Cilt Bakımı Ürünleri Cilt kuruluğu...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ikili test için devlete gidicem artık. Ense ölçümü için detaylı ultrasona gitmem gerekiyormuş. Doktorum elindeki ultrasonla ikili test ölçümü yapılmaz dedi. 70 liraya detaylıya götürecekti beni. Ben devlette yaptırayım dedim:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Emin misin detaylıda ölçüldüğüne canım? Benim doktorumun cihazı nasıl tabi ki bilemem ben ama benim normal her zaman girdiğim ultrasonda ölçüldü ense kalınlığı. Hatta detaylı ultrason haftana daha var dediler. Hiç duymadım da sırf ense kalınlığı için detaylı ultrasona giren birini.

Alacağım ama çoğu şeye alerjim oldugu için test yaptırıp alacagım önce :KK43: Bende şimdi onu kullanıyorum iyi geliyor ama çok yağlı sanki :44:

Senin alerjin olduğu için öyle oluyordur. Çok yağlı gelmedi bana hatta bir günde çok etkili geldi..

Emin misin detaylıda ölçüldüğüne canım? Benim doktorumun cihazı nasıl tabi ki bilemem ben ama benim normal her zaman girdiğim ultrasonda ölçüldü ense kalınlığı. Hatta detaylı ultrason haftana daha var dediler. Hiç duymadım da sırf ense kalınlığı için detaylı ultrasona giren birini.

Mm enseyi normal ultrason ölçmez dedi. Bilmiyorum ki canım. Ben de devlet hastanesine gidicem işte. Bakalımm orada hangi ultrasonla yapılacak..

Mm enseyi normal ultrason ölçmez dedi. Bilmiyorum ki canım. Ben de devlet hastanesine gidicem işte. Bakalımm orada hangi ultrasonla yapılacak..

bir bak bakalım, ordakilere de sorarsın. Detaylı ultrason gerekmıyor derlerse de doktoruna sor derim.

bir bak bakalım, ordakilere de sorarsın. Detaylı ultrason gerekmıyor derlerse de doktoruna sor derim.

Valla Merve ben de hem senden hem de gebelik bölümünde başka bir arkadaştan her zamanki girdiği ultrasondan ensesine bakıldığını öğrenmiş ve doktora hemen baktırırımdiye sevinmiştim. Ama doktor bu ultrason ölçmez dedi. Bana iş çıktı. Ben aslında baktırmıcam da bir şey çıkmayacağına eminim Allah'ın izniyle. O yüzden öğrenip kat kat rahatlamak da istiyorum..

canım sanırım hamilelikten kaynaklanıyor.
çünkü bende daha önce hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.
bir aydır deri döküntüsü var vücudumda.
gebelikten diye önemsemedim. ama şimdide göbek kısmında kızarıklık va kaşıntıya olmaya başladı.
doktora gidip önlemini al canım.
bizim burda cildiye kliniği yok, ben gidemedim malesef.

Valla Merve ben de hem senden hem de gebelik bölümünde başka bir arkadaştan her zamanki girdiği ultrasondan ensesine bakıldığını öğrenmiş ve doktora hemen baktırırımdiye sevinmiştim. Ama doktor bu ultrason ölçmez dedi. Bana iş çıktı. Ben aslında baktırmıcam da bir şey çıkmayacağına eminim Allah'ın izniyle. O yüzden öğrenip kat kat rahatlamak da istiyorum..

Birşey çıkmaz canım Allahın izniyle, için rahat eder senin de :) HAberlerini bekliyorum

Birşey çıkmaz canım Allahın izniyle, için rahat eder senin de :) HAberlerini bekliyorum
İnşallah hayırlı güzel haber alıcam ama 2 hafta var daha:) ayarlayabilirsem öne alıcam işte:)
Yazarım özelden canım:)

canım sanırım hamilelikten kaynaklanıyor.
çünkü bende daha önce hiç böyle bi sorun yaşamamıştım.
bir aydır deri döküntüsü var vücudumda.
gebelikten diye önemsemedim. ama şimdide göbek kısmında kızarıklık va kaşıntıya olmaya başladı.
doktora gidip önlemini al canım.
bizim burda cildiye kliniği yok, ben gidemedim malesef.

Canım ben doktora sordum. Bepanthol aldım. Dün ve bugün hiç pul pul dökülme olmuyor. Yumuşacık oldu yüzüm. Hiç kuruluk gerginlik hissi yaşamıyorum artık:)) mutlaka al. Göbeğime de çatlak önleyici krem aldım ben. Senin göbiş kaşınmaya başladığına göre büyümeye başladı demek ki:)) aktardan yağ alıp sürenler de var:) sen de bir şey kullan göğüs ve göbeğine:) önlemini al:)

geceleri yatmadan once avcuna bir miktar susam yagi surup onu yuzune sur tatlim. muthis biir nemlendiricidir, mucizevi etkilidir, lekeleri izleri de yok eder.
komple yaga bulanmadan, uygun olcude bir miktari tum yuzune yedir oyle yat.
hamile olmana da herhangi bir ters etkisi olmaz, dogal yag bu.

Bayanlar benimde cildim çok kuruydu elma sirkesi ve saf zeytin yagıyla bir kür oluşturdum ve cildime çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorumm..

Ya bu kuruluk için doktor arıyorum kremlerimin hepsini çöpe attım kızlarr sizlerden öneriler bekliyorummm :)

Arkadaşlar juennesse marka dünyaca ünlü olan 3 dk içinde kırışıklık gideren düzenli kullanımda ciddi derecede cilt yanığı izini bile 7 günde sıfırlama özelliği olan dna ve kök hücre ile elde edilmiş bu ürünü denemenizi tavsiye ederim benim çillerim eşimin yüzündeki kırmızı minik leke ve kuzenimiz vitiligo hastası cildi renk kaybediyor ürünle hızlı sonuç aldık dileyen bana ulaşsın

Kızlar son zamanlarda yüzüm çok kurumaya başladı. Pul pul dökülüyor ve çok rahatsız ediyor. Sürekli nemlendirici sürüyorum. Hamilelikten midir nedir. Önceden de dove sabunla yıkardım. Böyle kurumazdı. Artık nemlendirmediğim sürece kupkuru. Ve dudağımın iki tarafında hafif kararma oldu. Bunun sebebi nedir? Nasıl geçer? Bi ara da uçuk çıkmıştı. 2 hafta sürdü. Yeni geçti ama yeri kırmızı hala belli. Uçuk geçirenler bi yardım etse. Ne zaman tamamen kaybolur bu bıraktığı kırmızı iz? Bunlar olunca strese girdim. Benim cildim çok güzeldi. Hala da sivilce falan yok çok şükür ama bütün bunlar moralimi bozuyor. Kızım mı olacak nedir, çirkinleştim ben:)) tavsiyelerinizi bekliyorum.

(bir de konuyla alakası yok ama hamileyken burun tıkanıklığı yaşayan var mı? Bu da çok rahatsız ediyor beni)
bitkisel kremler kullanın yüze seksene kadar aloveralı kremler var kararmalar gebelikle alakalı oluyor yüz yıkama jeli var kullandım size öneririm

Kızlar benimde iki oğlum var ve kızım olsun istiyorm 8 haftalık hamileyim ve aynı şeylerden şikayetçiyim ayrıca benim çokta bulantım var hiç bisey canım istemiyor. İnşallah kızdır 🙏

Tabi sizin konuşmalar çok geride kalmış sene olmuş 2021 ama cilt kuruluğu araştırırken karşıma bu çıkınca yazmak istedim ☺️😂

X