Cilt Bakımı Ürünleri Cilt sıkılaştırıcı, leke giderici kesin bitkisel yağ önerisi...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben yurtdisindan yaziyorum...fotolara hayran kaldim....
ama o ilk fotoda sanami ait, yoksa intten baska bir fotomu koydun, senin cukurlarina benzeyen.... sanki öncekisiyle sonrakisi iki degisik cilt gibi duruyor :-)....
simdi cukurcuklar tamamen gectimi yani ???bendede delik delik cukurcuklar var, eger gectiyse, hemen bende uygulayacagim...ve bol bol hayir dualarimi alirsin :-)

cilt rengim düzeldi gbi ama hala yüzüm delik deşik üstelik dermaroller kullanmama ragmen bugn babam yüzündeki çukurlar dahadamı arttı dedi çok mutszm ya:KK43: btn güzelligmi bozuo bu cildim bıktım artık umudumuda kestim izel bile okadar para döktü aynı cildi ne yaptıysam olmuo:KK43:

buju bence sen o dermarolleryi birak ve öyle dene o yaglari maskeyi....ben burda doktorda 3 defa yaptirmistim dermaroller, ama bos bir ise yaramadi...ve doktorda olan evdekinden daha etkili olmasi gerektigi icin, evde yaptiginin ozaman hic yariyacagini sanmiyorum...
tek onunlada kalmadim lazere falan tonlarca para verdim ben hicbirseye yaramadilar...oyüzden o evde uyguladigin dermarolleryi birak bence...

dermaroller bende yaptım 0.5 mm lik ama fayda görmedim hiççççççç.....1.5 mm lik faydalı diyorlar ama bilmiyorum artık..:KK61:

Resimler tabiki bana ait ne derdim var başka resim koyuyayım iylik yapmak istemesem formülü paylaşmazdım.Benim cukurlarım sadece yanak kenarlarımdaydı çok aman aman derinliği yoktu ama sonuç itibariyle delikliydi.Lekere gelecek olursak yüzümde leke diye gözle görülür birşey yok kalmadı yüzüm sıkı gergin ve canlı.Ama anladğım kadarıyla çok sivilce çukuru var sizde tretien krem kullanın dicem ama ne kadar soyar cildinizi bilmiyorum çok derin çukurları olan araştırsın bence tretien kremi.
Yazıları iyi okuyuyun 1 yazdığım yazının biraz altında başka yağlarda koyduğum yazıyor biraz dikkatli okursanız :) daha verim alırsınız.

YAĞ -HER AKŞAM YATMADAN TEMİZLENMİŞ YÜZE HAFTADA İKİ DEFA BUHARDAN (BUHARA SİRKE İLAVE EDİYORUM) SONRA
SALYANGOZLU KİL MASKESİ = HAFTADA 2 DEFA
BEBANTHEN KREM = SABAHLARI BEN İÇİNE KARIŞIMIM OLAN YAĞLARDANDA KOYDUM.
SALYANGOZ ÖZLÜ BUĞDAY SABUNU HERGÜN SABAH AKŞAM YIKIYORUM.
TAZE SIKILMIŞ ELMA SUYU İÇİYORUM HERGÜNNNNNNNNNNN KOCA BARDAK HERGÜÜÜNNN
YEŞİL ÇAY İÇİYORUM HERGÜNNNNNNNNN 3 BARDAK SABAH ÖĞLEN AKŞAM MUTLAKA AKSATMAM
SABAHLARI YEMEKTEN SONRA SİRKELİ SU İÇİYORUMMMMMM ÇAY KAŞIĞI KADAR KOYUYORUM

Bunların hepsini yapan varsa aranızda düzenli benimle aynı sonucu alır iki gün yağ sürüp sonra aa etki göstermedi diyen bayanlara söylüyorum.BU BAKIMLARI BABANNEME YAPSAM YÜZÜ DÜZELİR :))) HERGÜN YAPINDA SİZ BİR SONRA DUA EDERSİNİZ.

senin o ilk koydugun fotoda nasildiysa cukurlarin, benimde aynen öyle ama yanaklarimda. ise yarayabilirmi bendede???
ve ben su salyangoz maskeyi bulamadim...sirf kremi satiliyor...o aldigin aktarin internet sitesi falan varmi???

senin o ilk koydugun fotoda nasildiysa cukurlarin, benimde aynen öyle ama yanaklarimda. ise yarayabilirmi bendede???
ve ben su salyangoz maskeyi bulamadim...sirf kremi satiliyor...o aldigin aktarin internet sitesi falan varmi???

dermoface yaz googleye satılan yerler çıkıyoo..15 tl ye satılıyoo

ben bugun tesadüfen rastladm salyangoz özlü maskeye. kremini aldım,bide maskesini gördüm rafta hemen yanında. 2 paket aldım. 1,5 liraydı 2 kullanımlık paket.
markası destek benim aldığımın.

SALYANGOZ ÖZLÜ BUĞDAY SABUNUnun markası nedir nette araştırdım belladora die bi markayı buldum o mu. benmde salyangoz özlü sabunum var ama bugday fln degil onuda alayım

haziran 08 aktarına sorarmısın göz altındaki yag bezecikleri için ne yapmalıyız çok duamı alırsın çare bulamadım

oncelikle tesekkurler ben soledigin yag karişimini yaptım daha ilk gunum ama surunce baya agrıdı yuzum gozeneklerim felan acaba sakıncalı mı yoksa iyi mi hemen cevap verirseniz sevinirim :KK66:

Göz çevrene sürme diğer kısımlara sür normal yanması limon ve biberiye mikropları öldürücü etkisi olduğu için. Bir sıkıtı olmaz sanmıyorum bende ilk sürdüğümde yüzüm yanıyor üç dört dakika sonra yanma geçiyor.

oncelikle tesekkurler ben soledigin yag karişimini yaptım daha ilk gunum ama surunce baya agrıdı yuzum gozeneklerim felan acaba sakıncalı mı yoksa iyi mi hemen cevap verirseniz sevinirim :KK66:

kullanalı 1 hafta oluyo...kırmızı akne lekeleri için kullanıyorum...cildi yumuşacık yaptı ama lekeler daha duruyoo... 1-2 ay kadar kullanıcam ....geçer inşallah ...:KK69::KK69:

Salyangoz Salgı Özlü Yüz Maskesi"
dermoface salyangoz özlü maske

"İz ve Lekelerden temizlenmiş bir cilt için"

İÇİNDEKİLER:
Yeşil Kil,Beyaz Kil,Talk E5x,Calcium Carbonate,Papata extratı,Limon ekstratı,Okaliptüs Extratı,Salyangoz salgı özü

KULLANIMI:

Maskeyi yüzünüzü kapatacak şekilde ve Dairesel hareketlerle masaj yaparak göze temas ettirmeden ince tabaka halinde sürülür 15-20 dk beklenir ve ılık suyla yıkanır. haftada 2 defa yapılması tavsiye edilir.

DEVASA BOYUYLA 250 ML DERMOFACE%100 doğal sağlık bakanlığı onaylı saf salyangoz salgısı içerikli salyangoz maskesi garantili lisanslı üründür.Dermoface cilt bakım ürünlerinin yetkili bayisiyiz ve tabii ki bu durumdan kozmetikshoop müşterileri olarak siz faydalanacaksınız.Her zaman kaliteyi ucuza ayağınıza kadar getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz.Sınırsız kozmetik desteğimiz sürüyor.

Yaptığınız her alışverişte muhakkak hediyelerimiz oluyor ancak toplu alımlarınızda istediğiniz ürünü ücretsiz olarak gönderiyoruz lütfen mesajla bildirin.

DERMOFACE SALYANGOZ ÖZLÜ MASKENİN YARALARI :
.Allatoin cildin yenilenmesine yardımcı olur .
.Vitaminler; cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
.Anti-aging etkisine sahip olması, var olan ince çizgilerin kaybolması.
.oluşabilecek ince çizgileri engellemesi sivilcelerin neden olduğu lekeleri
.çatlak izlerini doğum sonrası cilt çatlaklarını ve kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi sağlıklı ve daha genç bir cilt için en önemli seçenek haline getiriyor.
.salyangoz özlü maske daha canlı pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenler içinde mükemmel bir maskedir.

Son düzenleme:
X