Cinli kedim

Ah işte hepsi türlü türlü, hepsi birbirinden güzel, ne güzel yaratılmışlar hiçbirinin huyu bile diğerine benzemiyor, haddimi aştığımı düşünen olabilir lakin ben hayvanların dünyadaki melekler olduklarını düşünüyorum, her biri hem dünyayı güzelleştirmek hem de bize iyi insan olmanın ne demek olduğunu öğretmek için gelmişler gibi.

Kedisi köpeği karıncası böceği, onları seyretmek bile huzur veriyor.
Kesinlikle abla daha önce hiç bir canlı evlat edinmemiştim bu çok farklı bir duyguymus şimdi yolda yururken diğerlerini bile anlamaya başladım
Gözlerine bakınca artık çok farklı şeyler hissediyorum . Ben 25 yaşıma kadar hiçbir hayvana dokunmamiştim birde . Inşallah kızım boyle kedimizle yetişecek abilik yapacak diye umuyorum 😅 iyi ki bu dünyada varlar

Kesinlikle abla daha önce hiç bir canlı evlat edinmemiştim bu çok farklı bir duyguymus şimdi yolda yururken diğerlerini bile anlamaya başladım
Gözlerine bakınca artık çok farklı şeyler hissediyorum . Ben 25 yaşıma kadar hiçbir hayvana dokunmamiştim birde . Inşallah kızım boyle kedimizle yetişecek abilik yapacak diye umuyorum 😅 iyi ki bu dünyada varlar
Birlikte büyürler birbirlerini çok da severler ve göreceksin bir evcille büyüdüğü için bebeğinin karakteri çok başka olacak, evcilin çocuk gelişiminde pozitif etkisi var.
Allah hem bebeğine hem kediciğine hem de sizlere sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah🧿

Birlikte büyürler birbirlerini çok da severler ve göreceksin bir evcille büyüdüğü için bebeğinin karakteri çok başka olacak, evcilin çocuk gelişiminde pozitif etkisi var.
Allah hem bebeğine hem kediciğine hem de sizlere sağlıklı uzun ömürler versin inşaallah🧿
Amin inşallah abla size de bende çok güzel olacağını düşünüyorum bu minik oğlumuza da kızımız sevgiyi öğretir belki 😅🥰🥰

cins kediler tabi uslu olur. sutikişlerde öyle. canları acıdığı için hareket edemiyorlar zaten. o yüzden yaramaz değiller.

X