Derin ve sert cinsel ilişki sonrası kasık ağrısı

Bilgili yorumu bilgili insan yapar burayı da teyzeler sarmış Facebook gibi. Daha kökleme tabirini bilmeyip bi de üstüne dalga geçmişler tek tip sevişen insanlar her pozisyonu derin penetrasyon sanmışlar çok güldüm bi de bunlar çoluk çocuk sahibi ne yazık ki Türkiye’de cinsel bilgi bu kadar. Sen farklı pozisyonlar dene yazdığım şeyi dikkate al 🤣
Kökle:
Ben ne alaka

Arada köklersin arada yarısı ile yaparsın sonra tekrar köklersin bir hızlanırsın bir yavaşlarsın falan ya ondan bahsediyorum bu direkt sürekli hızlı ve git gel esnasında fazla çıkmadan
Tüm cinselliginizi öğrendik Allah razı olsun 😒
Azıcık da sırrınız kalsaydı.

Ben de tarihçi olcaktım lisans bitti de dedim napiim meslekte sanki deep penetarasyon mu ögretçekler.
Tatlım onun için bayağı bi tarafını yırtman lazım cinsel terapist ve psikiyatr bölümü için tıbbi eğitim alıyorsun o kafa da siz de yok yapılan yorumlardan da zeka seviyenizi gördüğüm kadarıyla ahahaha bir de tek başına yorum yapamıyorsunuz zavallılar 🤣🤣🤣🤣 hade yallah ötede geç dalgalarını 3 yaş dalgalarını

Tatlım onun için bayağı bi tarafını yırtman lazım cinsel terapist ve psikiyatr bölümü için tıbbi eğitim alıyorsun o kafa da siz de yok yapılan yorumlardan da zeka seviyenizi gördüğüm kadarıyla ahahaha bir de tek başına yorum yapamıyorsunuz zavallılar 🤣🤣🤣🤣 hade yallah ötede geç dalgalarını 3 yaş dalgalarını
Kız geberdim gülmekten psikyatr bölümu eved haklısın. Tibbi eğitimsiz o.

Teyze bu yüzden cahilsin sevişmekle bilgili olunmuyor zaten ahahahha daha yazma bana küçük düşüyorsunuz 🤣
Küçük ve düşmek.. estağfurullah sizin meslekte herşey büyük ve dimdik ayaktadır. Böyle küçük ve düşen şeyler size yakışmıyor zaten boşverin..

foruma yeni girdim bu tarz konularda hep alaycı yorumlar yapmışsınız ve hepiniz aynı anda yapıyor sizce bu ne kadar sağlıklı bir davranış :)
Şimdi sana burda beyinle ilgili bir seminer verirdim de dışarı çıkıcam vaktim yok. Bak hayatım sen güya sağlıkçısın ya, limbik sistem ne işe yarar biliyorsundur. Bütün cinsellikle, yeme içme gibi içgüdüsel ve hayvani dürtülerin merkezi orası. Frontal lobu gelistirmedigin sürece hep oradaki skmsonik bilgilerle hayatını idame ettirirsin. Frontal lobun gelişmesi için bilgi ahlak erdem gibi hasletlerinin olması lazım ki o hayvani dürtüleri kontrol edebilesin. Sen şimdi bütün bu hasletlere sahip olan insanları hayvani durtulerle hayatlarını idame ettirmiyor diye alay konusu yaparak kendini ne duruma düşürdüğünun farkında bile değilsin..

Arkadaşlar ben cinsel terapi aldım. Pozisyon felan anlatilmiyorki orda. Tamamen başka şeyler yani. Hatta sole komik bir olay yaşanmıştı doktorcugum yapay vajina ve yapay penis verdi elime. Bende penisi vajinaya soktum ama ters oldu yani penisin iki tane topu ( tibsal terimini bilmiyorum 🤣) havada kaldı komik bişi oldu. Eşimde böle gizli gizli güldü o anki durumlarına. Doktor neden guldunuz dedi eşime, oda ters soktu dedi utanarak. Bende bozuldum yanlış yaptım diye. Doktorda eşime tek pozisyon yoktur, birçok ilişki pozisyonu vardır zamanla öğrenirsiniz sizde ... Bey demişti hafif gülümsemeyle. Eşimin bozulması hoşuma gitmişti. Ne alaka bilmiyorum ama yukarda birisi kelebek pozisyonu diyince aklıma o sahne geldi güldüm 🤣 canlandiramadim valla.

Şimdi sana burda beyinle ilgili bir seminer verirdim de dışarı çıkıcam vaktim yok. Bak hayatım sen güya sağlıkçısın ya, limbik sistem ne işe yarar biliyorsundur. Bütün cinsellikle, yeme içme gibi içgüdüsel ve hayvani dürtülerin merkezi orası. Frontal lobu gelistirmedigin sürece hep oradaki skmsonik bilgilerle hayatını idame ettirirsin. Frontal lobun gelişmesi için bilgi ahlak erdem gibi hasletlerinin olması lazım ki o hayvani dürtüleri kontrol edebilesin. Sen şimdi bütün bu hasletlere sahip olan insanları hayvani durtulerle hayatlarını idame ettirmiyor diye alay konusu yaparak kendini ne duruma düşürdüğünun farkında bile değilsin..
Eğitim fakültesi mezunusun sanırım. Neyse bi kenara bırakalım bunları. Bir sorum olacak sadece. Bu forumun amacı nedir?

X