Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Yani evet haklısın ama kolajen bildiğimiz aminoasit, yani midede aminoasitlere parçalanarak emiliyor, o yüzden kaliteli beslenmekten ekstra bir farkı var mıdır ki? Yoksa elbette bol su içip temiz beslenmenin cilt sağlığına etkisi tartışılmaz ❤️
Kore ve japonlar bu isi biliyor diyorum 🤭
Yani erkeklerin bile yaslarini gostermiyor.

Ben inaniyorum. Tadi igrenc ama

Yani evet haklısın ama kolajen bildiğimiz aminoasit, yani midede aminoasitlere parçalanarak emiliyor, o yüzden kaliteli beslenmekten ekstra bir farkı var mıdır ki? Yoksa elbette bol su içip temiz beslenmenin cilt sağlığına etkisi tartışılmaz ❤️
Kolajen vücut için ne kadar gerekli sen daha iyi bilirsin

Kolajen vücut için ne kadar gerekli sen daha iyi bilirsin
Yok anlatamadım galiba. Kolajen zaten aminoasitlerden yapılıyor ya, biz toz kolajeni içtiğimizde o zaten kolajen olarak değil aminoasit olarak emiliyor. Sonradan tekrar kolajen haline getiriliyor gereken yerde. İşte durum böyle olunca, toz kolajen yerine kaliteli protein yersen yine aynı aminoasitleri almış olacaksın, onlar da gerekirse kolajen haline getirilecek vücut tarafından. Yani bence böyle. Acaba diyorum bilmediğim farklı bir şey mi var bu toz kolajenlerle ilgili? İnşallah ticari kazanç için kandırmıyorlardır insanları 🥺

Yani kemik suyuna çorba mesela, en muhteşem kolajen ve aminoasit kaynağı bence 🙈🙈

Yok anlatamadım galiba. Kolajen zaten aminoasitlerden yapılıyor ya, biz toz kolajeni içtiğimizde o zaten kolajen olarak değil aminoasit olarak emiliyor. Sonradan tekrar kolajen haline getiriliyor gereken yerde. İşte durum böyle olunca, toz kolajen yerine kaliteli protein yersen yine aynı aminoasitleri almış olacaksın, onlar da gerekirse kolajen haline getirilecek vücut tarafından. Yani bence böyle. Acaba diyorum bilmediğim farklı bir şey mi var bu toz kolajenlerle ilgili? İnşallah ticari kazanç için kandırmıyorlardır insanları 🥺

Yani kemik suyuna çorba mesela, en muhteşem kolajen ve aminoasit kaynağı bence 🙈🙈
Doktor git buradan

Elbette teknik olarak siz daha iyi bilirsiniz ancak kullanan ve faydası olduğuna inanan biri olarak şöyle düşünüyorum.

Hergün belirli dozda kolajen-aminoasit kullanmak daha kolay ve daha efektif sanki. Protein kaynaklarını bir süre sonra düzenli ve aynı miktarda tüketemeyebiliyoruz. Dolayısıyla 3 aylık periyotta hergün 8-10 gr kolajeni düzenli kullanmak vücutta aminoasit üretimini de devamlı kılıyor olabilir.

Eşim 43 yaşında dizinde ciddi sorun vardı egzersiz bile yapamıyordu düzenli olarak 2 aylık kullanımda dizinden gelen sesler kesildi. Ve hareket kısıtlaması düzeldi.

hatunlar merhabalar bir şey soracağım. toz kollajenlerin cidden cilde iyi geldiği doğru mu? kullanan var mı? bilemiyorum bence pek oluru yok gibi ama. öyle yorumlar var ki, alsam mı azaba diye bi düşündüm :KK12:
Kolajen deri üstünde tek başına pek bi etki birakmiyo 😬

Kendime ve cildime yaptığım en buyuk iyilik :21:
*sabah rutinim

3 gündür sabah aksam arbutin kullanıyorum sivilcelerim söndü, ardindan 3 gün niacinamide kullanacağım dönüşümlü olarak.

Hyaluronik asit bu serumlarin etkisini arttiriyor kullanmayı unutmayalım 🧏🏻‍♀️

20220523_095859.jpg

Kendime ve cildime yaptığım en buyuk iyilik :21:
*sabah rutinim

3 gündür sabah aksam arbutin kullanıyorum sivilcelerim söndü, ardindan 3 gün niacinamide kullanacağım dönüşümlü olarak.

Hyaluronik asit bu serumlarin etkisini arttiriyor kullanmayı unutmayalım🧏🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3070914
Calcifer Calcifer Cosrx her sürdüğümde cildime aşık oluyorum bu nasil bir sevdadir :confused:

Selammm kizlaar :KK54:yeni gördüm bu sayfayı Amanita dan öğrendim.. 😁

Şimdi benim bir sorum var, bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda kullanan var mı ?

Uzun zamandır almak istediğim ama emin olamadigim bir ürün , faydası var mı ? Bunu kullanırsam yüz kremi ne gerek kalmaz mi ? 🤷🏻‍♀️

IMG_20220525_112203.jpg

X