Çin Takvimi

merhaba.10.03.1986 doğumluyum.2008 mart ayından sonra hamile kalmak istiyorum.kız çocuk için hangi aylar uygun.teşekkürler.

doğum şubatta mı oldu martta mı? şubat kız, mart erkek görünüyo. martsa yanlıştır ozaman. dediğim gibi bu ve benzeri takvimler hiçbirzaman % 100 sonuç vermez zaten. sadece bir varsayımdan ibaret. yine de aldanıyoruz bazen....

bıkmışsındır belki ama bana bir cevap yazabilirsen çok mutlu olurum.doğum tarihim 11- 07 -1978 sat:17 kasım 2007 teşekkür ederim ben açamadım programı özür diliyoruma.s.

çin takviminden farklı bi takvim

--------------------------------------------------------------------------------

bu takvim çin takviminden farklı geldi bana. çoğu kişide tutturdum. Tabi takdir Allahın yine de. sadece merak ettim acaba sizlce de tutacak mı?
cevapları yazarsanız daha kolay olacak

http://rapidshare.com/files/82674957/nifas_risalesi.xls.html

LİNK YENİLENDİ.
benim sat 24mart 2004 kızım var takvim erkek gösteriyor yanlış bakmadıysam.doğum tarihim 4.4.1977 bu arada...birde sen bakabilirmisin ben beceremedim heralde:)

.................................................................................................

Son düzenleme:
ben hiç bakamadım kızlar sevaba girmek isterseniz banada bakın lütfen 30/04/1981 dogum tarihim son adetim 14 ekim yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkürler

yaşım 23 ocak 1982
son adet tarihim 22 aralık
geçikmem oldu yani hamile olabilirim...
eğer hamileysem neyim olacak bakarmısınz lütfen

kızlar artık bu konulardan sıkıldım ama bi şey duydum yapın bakalım tutacakmı
kocanızın d.tari ve kendi d.tarihinzle ilgili bişi.
olay şuymuş. kadın 3 yılda erkek 4 yılda kan tazeliyomuş. kimin kanı tazeyse bebek o cins oluyomuş. ay gün yıl olarak doru bakın ama. mesela 1980 eşiniz diyelim sizde 1983. 1980+4=1984..... enson 2008 eşiniz çıkıyo ama ayıda önemli tabi. siz 1983+3=1986.....2007 çıkıyo. yani 2007 de hamile kalırsa bu kişi kız oluyomuş. ikinizin aynı yıl çıkarsa aylara bakıyosunuz. en son kiminki tazeyse onukinden oluyomuş.valla ben pek inanmadım ama çok meşur bi yöntem çok tutuyomuş

bu yönteme göre bebişimiz kız görünüyo.ben 1983 dogumluyum eşim 1978.ama bu takvime görede erkek bakalım hangisi dogrufisfisfis

merhaba.benim doğum tarihim 21.07.1971 ve eşimin doğum tarihi 20.04.1970.birinci oğlumda 28 mayıs 2003 de son adetim.ikinci oğlumda ise 21 mart 2007 doğum tarihi yöntemine göre ikinci oğlum benim doğum tarihime tekabül ediyor yani kız olması gerekiyordu...........

X