Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba banada yardımcı olurmusunuz bende lekelerden muzdaribim yardım i olursanız sevinirim teşekkür ederim

Meraba iyi aks nasil siparis verirum hangi eczane kizlar bu leke kremi icin bende almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Ben numarasını buldum internetten ama araştırınca pek uygun bulmadım. Başta lekeleri geçiriyormus ama sonrasında cok daha kötü sekilde lekeler oluyormus.
Peki neyapacagiz filiz hanım çok iyi şeyler söylemişti banada atarmisiniz numarasını veya linkini bende araştırayım

Peki neyapacagiz filiz hanım çok iyi şeyler söylemişti banada atarmisiniz numarasını veya linkini bende araştırayım
Numarasını sildim. Youtubeda adamın adını yazın onun hakkında videolar çıkıyor. Videolarda numarasını vermisler. Hatta ben mesaj atmıştım lekelerimi görmek icin resmimi istedi atmadım dahada yazmadım. Numarasını sildim.

Numarasını sildim. Youtubeda adamın adını yazın onun hakkında videolar çıkıyor. Videolarda numarasını vermisler. Hatta ben mesaj atmıştım lekelerimi görmek icin resmimi istedi atmadım dahada yazmadım. Numarasını sildim.
Sinoplu Mustafa mi yazayım YouTube nasıl arayayım peki çok soru sordum kusura bakmayın

hihoyyytArkadaşlar nette çok aramama rağmen sanırım krem piyasaya yeni çıktığı için pek kullanıcı yok. aranıda kullanan veya çevresinde kullanlar varsa lütfen gelişmeleri yazsınlar. dcl ürünleri çok pahalı tedavim bitince sinoz almayı düşünüyorum
Helixturca salyangoz özlü ürünleri tavsiye ediyorum kesinlikle...

Filiz hanım hepsini okudum yazdıklarınızin lütfen bana da yardımcı olun yüzümde çok lekelerim var o eczanenin adını numarasına nasıl ulaşabilirim acaba

X