Cilt ve saç sorularınızı paylaşabilirsiniz...

kızlar bir yerde bildiğim bütün güzellik maskelerini ve makyaj malzemesi seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgileri paylaşacağım. ilk yazım da bugüne kadar bana sorduğunuz sorulardan oluşacak. şu an da hepsini toparlamaya çalışıyorum. size de bilgi vereceğim, okumak isterseniz. bu arada soruları almaya devam edeceğim.

Ben uzun süredir ilaç krem tedavisi gördüm cildim için fakat bunların cildim i dahada yordunu düşünüyorum doğal birşeyler istiyorum cildim.güzelleşsin artık önerileriniz nedir

merhaba.ince telli yağlı ve gec uzayan saclarim icin ne yapabilirim
canım en kısa zamanda soruna cevap vereceğim. şampuan mı kullanıyorsun?

Ben uzun süredir ilaç krem tedavisi gördüm cildim için fakat bunların cildim i dahada yordunu düşünüyorum doğal birşeyler istiyorum cildim.güzelleşsin artık önerileriniz nedir
Angel cildinle ilgili sorunların olduğunu biliyorum. senin için elimden geleni yapacağım, yalnız hem bana durumunu çok net yazman lazım. hem de söylediklerimi düzenli uygulaman lazım. farklı şeyleri bir arada denersen etkileşim yapar ve sonuç alamayız canım. ben çok basit evdeki malzemelerle cildini düzeltebileceğimize inanıyorum.

arkadaşlar bu aralar söylediğim gibi sorularınızı toparlıyorum, o yüzden biraz yoğunum ama cevaplayacağım yine de, özel mesajlardan yazdıklarınız için de çok teşekkür ederim.

Benimde cildimde nem orani düzeldi baya..bir sorum olcak ben yüzümü yikadiktan sonra gül suyunu pamuga batirip temizliyorum..sonrada kremimi sürüyorum..bir yerde okudum gözenekleri sıkılastiriyormus bu nedemek o zaman icine kremi almazmi cilt yada maskeyi?..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba, saçım kalın telli ve yağlı. Hergün yıkamam gerekiyor; buda çok zamanımı alıyor.Saçımın geç yağlanmasını sağlayacak ne yapabilirim?

Benimde cildimde nem orani düzeldi baya..bir sorum olcak ben yüzümü yikadiktan sonra gül suyunu pamuga batirip temizliyorum..sonrada kremimi sürüyorum..bir yerde okudum gözenekleri sıkılastiriyormus bu nedemek o zaman icine kremi almazmi cilt yada maskeyi?..

gül suyunun doğal olmadığını düşünüyorum, eğer doğal olan gül suyu bulabiliyorsan tabii kullanabilirsin. ama ben gözenek sıkıştırıcı olarak başka bir şey öneriyorum, bilmiyorum sana yazmış mıydım???

Merhaba, saçım kalın telli ve yağlı. Hergün yıkamam gerekiyor; buda çok zamanımı alıyor.Saçımın geç yağlanmasını sağlayacak ne yapabilirim?

tamam canım sana bir öneride bulunuyorum.

Arkadaşlar, bir adağım vardı; cilt ve saç sorunları olanlara karşılıksız yardım edeceğim diye. Cilt ve saç bakımı konusunda bilgilerimi paylaşmak istiyorum sizlerle. Ancak başka bir yerle anlaşmam olduğu için bilgilerimi buradan paylaşamıyorum. Siz sorununuzu buradan yazarsanız forumun akışını sağlamış oluruz. Ben de sizin cilt ve saç sorunlarınıza önerilerimi özel mesajla bildiririm. Siz de sonuçları yine buradan açıklarsınız. Tamamen doğal maskeler öneriyorum. Hem kendimi geliştirmeye devam etmek hem de bilgilerimi unutmamak amacındayım. Sizlere de bu şekilde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Çalışıyorum ama vakit buldukça cevaplamaya çalışacağım.
Sevgiler...

mrb benimkide hayalet06 kullanıcıyla aynı sorun boncuk saç kullandığım için saçlarım çok azaldı.banada yardımcı olursan gerçekten çok sevinicem :KK43:

gül suyunun doğal olmadığını düşünüyorum, eğer doğal olan gül suyu bulabiliyorsan tabii kullanabilirsin. ama ben gözenek sıkıştırıcı olarak başka bir şey öneriyorum, bilmiyorum sana

Yok yani gözenek sıkılastirdigini forumda okudum benim gül duyum dogal evet..öylemi yapiyor gül sulari onu ögrenmek istedim....ve birde gözenek sıkıstirici birsey kullanildiginda kremleri icine almazmi sonradan krem sürsek birde onu ögrenmek istedim

gül suyunun doğal olmadığını düşünüyorum, eğer doğal olan gül suyu bulabiliyorsan tabii kullanabilirsin. ama ben gözenek sıkıştırıcı olarak başka bir şey öneriyorum, bilmiyorum sana

Yok yani gözenek sıkılastirdigini forumda okudum benim gül duyum dogal evet..öylemi yapiyor gül sulari onu ögrenmek istedim....ve birde gözenek sıkıstirici birsey kullanildiginda kremleri icine almazmi sonradan krem sürsek birde onu ögrenmek istedim

gül suyunun doğal olmadığını düşünüyorum, eğer doğal olan gül suyu bulabiliyorsan tabii kullanabilirsin. ama ben gözenek sıkıştırıcı olarak başka bir şey öneriyorum, bilmiyorum sana yazmış mıydım???

tamam canım sana bir öneride bulunuyorum.

Doğal gül suyu bi yemek kasigi.bi tatli kasigi taze sklmis limon suyu ve bir sise maden suyunu bi şişede karistirip her kullanım öncesi calkalayin pamuğa döküp yüzünüzü bununla silin. Ben öyle yapiorum 2haftadir.çok iyi geldi. Bi yerde okumuştum uygulamaya basladm

Tamam anladimda bunlardan sonra kremimizi sürsek olurmu gözenekler sıkılastirinca

benim de cildim çok yağlı.sivilcelerim çıkıyo sonra iz kalıyo ne yapmalıyım? şimdiden teşekkür ederim.

Ben birde okudugum iyi yaglari almistin ama bezeler cikiyor fkn diye okuyuncada kullanmaktan cekindim neyi nasil kullancam karistirmak istiyorum hepsini öyle kullansam olurmu..göz etrafi hafif kirisiklik morluk biraz torba ve bir tarafimdada elmacik kemiklerimden yukari gòz kenarima dogru lekeler var..bulunan yaglar kayisi cekirdegi..üzüm cekirdeigi bugday özü hodan jojoba avokado..degerlendirmek istiyorum ya bunlari

Merhabalar. 20 yasındayım. Yağlı bi cilt yapım var ve düzenli olarak cilt temizligi yapmama ragmen sivilcelerim yok olmuyor ve hep aynı yerde çıkıyor. Beyaz bir tenim var ama ozellikle yanak üstü ve cenem her zaman cok kızarık. Bu sebepten oturu sanki tum yuzum sivilceliymis gibi gorunuyo. Yani asıl problemim bu kızarıklıklar. Yardımınızı bekliyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam anladimda bunlardan sonra kremimizi sürsek olurmu gözenekler sıkılastirinca

evet gül suyunu gözeneklerin için kullanabilirsin, hemen üzerinden nemlendirici kullanabilirsin ama benim önerim gül suyunu akşamları kullan, üzerine nemlendirici sürme, ertesi gün sabah yüzünü soğuk suyla yıka nemlendiricini sür.

X