Çin Takvimi

arkadaslar inanmayin kizimda tutmustu ama simdiki kiz cikti yasim 30 haziranda hamile kaldim ama ne yazikki oglum deyil kizim olucak...oyuzden böyle seylere inanmayin derim ben... :emir_bebek:

bencede kızlar çok kaptırmayın boyle şeylere kendinizi eğlence olarak bakabilirsiniz ama inanarak asla

Arkadaşlar Merhaba,
Ben şuan 22 haftalık hamileyim. Bende çin takvimi tutnadı. 08/12/1983 doğumluyum ve son adetim 27.haziran 2010. Temmuz ayında hamile kaldım. Normalde "erkek" gösteriyor ama doktorum "kız" dedi....

Arkadaşlar Merhaba,
Ben şuan 22 haftalık hamileyim. Bende çin takvimi tutnadı. 08/12/1983 doğumluyum ve son adetim 27.haziran 2010. Temmuz ayında hamile kaldım. Normalde "erkek" gösteriyor ama doktorum "kız" dedi....

canım şimdi senin yazının üstüne internetten takvime baktım.27 yaş temmuz kız gösteriyor ama.

teşekkürler ezelcim.şimdi baktım canım sana da söyleyeyim.otomatik olarak hesapta daha önceki hamileliğimi mayıs ayı kız diyo ama benimki erkek ti canım.yaşımı 30 olarak alıyo hesaplarken.yine kafam karıştı.

2011'e göre ayarlamış olabilirler yıl sonu geliyor ya değiştirdiler belki şimdi bende baktım benimde 1 yıl büyük aldı

Arkadaşlar Merhaba,

bengü bu arkadaş o zaman doğru bakmış erkek gösteriyor ona temmuz ayı

bengü bu arkadaş o zaman doğru bakmış erkek gösteriyor ona temmuz ayı

ezelcim bu hesaplayıcılar kafamı karıştırıyor benim.ben direk kendi yaşım neyse ona bakıyorum.nasıl sen biraz araştırma yaptın mı bu çin takvimi sahi tutuyormu yani.şimdi benim aralık kız gösteriyor eşim diyoki ocak ayınımı beklesek acaba?ama bende sabırsızım biraz işte hepimiz gibi beklemek istemiyorum canım ya.

ezelcim bu hesaplayıcılar kafamı karıştırıyor benim.ben direk kendi yaşım neyse ona bakıyorum.nasıl sen biraz araştırma yaptın mı bu çin takvimi sahi tutuyormu yani.şimdi benim aralık kız gösteriyor eşim diyoki ocak ayınımı beklesek acaba?ama bende sabırsızım biraz işte hepimiz gibi beklemek istemiyorum canım ya.

canım ben bütün aileme ve nerdeyse yakın tük akrabalarıma baktım hepsi tuttu onun için bende çin takvimine denk getirmeye çalışıyorum umut işte :)
bu yaş problemini bende yaşadım onun için mesela ben aralıkta deneme yapıcam çünkü çin takvimine baktığımda hem buyun aralık ayı erkek hem bir sonraki yılın aralık ayında da erkek öyle kendimce garantiye almaya çalışıyorum

Son düzenleme:
canım ben bütün aileme ve nerdeyse yakın tük akrabalarıma baktım hepsi tuttu onun için bende çin takvimine denk getirmeye çalışıyorum umut işte :)
bu yaş problemini bende yaşadım onun için mesela ben aralıkta deneme yapıcam çünkü çin takvimine baktığımda hem buyun aralık ayı erkek hem bir sonraki yılın aralık ayında da erkek öyle kendimce garantiye almaya çalışıyorum

sen yine şanslısın o zaman.bende farklı gösteriyor aralık ayı.bu sene kız gelecek sene erkek.

çin takvimine bakınca kızım doğmadan önce doğru çıkmıştı bakalım bu sefer erkek çıkıyo doğru luğunu:KK49::KK49: ozaman tescillicem:KK49:

kizlar bugun bebege bir seyler almak icin alis verise ciktim neyse cinliydi bir magazanin sahibi hamile oldugumu gorunce sordu kizmi erkekmi diye bende ultrosonda kiz dediler cin takviminde erkek diye kadin sok oldu cin takvimine inaniyormusun oyle bir sey olsaydi cinde herkes eminimki erkek dogururdu dedi yalan o takvimler dedi oyle birsey yok diye ekledi

X