Cinli kedim

İki yavru kardeş kedi sahiplenmiştim sokak kedisi ikisi de, deli gibi yaramazlardı perdelerimi görseniz paramparçaydı kol boyu deşikler vardı değiştirdim onu da mahvettiler çok kızıyordum başta ama artık onlar benim sorumluluğumdaydılar benim evlatlarımlardı ne kadar kızsan da atamazsın kimselere veremezsin. Yaramaz diye hemen kurtulmak istiyorsanız hayvanseverlik falan hikaye. Siz tüylü biblo aramışsınız size kedi vermişler

Valla bilmiyorum ben file yaptirdim ilk defa böyle birşey duyuyorum hatta gelen adamla da konuştum böyle bir durumla karşılaşabilir miyiz diye yok dedi. Kendim de biraz araştırdım ama demek ki istisnası var
Benim 4 evladım var 3 tanesi kedi 1 tanesi kedi görünümlü canavar. Bizim gözümüzü açtı tekirler Aslanlar gibiymiş lider olan erkek tekirler varmış zaten yapı olarak da hepsinden büyük ve atik onlara kapı, ip file, dur, sus ve hayır işlemiyor istediğini alıyor ve sizi eğitiyor. Şükür bizimki bizi terbiye etti :) Bu arada bi değişik olduğu için ayrı seviliyor. Adam benle duşa giriyor, üşütür diye almak istemiyorum, almayınca banyo kapısını açıp giriyor diğer 3 su görünce öcü görmüş gibi kaçar bu milli yüzücü olacak.

Her kedi uslu olcak diye bir şey yok insan gibi her kedinin de karakteri farklı benim kedim uslu aynı cins kuzenimde var o yaramaz cinsle pekte alakalı değil her kedi bir değil ama malesef bu duruma kedi adına üzüldüm yaşadığı evdekiler 'cinli' olarak görüyor komik geldi yavru kediler oyuncu olur hele erkek ise aman aman şenlik ben bu konuda sadece kediye üzüldüm ben 7 senedir kedi besliyorum 2 aylıkken sahiplendim şuan 7 yaşında 2 kere camdan atladı keza ameliyat oldu annem kucağında bebek gibi salladı kedim mutsuz halsiz görsem deli divane oluyorum etrafa atlasın oynasın diye yani herkes hayvan beslememeli bunun cidden bi cezası bir kanunu olmalı. Şöyle düşün senin bebeğin büyüdüğünde çok yaramaz olsa ona da mı o itamda bulunacaksın gerçekten pes yani herkes hayvan beslememeli cidden
Ay yok artık hahaha

İki yavru kardeş kedi sahiplenmiştim sokak kedisi ikisi de, deli gibi yaramazlardı perdelerimi görseniz paramparçaydı kol boyu deşikler vardı değiştirdim onu da mahvettiler çok kızıyordum başta ama artık onlar benim sorumluluğumdaydılar benim evlatlarımlardı ne kadar kızsan da atamazsın kimselere veremezsin. Yaramaz diye hemen kurtulmak istiyorsanız hayvanseverlik falan hikaye. Siz tüylü biblo aramışsınız size kedi vermişler
Aynen

Benim 4 evladım var 3 tanesi kedi 1 tanesi kedi görünümlü canavar. Bizim gözümüzü açtı tekirler Aslanlar gibiymiş lider olan erkek tekirler varmış zaten yapı olarak da hepsinden büyük ve atik onlara kapı, ip file, dur, sus ve hayır işlemiyor istediğini alıyor ve sizi eğitiyor. Şükür bizimki bizi terbiye etti :) Bu arada bi değişik olduğu için ayrı seviliyor. Adam benle duşa giriyor, üşütür diye almak istemiyorum, almayınca banyo kapısını açıp giriyor diğer 3 su görünce öcü görmüş gibi kaçar bu milli yüzücü olacak.
Gerçekten kedilerin karakterleri var ve insanlar gibi hepsi kendine özgü büyüdükçe bile degisiyorlar çocukluk dönemleri ayrı büyüklikleri ayrı ya ama iyi ki varlar

Bebekliğimden beri kedilerim oldu. Hepsi de tekir yada sarmandı anlattıklarınız bana çok normal geldi. Siz cins kediye alışmışsınız. Camlara normal tel bile işe yaramıyor kafes teli yaptırdım. Bütün mobilyalar duvara monte. Her şey onların yapıları ve konforuna uygun çünkü onların karakteri bu. 1 yaşını geçince falan da duracağını sanmıyorum. 14 15 yaşında hala aynı tempoda kedilerim vardı zamanında.

Cirmaliyor demissiniz
Sonra da hiç tirnaklamaz demişsiniz
İlk 3 gün cırmaladı ben onun için yabancıyım cunku.ilk sahibi cirmalayip saldiriyor o yüzden veriyoruz demişti.. 3 günün sonunda öpüp barıştık simdi artık o benim huyumu öğrendi ona zarar vermeyecegimi anladı bana güvendi simdi tırnaklarını çıkarmıyor o 3 günden sonra tek tırnak geçirmedi.bacaklarima yaptığı beni uyandırmak için yaptığı acıtmıyor.Anne uyan benimle oyna diye.

Son düzenleme:
Yaa Allah sizin gibi insanlardan razı olsun 🥰🥰
20220921_085220.jpg

Eklentiler

• 20220921_085213.jpg
    20220921_085213.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 51
Eltim ev hediyesi salonuma perde yaptırdı daha ilk hafta kocaman delik oluşturdu kedicim.Kizlarim gidip gelip perde yırtık diyor napabilirim canı sagolsun.Kocaman delikli bir perdem mutfak sandalyelerim yırtık.tirnaklarini orada köreltiyor cano.Ama bende denemiyor şükür 🤣

Ayyy çok tatlı ya benim de evde 3 kedim var dışarda da besliyoruz çok seviyorum cidden hepsi çocuğum gibi
Evde 1 van kedim var(sokağa atacak birinin elinden aldim)1 köpeğim 2 kuşum bahçede 5 bıldırcın 4 tavuğum var.evim 90 metrekare.Daha fazla alamiyorum esim izin vermiyor.Isyerinde besle diyor ama mama sponsorumuz kendisi oluyorlar.🤣🤣

Bunlarda isyerinde sokakta beslediklerim.Aclar napabilirim.Beni görünce koşarak geliyorlar.Suan onları besliyorum resimler anlık
Ah yavrularım benim de iş yerinde bir köpüş vardı o kadar güzeldi ki Türkan Şoray gibi koşarak geliyordu bizi görünce hayatımda ilk dokundugum köpekti . Evim bahçeli olsa asla orda bırakmazdim .

Ah yavrularım benim de iş yerinde bir köpüş vardı o kadar güzeldi ki Türkan Şoray gibi koşarak geliyordu bizi görünce hayatımda ilk dokundugum köpekti . Evim bahçeli olsa asla orda bırakmazdim .
Burası 4 katlı bir isyeri 3er daire var her katta.Ben olmasamda yada gecikirsem diğer isyerlerinden besleyen arkadaşlar var o yüzden yerlerinden etmek istemiyorum hicbir zaman ac kalmiyorlar hatta bazen mamalar fazla fazla kalıp bayatliyor.Kendi bahcemden beslediğim 2 kedi daha var.Dun mesela biri koca poşetle gelmis beslemis kalani kıyıya koymuş ben gec gelmiştim.Verdigimde az yediler benim mamadan(kaliteli mama alıyorum evdeki için.Evdekinin mamasını çalıp geliyorum.🙈🙈

X