cinsel iliskide aci ceken varmi?

ayselmamedova123

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
534
217
26
merhaba kizlar benim adetim duzensz oldugu icin yumurtlama donemimi hesaplayamyorm adetme 5 gun kala cinsel iliski esnasnda cok aci verdi basinc uygulandiginda ..sorum su acaba yumurtlama donemimdemiydm yoksa adete 5 gun vardi diyemi ...tesekurler

ben sana hemen cevap vereyim canım.
adete 5 gün kala kuru günlerdir.
yani akıntı bakımından.
bu nedenle ilişki esnasında kuruluk olduğunda canının yanması normaldir.
genelde adete 5 gün kala ovulasyon olmaz.
çok çok nadir olaylar hariç.

ben sana hemen cevap vereyim canım.
adete 5 gün kala kuru günlerdir.
yani akıntı bakımından.
bu nedenle ilişki esnasında kuruluk olduğunda canının yanması normaldir.
genelde adete 5 gün kala ovulasyon olmaz.
çok çok nadir olaylar hariç.
canm o dediyin adeti duzenli olanlarda benim adetm duzensz diye adet gunumden bir gun once bile yumurtlaya bilirim ..hayr kurulukdan olsa duvar agrir benim o icerde giris agzi varya ora acyodu acmiyoduda sanci oluyodu

canm o dediyin adeti duzenli olanlarda benim adetm duzensz diye adet gunumden bir gun once bile yumurtlaya bilirim ..hayr kurulukdan olsa duvar agrir benim o icerde giris agzi varya ora acyodu acmiyoduda sanci oluyodu

canım adetin düzensiz dahi olsa sen bilemezsin ne zaman yumurtladığını evet ama adetten bir gün önce yumurtlama ihtimalin çok çok düşük inan. acıma sancı durumunun nedenleri; kuruluk, enfeksiyon, adetten önceki hassasiyet, tahriş, yara herşey olabilir. üzerinde durulacak bir şey değildir düşünme. inşallah kısa zamanda anne olursun.:dua:

canım adetin düzensiz dahi olsa sen bilemezsin ne zaman yumurtladığını evet ama adetten bir gün önce yumurtlama ihtimalin çok çok düşük inan. acıma sancı durumunun nedenleri; kuruluk, enfeksiyon, adetten önceki hassasiyet, tahriş, yara herşey olabilir. üzerinde durulacak bir şey değildir düşünme. inşallah kısa zamanda anne olursun.:dua:
amin ben doktora sordm olur dedi bes gun once ...ama suan adetmde var zaten ama gec yumurtllamis olursam yerlesme kanamasi olabilir...hepsi bir umit isde napcaz...sagol canm

amin ben doktora sordm olur dedi bes gun once ...ama suan adetmde var zaten ama gec yumurtllamis olursam yerlesme kanamasi olabilir...hepsi bir umit isde napcaz...sagol canm

en iyisi ve kesin çözümü ne biliyor musun?
adet oldun ya adetin biter bitmez bir gün arayla adet olana kadar birliktelik.
o zaman ne zaman yumurtlarsan yumurtla kaçırma şansın yok. :KK66:

Adete yakın kuruluk olur o da acı yapar normal bi durum yani yumurtlama sırasında ilişkide acı olmaz aksine akıntıların fazlalaştığı için acısız olur

X