Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba bahsettiğiniz eczane ye ulaşabilmem ve kremi almam mümkün mü acaba? Hala numara varsa paylaşabilir misiniz?

Kremi siparis ettinnz mi acaba sonuc nasil paylasir misiniz lutfen allah rızası için yüzüm cok berbat

Eczanenin adı ne

Eczacı ismi ve numarayı ogrenebilirmiyim

Filiz hanım merhaba ,yazdığınız eczacının adını ve telini alabilirmiyim rica etsem cilt lekeleri için yazı yazmışsınız

Sinozun leke kremi çok başarılı uzun zamandır kullanıyorum sivilce lekelerimi çok azalttı şimdi yılbaşı için paket hazırlamışlar fiyatlar çok uyguna geliyo

Yapmayın artık şu Sinoz'un reklamını. Hiçbir işe yaramıyor, içeriği tamamen kimyasal. Ayrıca yanlış pazarlama tekniği kullanıyor. Gelip buralarda övmenizle olacak iş değil o

Bana özelden eczacıyı atarmisiniz rica etsem

dermoroller ile lekeleri azaltmak mümkün ... E, C , hyuloronik asit gibi serumlar ile kullanımı daha etkili. Serumları rossman dan alıyorum oldukça başarılı diyebilirim. Bir de farmasi aydınlatıcı sabun ve kremini de kullanıyorum hatta onlarsız yapamıyorum desem yeridir. Pirinç suyu toniği de çok güzel. Dermapen ile prp aslınd çok etkili ama ona da para dayanmıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…