Cinsel birliktelik sırasında birden vajana iç dudaklarım şişti

Slakslal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
1
0
20
Cinsel ilişki sırasında vajina iç dudaklarım şişti enflasyon belirtisi yok yanma ağrı vs, sadece dokunduğumda hassasiyet hissediyorum şuan hastaneye gidebilecek şekilde ve konumda değilim. Daha önce başına gelen ya da şişliğin inmesi için tavsiyesi olanlar var mı çok acil 🥺
(boşalamamaktan kaynaklı olabilir mi?)

Cinsel ilişki sırasında vajina iç dudaklarım şişti enflasyon belirtisi yok yanma ağrı vs, sadece dokunduğumda hassasiyet hissediyorum şuan hastaneye gidebilecek şekilde ve konumda değilim. Daha önce başına gelen ya da şişliğin inmesi için tavsiyesi olanlar var mı çok acil 🥺
Prezervatif çok nadiren de olsa alerjik reaksiyona sebebiyet verebilir, belki öyle bir şeydir

Iyi günler peki düzeldimi sonradan kac gunde düzeldi,bende hamileyim benimde bugün iki katina cikmis büyüklügü merak ettim o yuzden,cvp verirseniz cok mutlu olurum

X