Cilt Bakımı Ürünleri Cilt kuruluğu...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
İkisi de beni çok rahatsız ediyor canım ya. Sürekli yüzümü nemlendiriyorum. Bir de nemlendirirken sızlıyor. Yüzüm çok hassaslaştı. Ben her akşam yüzümü gülsuyu ile siliyordum. Şimdi gülsuyu bile sızlatıyor.. Ama yine de siliyorum ben.

Evet benim de canımı sıkıyor heryerim döküntü. Nemlendirici sızlatmıyor beni ama o bile pek fayda etmiyor, yine döküntülü yine döküntülü :44:

Bu burun tıkanıklığı uzun mu sürecek ben bunu doktora sorucam yarın. Çok rahatsız ediyor. Burun akıntım da var benim. Sende de var mı burun akıntısı? Yoksa sadece tıkanık mı?

Kızlar sizin bebeklerinizin cinsiyetini merak ettimmm :))))))) Aynı problemleri yaşıyoruz. Acaba cinsiyetler aynı mı çok meraklandım şimdii :)))

Canim benim burun tikanikligim 4 aydır genellikle oluyor ama burun akıntım yok sen yinede doktorunada sor için rahat etsin. Bu arada benim minigimin cinsiyeti kızzz:-)

Kızlar son zamanlarda yüzüm çok kurumaya başladı. Pul pul dökülüyor ve çok rahatsız ediyor. Sürekli nemlendirici sürüyorum. Hamilelikten midir nedir. Önceden de dove sabunla yıkardım. Böyle kurumazdı. Artık nemlendirmediğim sürece kupkuru. Ve dudağımın iki tarafında hafif kararma oldu. Bunun sebebi nedir? Nasıl geçer? Bi ara da uçuk çıkmıştı. 2 hafta sürdü. Yeni geçti ama yeri kırmızı hala belli. Uçuk geçirenler bi yardım etse. Ne zaman tamamen kaybolur bu bıraktığı kırmızı iz? Bunlar olunca strese girdim. Benim cildim çok güzeldi. Hala da sivilce falan yok çok şükür ama bütün bunlar moralimi bozuyor. Kızım mı olacak nedir, çirkinleştim ben:)) tavsiyelerinizi bekliyorum.

(bir de konuyla alakası yok ama hamileyken burun tıkanıklığı yaşayan var mı? Bu da çok rahatsız ediyor beni)

nemlemdırıcı altına serum ve tonık kullanın bıde vucudunuz ıcın yag surun catlak olusumunu engellıyor

gebelikten olabilir,ben hamileyken ellerim ayaklarım kupkuru olmuştu,özellikle ellerim çok kurumuştu
ama yüzümde bişey yoktu,çünkü yüzüm yağlıdır benim,o yüzden çok kuruma olmadı
hatta eskisine nazaran daha az yağlı...

B vitamini yetersizliğiniz olabilir,hamilelikte ihtiyaç artar çünkü.Muhtemelen kullandıkça düzelecektir

Evet benim de canımı sıkıyor heryerim döküntü. Nemlendirici sızlatmıyor beni ama o bile pek fayda etmiyor, yine döküntülü yine döküntülü :44:
Evet fayda etmiyor. Bir de nemlendirdikten sonra puda kullanıyorum. Makyaja da hiç gelmiyor. yüzümde o beyazlıkları görünce yaptığım makyaj da kendini göstermiyor. Bu arada bizimle aynı problemi yaşayan iki arkadaşın bebeği de kız olacakmış:) bizimkiler de mi kız nedir:))))

Canim benim burun tikanikligim 4 aydır genellikle oluyor ama burun akıntım yok sen yinede doktorunada sor için rahat etsin. Bu arada benim minigimin cinsiyeti kızzz:-)

Bugün randevum var soracağım. Belki cinsiyetini de gösterir:) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

nemlemdırıcı altına serum ve tonık kullanın bıde vucudunuz ıcın yag surun catlak olusumunu engellıyor

Çatlak oluşumu için krem aldım ama karın ve göğüs bölgesine sürüyorum sadece. Yüzüm de karnım gibi yumuşacık olsa ne güzel olurdu :)))

B vitamini yetersizliğiniz olabilir,hamilelikte ihtiyaç artar çünkü.Muhtemelen kullandıkça düzelecektir

B vitamini yetersizliğim yok. Bütün tahliller yapıldı. Hamileliğin getirdiği negatif durum bu sanırım:)

gebelikten olabilir,ben hamileyken ellerim ayaklarım kupkuru olmuştu,özellikle ellerim çok kurumuştu
ama yüzümde bişey yoktu,çünkü yüzüm yağlıdır benim,o yüzden çok kuruma olmadı
hatta eskisine nazaran daha az yağlı...

Benim de cildim normalde çok yağlıdır. Ama şimdi kupkuru..

Evet fayda etmiyor. Bir de nemlendirdikten sonra puda kullanıyorum. Makyaja da hiç gelmiyor. yüzümde o beyazlıkları görünce yaptığım makyaj da kendini göstermiyor. Bu arada bizimle aynı problemi yaşayan iki arkadaşın bebeği de kız olacakmış:) bizimkiler de mi kız nedir:))))

Aaa bilmm ki :KK70: olabilir :KK9:

Çatlak oluşumu için krem aldım ama karın ve göğüs bölgesine sürüyorum sadece. Yüzüm de karnım gibi yumuşacık olsa ne güzel olurdu :)))

o kremler umarım ıse yarar aktardakı yaglar daha etkılı cok para verdım ama hala var onemlı olan hamılelık basında baslamak

yag cok etlıkı kalcanıza muhakkak surun bel bolenıze

Benimde öyle cildim hem hassas hem kuru sivilce çıkmaz dudagımın kenarında yara kuruluk kahverengi lekeler ve çenemin altında da leke olmaya başladı doktor güneş kremi yazdı eczanelerde satılıyor 55 tl oldugu için alamadım :/

Aaa bilmm ki :KK70: olabilir :KK9:

Canım ben bugün doktoruma sordum. Hem kremi hem cinsiyeti. Benim doktor 1 ay sonra söylicem cinsiyeti dedi. 12. Haftada öğrenenler var ama benimki çok garantici.. Ensesine bakalım dedim. Sadece ense ile olmaz. Kan vereceksin ve de yaşını da ekleyip risk var mı yok mu bakacağız dedi. Çok garantici yahu:) şu pul pul dökülmelere de bepantehene kullanabilirsin dedi. EcZacı bana bepanthol verdi:) cilt kremiymiş:) umarım iyi gelir. Sen de kullanabilirsin:) burun tıkanıklığı için de tuzlu su ile burnuna ve ağzına gargara yap dedi:) sprey kullanmıyoruz dedi:) senin de bilgin olsun:)

o kremler umarım ıse yarar aktardakı yaglar daha etkılı cok para verdım ama hala var onemlı olan hamılelık basında baslamak

yag cok etlıkı kalcanıza muhakkak surun bel bolenıze

Çatlak olayı olacaksa oluyor aslında.. Yine de önlem olarak krem aldım sürüyorum. Eczacı hamileyken kullandığı kremi getirtti bana özellikle. Hep aynı eczacıya giderim. Güveniyorum ona. Hiç çatlağı olmamış onun. Umarım benim de olmaz:)

Benimde öyle cildim hem hassas hem kuru sivilce çıkmaz dudagımın kenarında yara kuruluk kahverengi lekeler ve çenemin altında da leke olmaya başladı doktor güneş kremi yazdı eczanelerde satılıyor 55 tl oldugu için alamadım :/

Doktor yazdıysa alsaydın.. Istersen bepanthol alabilirsin. Ben ondan aldım bugün:)

Canım ben bugün doktoruma sordum. Hem kremi hem cinsiyeti. Benim doktor 1 ay sonra söylicem cinsiyeti dedi. 12. Haftada öğrenenler var ama benimki çok garantici.. Ensesine bakalım dedim. Sadece ense ile olmaz. Kan vereceksin ve de yaşını da ekleyip risk var mı yok mu bakacağız dedi. Çok garantici yahu:) şu pul pul dökülmelere de bepantehene kullanabilirsin dedi. EcZacı bana bepanthol verdi:) cilt kremiymiş:) umarım iyi gelir. Sen de kullanabilirsin:) burun tıkanıklığı için de tuzlu su ile burnuna ve ağzına gargara yap dedi:) sprey kullanmıyoruz dedi:) senin de bilgin olsun:)

Benimki de bozulmustu 2li testi yaptirmak istemedim diye ama sonra zorlamam tabi ki seni dedi :)) Cunku ben her durumda doguracagim zaten yavrum o benim dedim :KK70: Tamam o zaman ense kalinligini olceyim dedi sadece ona bakti. Ama dedigin gibi bazi doktorlar israrci olabiliyor :) Seninkine de bakilmis olur iste olsun. Oylesine formaliteden bir test bunlar bizim icin :)

Evet canim bepantholu biliyorum cok iyi bir kremdir. Ben de ondan alirim hic basedemezsem bu dokuntulerle :))

Tikaniklik icin de birsey yapmiyorum ben hic zaten oyle bekliyorum gecsin diye :KK70: Hele suan gribim bir de. Iyice nefessiz kaliyorum bazen :)))))

Benimki de bozulmustu 2li testi yaptirmak istemedim diye ama sonra zorlamam tabi ki seni dedi :)) Cunku ben her durumda doguracagim zaten yavrum o benim dedim :KK70: Tamam o zaman ense kalinligini olceyim dedi sadece ona bakti. Ama dedigin gibi bazi doktorlar israrci olabiliyor :) Seninkine de bakilmis olur iste olsun. Oylesine formaliteden bir test bunlar bizim icin :)

Evet canim bepantholu biliyorum cok iyi bir kremdir. Ben de ondan alirim hic basedemezsem bu dokuntulerle :))

Tikaniklik icin de birsey yapmiyorum ben hic zaten oyle bekliyorum gecsin diye :KK70: Hele suan gribim bir de. Iyice nefessiz kaliyorum bazen :)))))

Ikili test için devlete gidicem artık. Ense ölçümü için detaylı ultrasona gitmem gerekiyormuş. Doktorum elindeki ultrasonla ikili test ölçümü yapılmaz dedi. 70 liraya detaylıya götürecekti beni. Ben devlette yaptırayım dedim:))))

Doktor yazdıysa alsaydın.. Istersen bepanthol alabilirsin. Ben ondan aldım bugün:)

Alacağım ama çoğu şeye alerjim oldugu için test yaptırıp alacagım önce :KK43: Bende şimdi onu kullanıyorum iyi geliyor ama çok yağlı sanki :44:

X