Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
İlacın fiyatı 25 TL. internetten havale yaptım, kargoyu ödemeli yolladı . 5,23 tl de o tuttu. Toplamda 30.23 tl masrafım oldu. Hele dün akşam eşim ya senin lekelerin gitmiş mükemmel görünüyorsun dedi, allah mutluluktan havalara uçtum valla. Normalde yorum bile yapmaz bu konularda :)
İşyerinden bir arkadaşımda bendeki farklılığı görünce, denemek için krem istedi benden. Bugün çok az getirdim o da kullanacak bu akşamdan itibaren, onun izleri 20 yıllık var, oğluna hamileyken çıkmış bir daha da gitmemiş. İnşallah o da kurtulacak.
Bu arada ben eczacıyı aradığım zaman, onunla uzun uzun konuştum, kendiside gayet sabırlı bir şekilde bütün sorularıma cevap verdi. Ve dediki Filiz Hanım siz bu lekeleri geçirmek için çok uğraşmışsınız, ama bana güvenin pırıl pırıl bir cildiniz olacak. Arayın eczacı mustafa beyle konuşun, size detaylı açıklayacaktır. Benden de selam söyleyin.
Merhabalar bnde aynı durumdayim eczacının numarasibi atarmisiniz görüşelim

İlacın fiyatı 25 TL. internetten havale yaptım, kargoyu ödemeli yolladı . 5,23 tl de o tuttu. Toplamda 30.23 tl masrafım oldu. Hele dün akşam eşim ya senin lekelerin gitmiş mükemmel görünüyorsun dedi, allah mutluluktan havalara uçtum valla. Normalde yorum bile yapmaz bu konularda :)
İşyerinden bir arkadaşımda bendeki farklılığı görünce, denemek için krem istedi benden. Bugün çok az getirdim o da kullanacak bu akşamdan itibaren, onun izleri 20 yıllık var, oğluna hamileyken çıkmış bir daha da gitmemiş. İnşallah o da kurtulacak.
Bu arada ben eczacıyı aradığım zaman, onunla uzun uzun konuştum, kendiside gayet sabırlı bir şekilde bütün sorularıma cevap verdi. Ve dediki Filiz Hanım siz bu lekeleri geçirmek için çok uğraşmışsınız, ama bana güvenin pırıl pırıl bir cildiniz olacak. Arayın eczacı mustafa beyle konuşun, size detaylı açıklayacaktır. Benden de selam söyleyin.
Merhabalar bnde aynı durumdayim eczacının numarasibi atarmisi i
Merhabalar bnde aynı durumdayim eczacının numarasibi atarmisiniz görüşelim
Merhabalar bana dönüş yaparbimisiniz leke kremi için

Merhaba,günes lekeleri ile 15 yıldir mücadele ediyorum .Sizin gibi kullanmadugim ilac krem kalmadi özel dr.lar falan hiç birinden fayda göremedim.Ne olur bana yardim ediniz.Bana wattsapdan eczacinin tel no atarsaniz size minnettar kalırım.05078837646 şu an bileDermoksinin leke losyonunu kullanıyor bir aydir faydasini goremedim.Ne parâlar harcadim.sevgiler iyi yillar

Merhaba Filiz hanım, tavsiye ettiğiniz bu krem bilgilerini bende alabiliryim, eczane ismi iletişim bilgilerini rica edebilir miyim sizden.?

Ben kullandım yüzüm yara oldu 😬 ucube gibi gezdim 😁 sonra eski haline dönüyor be kadar devam etmek gerek bilmiyorum ama ben sonuç alamadım

Merhaba iyi akşamlar bu eczaciyla nasıl görüşebilirim numara gözükmüyor sevgiler

X