Cinsel ilişki sonrası baş ağrısı

Kendinisevenbirii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
5.597
23.747
İyi geceler hanımlar
her ilişkiden sonra,özellikle orgazm olduğum da baş ağrısı yaşıyorum,bu 20 dakikaya yakın sürüyor sonra geçiyor ama o 20 dakika boyunca resmen zonkluyor başım anlayamıyorum. şuan yarım saate yaklaştı hala başım ağrıyor,pişman oldum eşimle yaklaştığıma.fikri olan var mı bu durumla ilgili,aynı sıkıntıyı yaşayan yada

İyi geceler hanımlar
her ilişkiden sonra,özellikle orgazm olduğum da baş ağrısı yaşıyorum,bu 20 dakikaya yakın sürüyor sonra geçiyor ama o 20 dakika boyunca resmen zonkluyor başım anlayamıyorum. şuan yarım saate yaklaştı hala başım ağrıyor,pişman oldum eşimle yaklaştığıma.fikri olan var mı bu durumla ilgili,aynı sıkıntıyı yaşayan yada
Canım normal. Düzenli nefes almayı unutuyor da olabilirsin. Kendini fazla kasıyorsundur. Bunlara dikkat et belki geçer

ben ilişki yaşamıyorum ama kendi kendimi tatmin ettiğim zamanlarda çok güçlü bi şekilde olunca başım dönüyor :KK48: hafif baş ağrısı sonra geçiyor
bana normal gibi geldi sizinki hala devam ederse doktora gitmenizi öneririm

Yani bu gece orgazm oldum diyorsun
gecmis olsun
Olmadı bir uzmana danışın
Yok o gece orgazm falan olmamıştı maalesef :) orgazm oldugumda daha da çok oluyor diye belirttim sadece,normal zevk almadığım ilişkide de olabiliyor, o gecede onlardan biriydi :) teşekkür ederim evet bı doktora gozukucem sanırım,kimse benimde başıma ağrir dememiş, normal saniyordum :olamaz:

X