Çin Takvimi

2.yi Ne Zaman Yapmam Lazim
3 Sene Sonra Düşünüyorummm
HAYIRLISIYLA İNŞ.EŞİM 3 KIZ İSTİYOR BENDE 1 ERKEK KARDEŞİ OLSUN İSTİYORUM HAYIRLISI TABİİİ

bu çin takvimi gercekten doğru mu ben de baktırmıştım kızın olacak dedıler 3cü oğlum oldu sizinkiler doğru cıktımı

bayanlar bu takvim dogru cıkıyomuş yıllardan beri duymustum ben bunu ama su durumu karıstırmamak lazım bende onu anlayamıyorum işte ben 06.07.1981 dogumluyum bu yılın ocagından itibaren 26 yasına mı bakacam 27 mi onu karıstırıyorum bakan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim ben şimdi 26 mıyım 27 mi? 27 yasımı daha doldurmadım ama yıl olarak girdim doğru olanı hangiisi takvimde?cvaplarınızı bekliyorum...

bayanlar bu takvim dogru cıkıyomuş yıllardan beri duymustum ben bunu ama su durumu karıstırmamak lazım bende onu anlayamıyorum işte ben 06.07.1981 dogumluyum bu yılın ocagından itibaren 26 yasına mı bakacam 27 mi onu karıstırıyorum bakan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim ben şimdi 26 mıyım 27 mi? 27 yasımı daha doldurmadım ama yıl olarak girdim doğru olanı hangiisi takvimde?cvaplarınızı bekliyorum...

81 doğumlusunuz ve 2008 yılı itibariyle 27 yaşındasınız. eğer 2007 de hamile kaldıysanız yaşınızı 26 olarak almalısınız. eğer 2008 de hamile kalacaksanız yaşınız 27 olarak hesaplanır....

bu çin takvimi gercekten doğru mu ben de baktırmıştım kızın olacak dedıler 3cü oğlum oldu sizinkiler doğru cıktımı

bu takvim çin takvimiyle aynı değil. çin takviminde çok yanılgı çıkıyo ama bunda % 90 tutturduk. yine de bazıları yanılabilir. Allahtan başka kimse doğrusunu bilemez. yani ceninde bulunanı Allahtan başka kimse bilemez diye ayet var.... bunlar sadece birer tahminden ibaret. çok aşırı kapılmayalım yani...

cnm adet tarihi doğum ayından ileride ise 27 oluyosun geride ise 26

merhaba .ben 21.07.1971 doğumluyum .1.oğlumda 28 mayıs 2003 son adet tarihim.doğumu normal doğum tarihi 3 mart 2004.ikinci oğlumda 21.03.2007 sonadet tarihim nisanda hamile kaldım.normal doğum tarihim 28 12.2007.sizin takvime göre doğrumu.209 mart da dahil ne zaman hamile kalsam kızım olur.teşekkürler.

merhaba .ben 21.07.1971 doğumluyum .1.oğlumda 28 mayıs 2003 son adet tarihim.doğumu normal doğum tarihi 3 mart 2004.ikinci oğlumda 21.03.2007 sonadet tarihim nisanda hamile kaldım.normal doğum tarihim 28 12.2007.sizin takvime göre doğrumu.209 mart da dahil ne zaman hamile kalsam kızım olur.teşekkürler.

merhaba,
bilgilerinize baktım da 33 yaşında mart ayında ilk oğlunuz (bilgiler doğru) takvimde de erkek, ikinci oğlunuz 36 yaşında ve aralıkda erkek görünüyo. siz 38 yaşında olup da ocak, mart, haziran, ağustos, ekim ve aralık aylarında doğum gerçekleşirse kız çocuğunu belki yakalayabilirsiniz. yine de takdir Allahın. takvime göre veriyorum bu bilgiler...

iyi günler...

kızlar zahmet olmazsada banada bakarmısınız 30/04/1981 son adetim 14 ekim şimdiden teşekkürler yasım 26 oluyo bu arada

portakal yakaladım seni napıyosun canım
nasıl gidiyor hamilelik????

ben daha hiç bişey anlamadım
korkuyorum portakal şimdi
düşükten falan ,insanın bişey olacak diye ödü kopuyormuş meğer
sana hak veriyorum şimdi,endişelenmiştin ya değerlerim düşükmü
falan diye,kalbi mi duracak diye hatırlıyorum,haklıymışsın insanın aklı çıkıyor.

doktora gittinmi hiç mommy ben ondan sonra korkmamaya sartlandırdım sakınılan göze cöp batıyo korkusundan umursamaz oldum senin nasıl gidiyo

arkadaslar benim dogru cıktı cmt. si öğrendik oğluşumuz olacakmis
takvimdede oyle cıkmıstı :)))

X