Çin Takvimi

kızlar bende bi araştırma yapayım dedim.hani aylara göre hamişlerin topikleri oluyorya.o sayfalardaki yaşlarına ve hamile kaldıkları aylara baktım.kiminde tutuyor kiminde tutmuyor.

ben 17 kasım 75 lı arlık 3 de kalsam ne oluyo YARDIMMMMMMMMMMMM

kızlar bu cın takvımınde son adet tarıhınemı bakıyorsunuz yoksa hamıle kaldıgınız zamanamı cunku benım son adet tarıhım 30 ekım ama kasım ayında hamıle kaldım acaba hangısıne bakmak lazım?

bende tuttu ve çevremdeki pek çok kişide de, en az 10 kişininkine baktık tarihleri net olarak bilinen ve %90 :)

kızıma 23 yasımda kasımda hamıle kaldım erkek dıyordu kızım oldu sımdı 26 yasıdnayım yıne kız dıyor bakalım artık ılkı tutmadı ıns buda tutmaz

sanırım cozdum otomatık hesaplıyıcıyla normalının neden farklı cıktıgını otomatık hesaplayan dogru hesaplıyor bence cunku doldurdugun yası baza alıyor sanırım
benım kızım normalde tutmuyor ama oto hesaplanana gore tutuyor
suanda 26 yasındayım ama otomatık hesaplayanda 27 cıkıyorum.hatta cınlılerın kendı sıtelerınde yasımı hesaplattıgımda 27 gorunuyorum .demekkı 2011 de 28 gorunucem oyle degılmı arkadaslar bakarmısınız bı
http://www.est-direct.com/china/cncaps.php
eger bu sekılde hesap dogruysa kızım tutuyor
sızde bakarmısınız kafam karıstı :)))
10 08 1984 dogumluyum kızıma 2007 kasımda hamıle kaldım

ImageShack.us

Son düzenleme:
Arkadaşlar Çin Takviminde hamile kaldığımız ay olarak son adet gördüğümüz ayı mı esas alıyoruz yoksa tam olarak döllenmenin olduğu ayı mı esas alıyoruz.
Ben en son 26 Ekimde adet gördüm. 25. yaşın içindeyim, 24' ü doldurdum, daha tam 25 olmadım. Bana da yardımcı olur musunuz??

enteresan ama bende de tuttu, bir oğlum var ve 22 yaşımda şubat ayında hamile kalmıştım:)
şimdi yine adetim gecikti ve bir bebek daha istiyorum.. şayet kan testim pozitif çıkarsa bu takvime göre kız görünüyor, hayırlısı...:KK16:

Arkadaşlar Merhaba,
Ben şuan 22 haftalık hamileyim. Bende çin takvimi tutnadı. 08/12/1983 doğumluyum ve son adetim 27.haziran 2010. Temmuz ayında hamile kaldım. Normalde "erkek" gösteriyor ama doktorum "kız" dedi....

selam ben sızın otomatık hesaplayıcıda baktım kız cıkıyor.otomatık hesaplayıcıda kız cıktı

hanımlar banada bakarmısınız d.t 03.05.1987 24 yaş gösteriyo otamatik hesaplama ama kızmı erkekmi onu yapamadım son sat 7 ekim

arkadaşlar benim durum da çok acil,lütfen bir anlayan yardım etsin.doğ tarihim : 6 haziran-86, şubatta döllenme olur da hamile kalırsam kız mı oluyor erkek mi?hangi yaş sütununa bakmalıyım?cevaplarınızı bekliyor olucağım..çok teşekkürler...:KK1:

lizzie 25 yaşa bakacaksın o yaşa göre erkek çıkıyor ama bu takvimlere çok güvenme

X