CİN, 2 HSİL(SERVİKS BİYOPSİ SONUCU)

Ketem de 17 gün ama ben aradım bi kaç kere. Normalde 15 günde çıkar demişlerdi

Him 17 gune daha var onumuzdeki haftada gecsin ins ararim bende olmadi ah ah kadin olmak cok zor.. erkeklere hic birsey olmuyor biz cekiyoruz herseyi ne adaletsiz bisi bu yaa birde onlardan kapiyoruz bu virüsü falan

Çook geçmiş olsun, inşAllah herşey hayırlısı ile gönlünüzce olur 🤲🏻
Hpv’ın size ne zaman bulaştığını biliyormusunuz yada tahmin edebiliyormusunuz?
şimdiye kadar hiç smear testi yaptırmamışmıydınız?

Çook geçmiş olsun, inşAllah herşey hayırlısı ile gönlünüzce olur 🤲🏻
Hpv’ın size ne zaman bulaştığını biliyormusunuz yada tahmin edebiliyormusunuz?
şimdiye kadar hiç smear testi yaptırmamışmıydınız?
Teşekkür ederim evet hiç smear yaptırmamıştım ama sene de bir kadın dr giderdim en son 2 sene gitmemiştim ama dr lar smear alalım demediler hiç bende bilinçsizmişim demek maalesef 🥺artık önüme bakmak zorundayım maalesef ama çevremdeki kadınlara hep söylüyorum kendinize baktırın diye.hpv muhtemelen 5 yıl önce bulaşmıştır çünkü ilk ilişkim eşimle.vücuttan da atlamadığımı düşünüyorum yada eşim aldattıysa beni evliyken öyle kaptım.

Teşekkür ederim evet hiç smear yaptırmamıştım ama sene de bir kadın dr giderdim en son 2 sene gitmemiştim ama dr lar smear alalım demediler hiç bende bilinçsizmişim demek maalesef 🥺artık önüme bakmak zorundayım maalesef ama çevremdeki kadınlara hep söylüyorum kendinize baktırın diye.hpv muhtemelen 5 yıl önce bulaşmıştır çünkü ilk ilişkim eşimle.vücuttan da atlamadığımı düşünüyorum yada eşim aldattıysa beni evliyken öyle kaptım.
Bu durumda uzun bir süre hpv kaldıysa bekli de kansere pek yakınım 😔

Bu durumda uzun bir süre hpv kaldıysa bekli de kansere pek yakınım 😔
canım benim lütfen moralini yüksek tut ❤️ Bende HpV yeni atlattım. Geçen yıl tama bir yıl önce cuma günüydü hpv olduğumu öğrenmiştim hemde yüksek riskli tip yani kanser yapan... o güne kadar hpv nedir bilmiyordum ben...
Ben ama yıllardır (10 seneden fazla )düzenli olarak kamser muayenesine gidiyordum ama hpv testi ilk kez geçen yıl yapıldı...
2/2021 testim yenilendi ve Rabbime bin şükür testim negatif çıktı... Lütfen kafana takma, pozitif düşün, Allahın izni ile iyileşeceksin inşAllah 🤲🏻 Bol bol dua et...
Eşinlede sakın korunmadan beraber olma.
Bu virüsün senden eşine eşinde sana geri bulaşma ihtimali çok yüksek.

canım benim lütfen moralini yüksek tut ❤️ Bende HpV yeni atlattım. Geçen yıl tama bir yıl önce cuma günüydü hpv olduğumu öğrenmiştim hemde yüksek riskli tip yani kanser yapan... o güne kadar hpv nedir bilmiyordum ben...
Ben ama yıllardır (10 seneden fazla )düzenli olarak kamser muayenesine gidiyordum ama hpv testi ilk kez geçen yıl yapıldı...
2/2021 testim yenilendi ve Rabbime bin şükür testim negatif çıktı... Lütfen kafana takma, pozitif düşün, Allahın izni ile iyileşeceksin inşAllah 🤲🏻 Bol bol dua et...
Eşinlede sakın korunmadan beraber olma.
Bu virüsün senden eşine eşinde sana geri bulaşma ihtimali çok yüksek.
Maşallah size çok sevindim inşallah tüm hastalar sizin gibi şifalanır temiz olur.Allah yardımcımız olsun inşallah bizde o günleri görürüz hpv sen kurtulmak için ekstra birsey yaptınız mı? Sizde lezyon yoktu değil mi? Ben Ahcc kullanıyorum 1 aydır epey bir araştırdım en iyi sonuçlar bu ilaçla olmuş

Maşallah size çok sevindim inşallah tüm hastalar sizin gibi şifalanır temiz olur.Allah yardımcımız olsun inşallah bizde o günleri görürüz hpv sen kurtulmak için ekstra birsey yaptınız mı? Sizde lezyon yoktu değil mi? Ben Ahcc kullanıyorum 1 aydır epey bir araştırdım en iyi sonuçlar bu ilaçla olmuş
Amiin insAllah 🤲🏻
Ben extra hic bir sey yapmadim, bir dönem sacim döküldügü icin sarimsak yuttum birde cinko kullandim, yillardir yesil cayi severek tüketirim, bunlar etki etmismidir bilemiyorum. Bendede yüksek olasilikla bir kac senedir vardi bu virüs.
Moralini yüksek tut en önemlisi moral birde düzenli kontrol bence.

Amiin insAllah 🤲🏻
Ben extra hic bir sey yapmadim, bir dönem sacim döküldügü icin sarimsak yuttum birde cinko kullandim, yillardir yesil cayi severek tüketirim, bunlar etki etmismidir bilemiyorum. Bendede yüksek olasilikla bir kac senedir vardi bu virüs.
Moralini yüksek tut en önemlisi moral birde düzenli kontrol bence.
Yeşil çay iyi diyorlar evet biliyorum teşekkürler 🙏❤️

Merhabalar, uzun zamandır üye olmadan bu siteyi takip ediyorum.öncelikle regaip kandiliniz mübarek olsun.33 yaşında evliyim ve çocugum var yeni yılla beraber hayatımda ilk defa ketem de hpv testi yaptırdım hpv 16 pozitif geldi,jenekolog onkologa gönderildim şok oldum cok üzüldüm ne olduğunu anlamadan onkolog kelimesininden bile korktuğum için normal bir kadın dogumcuya gittim 1 kaç tanesi beni kabul etmedi bu tarz hastalara bakmadıklarını söylediler daha da üzüldüm,daha sonra başka bir kadın dr beni kabul etti ,smear ascus çıktı ,kolposkobi oldum cin2,hgsil sonucunu aldım.geçen günlerde de sonuç kötü de gelince jinekolog onkoloğa gittim, direkt leep yapmam gerekiyor dedi,salı günü yaptrdım ,kendimi hazırlamıştım zaten ama dr acı eşiğin çok yüksek dedi de leep yaparken suratı hiç iyi değildi,çok mu kötü dedim yani kötü dedi.İnanın son 1 aydır yaşadığım moral bozukluğu stres beni benden aldı,elimden geldiğince duygularımı yaşamaya çalısıyorum çok ağladım ,neden diye sordum,eşimi suçladım.ÇOK ZOR BİR SÜREÇ.şimdi leep sonuçlarımı bekliyorum Allah rızası için bana da bugünün de hürmetine dua eder misiniz?Allah herkesin yardımcısı olsun...sadece moral bulmak için bir nebze buraya yazdım .
Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun bir an önce şifa bulursunuz insallah . İnanın okurken o anları bizzat yaşadım . 31 yasındayım 4 yıllık evliyim cocuk sahibi olmaya calısıyoruz 2 kez düşük yaptım rahim dısında miyomum var . 1 ay önce gittigim doktor histereskopi önerdi ve yaptırdık iyikide yaptırmışız rahim ağzında siğil gibi et parçası vardı daha önceki doktorlarım pek incelememişti ama bu doktordan allah razı olsun histereskopi sırasında onuda almıs ve patolojiye gönderdi
Sonucu almak için gittigimizde beynim den vurulmusa döndüm CIN:3 değerinde çok kötü çıkmıs sonuclarım ;( biz bebek sahibi olmka isterken bunla karsılastık onkoloji hastanesine yönlendirdi nasıl hissettigimi kelimelere dökemiyorum.şimdi önümüzdeki hafta kaplayan bölgeyi ameliyat la alacak doktor ama rahim ağzı yetmezliği yaşayabilirsin dedi cocuk sahibi olmak istedignizde . Olumlu düşünmeye calısıyorum lütfen bana da dua edin allah sizede hepimizede şifa versin

Allah yardımcınız olsun geçmiş olsun bir an önce şifa bulursunuz insallah . İnanın okurken o anları bizzat yaşadım . 31 yasındayım 4 yıllık evliyim cocuk sahibi olmaya calısıyoruz 2 kez düşük yaptım rahim dısında miyomum var . 1 ay önce gittigim doktor histereskopi önerdi ve yaptırdık iyikide yaptırmışız rahim ağzında siğil gibi et parçası vardı daha önceki doktorlarım pek incelememişti ama bu doktordan allah razı olsun histereskopi sırasında onuda almıs ve patolojiye gönderdi
Sonucu almak için gittigimizde beynim den vurulmusa döndüm CIN:3 değerinde çok kötü çıkmıs sonuclarım ;( biz bebek sahibi olmka isterken bunla karsılastık onkoloji hastanesine yönlendirdi nasıl hissettigimi kelimelere dökemiyorum.şimdi önümüzdeki hafta kaplayan bölgeyi ameliyat la alacak doktor ama rahim ağzı yetmezliği yaşayabilirsin dedi cocuk sahibi olmak istedignizde . Olumlu düşünmeye calısıyorum lütfen bana da dua edin allah sizede hepimizede şifa versin
Size de çöken geçmiş olsun benimde eşimin gentital bölgesinde et beni gibi birsey varmış bu arada biz normal ben diye düşünüyorduk ona daha baktırmadık ama galiba siğilmiş ki bilmiyorduk hiç bu konuları.leep yapıldı mı size ? Önce sorunun çözdürün iyi bi dr a sonra inşallah hemen bebek çünkü leep olanlarda çocuk sahibi olmakta bir sıkıntı yok belki hormonal ise dr cözer inşallah siz sakin olmaya çalışın önce kendiniz sonra bebek 🥰

Teşekkür ederim hayır bir işlem yaptırmadım henüz bu hafta içinde yapılacak sanırım leep denilen işlem. İçerdeki kısmı alacagız ilerlemişse o dokuyuda alıcaz dedi. Tabi önce saglıgım sonra cocuk .Aklım karmakarısık

Teşekkür ederim hayır bir işlem yaptırmadım henüz bu hafta içinde yapılacak sanırım leep denilen işlem. İçerdeki kısmı alacagız ilerlemişse o dokuyuda alıcaz dedi. Tabi önce saglıgım sonra cocuk .Aklım karmakarısık
Herhangi bir belirtiniz varmiydi geçmiş olsun bu arada allah sifa versin

X