Cilt Bakımı Ürünleri Cilt lekeleri için urun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

LadyVader

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016
1
0
31
Arkadaşlar merhaba yağlı ve hassas bir cildim var son iki yıldır sivilce problemim ve yuzumle ugrastigim icin de leke problemim var çok ağır olmasa da rahatsız ediyor bu nedenle temizleme ve leke giderme için kaliteli ürün onerilerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

Avene ürünlerni kullanıyorum memnunum ama lekeler için bir kremin tek başına yeterli olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar merhaba yağlı ve hassas bir cildim var son iki yıldır sivilce problemim ve yuzumle ugrastigim icin de leke problemim var çok ağır olmasa da rahatsız ediyor bu nedenle temizleme ve leke giderme için kaliteli ürün onerilerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

Merhaba. Aloe Vera ürünlerini tavsiye ederim. Önce sivilceler için sonra lekeler için ürün kullanmak gerekiyor. Sivilceler için microsilver yüz yıkama kremi ve yüz kremi önerim. Bunları kullandıktan sonra yağ içermeyen nemlendirici kullanman gerekiyor cildin kurumaması için. Lekeler içinse kesinlikle aloe Vera sprey, msm jel ve aloe Vera peeling. İstersen ürünler hakkında detaylı bilgi almak için mesaj atabilirsiniz. Gecmis olsun

Benim de cildim yağlı ve özellikle T bölgesi ile bıyık bölgesinde ciddi güneş lekelerim vardı. Yani halen var ama 3 haftada farkedilir derecede açılma oldu, hem de yaz mevsiminde olmamıza rağmen. Güneş koruyucu sürmeden çıkmıyorum tabii ki. Shiseido'nun sadece yazın çıkardığı SPF 30 ürününü kullanıyorum, biraz yoğun olduğu için SVR 50 SPF 'sini de kışın kullanıyorum.. İkisi de zaten renk verdiğinden fondöten filan kullanmıyorum. Emlite gibi doktorun verdiği çok pahalı leke açıcıları kullandım bi işe yaramadı. En son gittiğim doktor eczanede yaptırılan karışım bi krem yazdı. Hem sırttaki sivilceler için kullandığım kortizonlu çok hafif bir losyon var, onu yüzüme de kullandım. Üzerine de bu kremi sürdüm. 3 hafta oldu, şu an çok iyi gidiyor. Kortizonlu olan losyon zaten bitmek üzere, o bittikten sonra daha devam etmicem ama krem sürekli kullanılabilen hafif dokusu olan ve cilde parlaklık veren bi krem. 20 TL civarında bişey ödedim toplamda. Bu arada losyonun kortizonlu oluşu da öyle kortizonlu diğer ilaçlar gibi etkiler yapmıyo vücutta.. Kuruma soyulma gibi de bir etki yapmadı. Eczaneden çok uyarmışlardı soyulma tahriş yapar diye ama geceleri kremi de üzerine sürdüğümden sanırım hiç soyulmadı.Kişiden kişiye de değişebilir belki. Mutlaka doktora da önce bir danışmak gerekli.

Ben de burdan duyduğum bir tarifi uyguladım eczaneden alıp bepanten medicassol ve e vitamini ekstradan c vitamini de ekledim ve uzun süredir duran lekelerin gitti ama gündüz kullanmayın lütfen.

X