Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Merhaba hanımlar sizlere danışmak istediğim şeyler var yardımcı olur musunuz? Birincisi güzel bir bb krem arıyorum. Daha önce garnier farmasi ve note un bblerini kullandım. En çok note u beğendim ama onda da tenime uygun numarayı bulamadım. Beyaz tenliyim 200ü kullandım çok açık geldi. ve 500ü de koyu demişler yorumlarda. Sizin kullanıp memnun kaldığınız başka bir bb krem var mı?

Bir diğer danışmak istediğim konu bir cilt bakım rutini oluşturmak istiyorum. Bunun için ne neler yapmam gerek? Şimdiye kadsr sadece nemlendirici ve güneş kremi kullandım genelde arada bir hazır maske bir de ama düzenli bir rutin oluşturamadım hiç.

Son olarak nemlendirici ve kırışıklık önleyici krem ya da serum ne olursa onun için bir tavsiye istiyorum. Cildim genel olarak kuru t bölgesi biraz yağlı gibi sadece. Bugün biraz trendyolda baktım sinozun altın parçacıklı kremi bir de no:16 adında bir yağı var ikisinden birini mi tercih etmek lazım yoksa ikisinin de işlevleri farklı mı?

Bb kremi hakkinda fikrim yok. Makyaj kullanmiyorum. Kore urunlerini begeniyorum. Birde makyaj yapmasini bilsem

Calcifer e yonlendireyim sizi

Merhaba
Sinoz, procsin vb türevi ürünlerden uzak durun. İçeriklerini beğenmiyorum ben.
Güneş kremi kullanıyorsanız mutlaka akşamları çift aşamalı temizlik yapmalısınız.
Beaulis in bb kreminin en açık tonu güzel. Ama onu kullanırken nemli sünger ile dağıtmasınız

Bb kremi hakkinda fikrim yok. Makyaj kullanmiyorum. Kore urunlerini begeniyorum. Birde makyaj yapmasini bilsem

Calcifer e yonlendireyim sizi

Teşekkür ederim cevaplar için
golgefeslegeni daha önce asit kullandınız mı?
Hayır kullanmadım

Kızlar hayırlı akşamlar nasılsınız napiyonuz yarın kullandığımız ürünleri güncelleyelim mi atalim buraya:)
Günaydın
Ben atayım rutinimi. Kış ayına girdiğimiz için artık retinole başladım

Sabah
Licape Tonik
Doa Kozmetik Ha
Roxy Beauty c vitamini
She Vec Göz Altı serumu
Cosrx Güneş kremi

Akşam
Cosmed Yağ Bazlı Temizleyici
Cosrx Yüz yıkama jeli
Doa Kozmetik Niaceminde
Doa Kozmetik Arbutin
She Vec Göz Altı serumu
Tenzero göz kremi
Jeuvenllie Leke kremi

Normal rutinim bu
Haftada bir kere kil maskesi
Ayda bir kere Fiddy metodu

Haftanın 3 günü akşam rutinim
Niaceminde
The Ordinary %1 Retinol
Ceradolin cica krem

Şu an retinole başladığım için ince ince sivilcelenmelerim oluyor
Doa Kozmetik ürünlerim bitince başka markaya geçeceğim

Benimde kullandığım ürünler bunlar canlar

Eklentiler

• IMG_20221018_195236.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2022-10-18-09-05-23-245_trendyol.com.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 33
  • images (14).jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20220915_190744.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20220907_200346.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 41
  • cosmed-atopia-temizleme-yagi-400-ml-cosmed-156596-37-B.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220806_162726.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2022-09-01-22-11-45-924_com.android.chrome.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…