip et baya indirime.i giriyor
1653502474083.png

Ben göz altı için serum kullanıyorum cafein içerikli. Kimisi krem ile destekliyor ama bazı dermatologlar serum yeterli diyor. Bunu kullanıyorum ama farklı markalardan da bakabilirsin. İçeriği iyi olan göz altı serumları; Facelab, the purest, shevec, Mia klinika, revolution, le balvo
Üç saatlik indirimleri takip et baya indirime.i giriyor
Eki Görüntüle 3072691
Takip ettiğim bir estetik cerrah göz çevresi için kremleri önermiyor serum kullanmayı tavsiye ediyordu. Göz çevresindeki deri ince olduğundan krem de yoğun olduğu için oradaki proteinlere bağlanıp ksentelazma denilen yağ birikintileri oluşturabiliyormuş.

Cilt tipiniz nedir
Karma diye biliyorum. Lorea nem terapisini yeni almıştım kullanıyordum ama buradaki yorumları görünce endişe ettim. Sivilceye meyilli bir cildim var zaten.
Peki bebek yağının vücuda sürülmesi sorun olmaz değil mi? Ben bebek yağını nemlendirici niyetine vücut için kullanıyorum.

X