Cinsel ilişki sonrası karın ağrısı ve ishal

Elfbysl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
48
14
22
Merhaba arkadaşlar bir gün önce evlendim eşim ile ilk birlikteliğimiz oldu.Kanamam ve içten yanmam çok var bunlar normal 4 kez ilişkiye girdik yavaş yavaş alışmaya başladık ama bugün sabah uykudan kalktigimda ağır bir sancıyla kalktım ishal ve kanama gördüm çok fazla ishal olmuşum adetime 10 gün var sebebi nedir ne zaman geçer normalmi yardimci olursanız sevinirim

Cinsellikten dolayı ishal değilsinizdir diye düşünüyorum. Ön sevişmeyi uzun tutun biraz acıda olmaz

Merhaba arkadaşlar bir gün önce evlendim eşim ile ilk birlikteliğimiz oldu.Kanamam ve içten yanmam çok var bunlar normal 4 kez ilişkiye girdik yavaş yavaş alışmaya başladık ama bugün sabah uykudan kalktigimda ağır bir sancıyla kalktım ishal ve kanama gördüm çok fazla ishal olmuşum adetime 10 gün var sebebi nedir ne zaman geçer normalmi yardimci olursanız sevinirim
Bende arada anal iliski sonrasi karin agrisi oluyo, sizinde öyle bi durumunuz yoksa bi doktora gidin

Selam öncelikle mutluluklar dilerim ,cinsel ilişkiye bir kaç gün ara verin bence biz öyle yapmıştık yırtılan zarın yeri hafif te olsa tahriş oluyordur iyileşsin diye,ishal de büyük ihtimalle yediğiniz bişey dokunmuştur yada bakteriyel bişey olabilir ,ishal kesiciler var doktora gidin vericektir ilacını geçmiş olsun

Ne nayif vucudlar var ya bizde 5 senedir Allah'ın nerdeyse her günü sevişiyoruz ne ishal oldum ne kanamam oldu 🤣

yok kız cinsellik ishal yapmaz sanmıyorum :KK70: üşütmüşsündür muhtemelen yediklerinden de olabilir

ishal stresten kaynaklıdır . yanma vs normal düzene girer fazla kanama geliyorsa kişiden kişiye göre değişir .

X