Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
paylasmak ne kadar guzel bısı yaaa:lepi:

kızlar bence tarıflerınızı verırken hanı sıze ıyı gelıyo paylasıyosunuz cok tesekkurler bıde cılt tıpınızıde soylersenız daha ıyı olur hangı cılt tıpne uygun oldugunu anlarız.. benım cıldım yaglı yogurt-karbonat maskesını uygulucamda bişi olmaz ınsallah cok hassas ılgınc bı cıldım vartatlicadiarzu

mrb arkadaşlar,,bende size sürekli kullandığım ve gercekten faydasını gordugum bi maskeyi paylaşacagm,belkide birçoğunuz bılıordur,yoğurt ve karbonat karışımı,bır yemek kaşığı yoğurda bır çay kaşıgı karbonat karıstırıp yuzume sürüorum 30 dk fln beklettıktn sonra hafif hafif ovalayark yıkıorum lekelerime ve sivilcelerime gercekten çok ii geldi,sivilcelerimden bu maske sayesınde kurtuldum dıebılırım,tabi bunun yanında cilt temızlıgıde çok önemli,beyazlatıcı özelliğide var...:1rolleyes::1rolleyes:

ben bu yoğurt karbonat karışımına bikaç damla da limon sıkarak kullanıyordum...

tarcınım acaba şu papatya tazemi olacak yoksa kurumu.yaz mevsiminde olduğumuz için tazeside kolaylıkla bulunur.öylede olurmu?acaba bahsedilen papatya kır papatyasımıdır.
bilgin varsa paylaşırsan sevinirim canım şimdiden teşekkürler

verdiğiniz tarifler için teşekkürler kızlar..beyaz kil maskesini ben de denicem bakalım..umarım işe yarar..

tarcınım acaba şu papatya tazemi olacak yoksa kurumu.yaz mevsiminde olduğumuz için tazeside kolaylıkla bulunur.öylede olurmu?acaba bahsedilen papatya kır papatyasımıdır.
bilgin varsa paylaşırsan sevinirim canım şimdiden teşekkürler

canım çiçek kısmı yazıyo yalnızca ama sanırım tazesi olsa daha iyi

Ben de yoğurt karbonat maskesini yapıyorum bakalım nolacak.İlk yaptığımda pürüzsüz oldu cildim komple kırmızıKötü Kazen:1rolleyes:sonra geçti ama şükür.
Pürüzsüz beyaz tenlere sahip olacaz inşallah siteceksırnaşık şey

kızlar ya benım kollarımda kahverengi lekeler oluştu sır agda yapmuştım bazı yerler kızarmıştı 3-5 gündürde kısa kollu giyiyorum bugun bir baktımkı kollarımın kızaran yerlerınde çok belirgin kahverengi lekeler oluşmuş napcam ya ben?:çok üzgünüm:

Limon yara izlerinin rengini açar diolar ama yüz için söylemişlerdi bunu kolda da işe yarar umarım.Bi de kese de işe yarayabilir.
Bunu da sölemeden geçemicem ya benim bi annannem var kadın 80 yaşında ve yüzünde bi kırışıklık bile yok.ne buluyosa yüzüne sürüyo limon salatalık fln gibi doğal şeyler ama.ellerine bile sürüyo ve elleri de benimkiler gibi.bakalım ben de başladım anane taktiklerine inşallah işe yarar:)80 yaşına gelince yazarım yine:KK70:

kızlar ya benım kollarımda kahverengi lekeler oluştu sır agda yapmuştım bazı yerler kızarmıştı 3-5 gündürde kısa kollu giyiyorum bugun bir baktımkı kollarımın kızaran yerlerınde çok belirgin kahverengi lekeler oluşmuş napcam ya ben?:çok üzgünüm:

canım o sorun denizden sora bendede oluştu ve benimki sanirim kalıcı kese yaptıgım halde geçmedi:çok üzgünüm:benimde sizlerle paylaşmsk istedigim bi kaç şey var ark.larda belirtmiş elma sirkesi ama tek başina diil ben 3 haftadir kullaniyorum çok iyi sonuçlar aldim benim tanimde çok beyaz ve güneş lekerlri oluşuo elma sirkesini ve çörek otunu kaynatıp haftada 2 kez lekeli yerlere uygulayin 10 dk kadar bekletin ve yıkayın
NOT:yüzünüze sürüp yıkadıktan sora oluşan kırmiziiliktan korkmayın yarım saat sora fln geçio ayrıca çömrek otunu belirtmek isterimki ölümden başka herşeye deva olduğunu duydum İNCİ.

tarçınncım nasıl domates maskesi çillerine iyi geldimi?
bide bal maskesi var bal ve tarçını karıştırıp yüze uyguluyomuşun deneyen varmı işe yararmıki?

bide bal maskesi var bal ve tarçını karıştırıp yüze uyguluyomuşun deneyen varmı işe yararmıki? fisfisfis

domates ve unlu tarifi düzenli deneyip memnun kalan var mı acaba ... :uhm:
ben esmerim ve tatilden sora iyice kararmıştım bir gün domates+un birgün yoğurt+karbonat maskelerini yaptım ve gerçekten faydası oldu cildim pürüzsüzleşti ve rengim açıldı çok teşekkür ederim bu bilgileri veren arkadaşlara çok mutluyumm:)

bide bal maskesi var bal ve tarçını karıştırıp yüze uyguluyomuşun deneyen varmı işe yararmıki? fisfisfis

canım etkili ama düzenli ve kararlı kullanmak lazım :1rolleyes:

bi de çillerde işe yararmı bilmiyorum ama arkadaşların dediği gibi lekeler için elma sirkesi de çok iyi a.s ama ben cildime sürmüyorum pek. günde bi bardak suya içebileceğim miktarda ekliyip öyle içiyorum.. yalnızca lekeler değil vücuttaki zehri de atıyomuş.. yılın 2-3 ayı yapmak yeterliymiş a.s

limon veya sirkeyi cilde sürmeden önce suyla yarı yarıya seyreltmek gerekirmiş bi de arkadaşlar.. aklınızda olsun..

arkadaşlar bu en baştaki domatesli maskeyi deneyen var mı? domatesin suyunu çıkardıktan sonra un ekleyin diyor da suyuna mı eklicez posasına mı??

X