Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Arkadaslar
Cok eski tarihli bir konu ama bn yeni gördüm
Biriniz bana Mustafa beyin numarasını verebilir mı ?
Ben de hem kendime hem de anneme almak istiyorum ( annemde yaşlılık lekeleri var acaba faydası olur mu )

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı

Iyi günler
Tam olarak kremin adını yazarmisin Ltfn
Ben de yurtdisindayim burda bulabilirim sanırım

numarasını verebilirmisin bu siteye yeni üye oldum ama gerçekten kullanamıyorum cahil kaldık :) Filiz Hanıma mesaj atamadım numarasını burdan verebiliyormusunuz? yada rica etsem bana mesaj atabilir misiniz?

Ablam hamile şu anda hamileyken önerebileceğiniz bir krem veya kullanılacak bir bitkisel karışım varmıdır

numarasını verebilirmisin bu siteye yeni üye oldum ama gerçekten kullanamıyorum cahil kaldık :) Filiz Hanıma mesaj atamadım numarasını burdan verebiliyormusunuz? yada rica etsem bana mesaj atabilir misiniz?

Kızlar bu sinoptaki eczacının kremini cok ovmuslerdi . Ama kullananların son bildirimlerini geri okuyun lutfen
Ben de almaya karar vermiştim.ilk 10 gunde bütün lekeler gidiyormuş ama sonradan fazlasıyla geri geliyormuş . En bastan kullanıp sonrasında neler oldugunu burda kullananlardan araştırın oyle alın bence

kullananların kötü yorumlarını hiç görmedim ozaman biraz daha araştırıyım çok çok teşekkür ederim canım

Merhaba bana sinoptaki eczacının numarasını yollayabilir misiniz? Sitede yazmıyor engellenmiş de memnun kaldınız mı ayrıca arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim şimdiden özelden mesaj atarsanız iyi olr sitede yasak hmen siliyorlar

Merhaba filiz hanım eczanenin tel nosunu msj olarak gönderirmisiniz benimde cilt lekesi sorunların var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sinoz leke kreminin toplatıldığını okumuştum az önce bir sitede gördüm indirimli satılıyor halen

Düşünsenize tıp kısa zamanda inşallah lekeler konusunda gerçek ve kalıcı bir çare buluyor ve lekelerimizden kurtuluyoruz

Slm bana bu gondericininslm bende ukaşmak istiyorum kızlar acil tel verebilirmisiniz cilt lekekerim icin yardim edin

Eczacinin numarasini vere bilirmisiniz

Eczacının numarsini göremiyorum filiz hanım

eczacının bilgileri görünmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…