çingene salıncağı :)

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
kızlar bebeğim 3 ay 4 günlük ama cadı mı cadı..
ne beşikte sallamakla ne ayakta ne kucağımda bir türlü durmuyordu aç doymuyo diye tedirgün oluyordum hatta mamaya başlıcaktım ama kilosu da iyi..
geçen gece huysuzluğundan ağladığını anladım şöyle ki.... eşimle battaniyede salladık sustu hatta gülücükler atmaya başladı durduğumuz an yine ağlıyordu bende arkadaşımın kocasına demirden salıncak yaptırdım dün geceden beri keyfi yerinde :nazar:
eğer sizin sıpalarda durmuyosa tavsiye derim valla

benimki de bazen durmuyo. yatağı çok ağır sallamak zor oluyor. nasıl senin salıncak tam anlamadım. eski tip beşiklerden mi?

kızlar bebeğim 3 ay 4 günlük ama cadı mı cadı..
ne beşikte sallamakla ne ayakta ne kucağımda bir türlü durmuyordu aç doymuyo diye tedirgün oluyordum hatta mamaya başlıcaktım ama kilosu da iyi..
geçen gece huysuzluğundan ağladığını anladım şöyle ki.... eşimle battaniyede salladık sustu hatta gülücükler atmaya başladı durduğumuz an yine ağlıyordu bende arkadaşımın kocasına demirden salıncak yaptırdım dün geceden beri keyfi yerinde :nazar:
eğer sizin sıpalarda durmuyosa tavsiye derim valla

canım ı resım koysana benım kıde uyumuyo battanıyede sallamadan evde tekım salamak da dor oluyo acılen salıncak alpama yada yaptırmam lazım yurt dışındayım hadeyıncede bulamadım salıncak resım koyarsan çok ıyı olurr...

benim yeğenide biz böyle büyüttük valla. ılk sallandığında nerdeyse kahkaha atıyodu. Okadar hoşuna gitmişti. Şimdi arkadaşlardan yazanlar olur tehlikeli sağlık için zararlı diye ama çeken bilir.Dikkat ede ede Rabbimin yardımıyla sallana sallana uyudu hep çok şükür bişi olmadı. Ve MaşaAllah diorum sağlığıda yerinde. Bende tavsiye ediyorum. Tek sorun odanın ortasında bi duvardan öbür duvara bi ip ve ortasında salıncak dağınık oluyo biras.Görüntü kirliliği yani. Ama değer.

AMAAAANNN maşallah bu ne tatlılık kızzz. yerim onu ben. salıncak da süper valla. ayrıca resimdekini kaynanan sandım :roflol: annenmiş. ya sorması ayıp kaça kurdu bu düzeneği usta?

beleşşşşşş :roflol:
zaten tanıdık olduğundan ne kadar ısrar etsekte ücret istemediler dükkandaki hurdaya atılan demirlerden yaptı sadece kaynakla birleştirdi bide makara koydu sallanması için ve ip bağladı bize öyle dedi yani...
begendinmi canım yaptırıcaksan fiyat öğrenirim... hatta yakın olsak adrese teslim bile olurdu :eek:

süper olmuş valla canım yaa,nasıl istediklerini yaptırtıyorlar dimikaydirigubbakcemile3,
Hiç te kötü değil valla,boşversene,gayet pratik,taşınması falan kolay sanırm,tasarım harikası vallakaydirigubbakcemile3
Güle güle kullanın,hayırlı sağlıklı olsun inşallah..

hemde nasıl minicik şeyler parmağında oynatıyolar bizi valla...
şimdilik salonda duruyo sene sonu oda değiştiricez o zamana kadarda heralde ihtiyacımız kalmaz..

sızınkı yıne ıyı canım ablam yıgenımın huysuzlundan ıkı odanın duvarlarını delerek yaptıgı cıngene salıncagıyla kurtuldu.ama salıncak ve o delık duvarlar 2-3 yasına kadar durdu yatak odasında

beleşşşşşş :roflol:
zaten tanıdık olduğundan ne kadar ısrar etsekte ücret istemediler dükkandaki hurdaya atılan demirlerden yaptı sadece kaynakla birleştirdi bide makara koydu sallanması için ve ip bağladı bize öyle dedi yani...
begendinmi canım yaptırıcaksan fiyat öğrenirim... hatta yakın olsak adrese teslim bile olurdu :eek:

ya bence süper bir icat. ben oğlanı sallaya sallaya kollarım ağrıyo. fiyatını sorsana. anadoluda mı oturuyodunuz siz? biz leventteyiz.

X