Cinsel ilişkide zevk alamamak

Size öncelik veriyor mu ? Sizi onemsiyor mu ilişki sırasında ? Ön sevişme uzun mu ? Kendi işini halledip kalkıp gidiyor mu bunlar önemli saysam bir sürü soru çıkarda uzatmak istemedim

gördüğün bildiğin tek erkek olduğu için olabilir, ten uyumu meselesi işte

belki başkasıyla zevk alırsın dicem topa tutcaklar

Aynı yaştayız aynı durumdayız ebn evliyim ve ilk tanıştığım kişiyle evlendim ve 5 yıldır hiç zevk yok aramızda bir elektrik de yok olmayınca olmuyor malesf

Anneye bak vay canına

Cinsellikten zevk almanın bence hem fiziksel hem de psikolojik etmenleri var.
Fiziksel olarak vajinal kaslarınızı güçlendirin, kegel egzersizi yapın. Cinsel hissi artırdığı söyleniyor.
Psikolojik olarak da gerçekten o şehvet kafasını yaşamak zevki artırıyor. Benim kafam boş olduğu zaman, biraz da keyifliysem, çok daha zevk alırım. Farklı ortamlar da etkiler beni. Hep aynı ev aynı oda olmasın. Bi otelde randevuleşin örneğin. Heyecan katın. Ben alkol tüketen biri değilim ama siz tüketen biriyseniz biraz gevşemek ve kafanızın çok doluysa boşaltmak için az miktarda alabilirsiniz diye düşündüm. Tüketmiyorsanız da olabildiğince hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Güzel bir müzik eşliğinde dans ile başlayarak sevişmek de güzel olabilir.
Son olarak, Bir de G noktanızı keşfedin. Hangi pozisyonda G noktası daha iyi uyarılıyorsa onunla başlayın.

Aklıma gelenler bunlar :)

Evlenmeden cinsellik şartmı o zaman evlenmenin ne manası kalıyor evlilik zaten cinsellik tatmin etmek başta manasız bı konuşma bence
İşte cinsellikteki o uyum olmayınca da evliliğin yine pek bir manası kalmıyor. Sonra Müge Anlıda izliyoruz mükemmel anadolumuzun pirüpak insanlarının ensest ilişkilerini. Yok kaynım bana kaydı, yok dayımla kaçtı falan filan. Bu kişiler de sorsan etek giydi bacağı göründü diye kadınlara oro*spu der. Öyle namuslu öyle dinine bağlı hepsi

Neredeyse her pislik cinsel açlığa çıkıyor gördüğümüz, okuduğumuz ve izlediğimiz şeylerde. Bana göre de sizin ettiğiniz cümleler baştan aşağı manasız evliliğin manasını cinsellik olarak görmeniz saçmalığın daniskası.

Evlenmeden cinsellik şartmı o zaman evlenmenin ne manası kalıyor evlilik zaten cinsellik tatmin etmek başta manasız bı konuşma bence
Sart degil bencede, ama kesinlikle sans oluyor o sekilde.. tuttu tuttu, tutmadiginda ayvayi yiyorsun. Evliligi yurutmek zaten zor birde cinsellik eklenince dahada cekilmez olur. Ha sadece cinselligi iyi diye biriylede evlenilmez zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…