Cinsel ilişkiye giremiyoruz kafayı yiyeceğim zoruma gidiyor okuyun ne olur

Beygir gücünde seks yapan ortalama göbekli kel herif > Sevişmeyen, sertleşemediği için hedefi tutturamayan yakışıklı bebe
2. diyorum shhshgs
ay aklima geldi simdi, tovbe tovbe. ama bu adam delikleri karistiriyor olabilir mi? 🤦🏻‍♀️ yukariyi zorlamasinin tek sebebi bu olabilir diye dusundum de.
ay aklima geldi simdi, tovbe tovbe. ama bu adam delikleri karistiriyor olabilir mi? 🤦🏻‍♀️ yukariyi zorlamasinin tek sebebi bu olabilir diye dusundum de.
yani diğerine giremez ki zaten küçük değil mi hahshh

Moralim çok bozuk yorumlayın lütfen. Şöyle ki erkek arkadaşımın bipolar bozukluğu var sabah akşam günde 4 farklı ilaç alıyor ve bunlar isteksizlik yapıyor. kullanmadığı zamanlarda ilk birlikteliğimiz çok acılı oldu benim için çok kan geldi ve çocuk giremedi bildiğiniz. yapamadık. ve sonraki ilişkilerimizde bazen girebiliyo bazen giremiyo o yüzden vajinismus olmadığımı biliyorum ama bazen canım çok acıyo neden bilmiyorum. sanki yanlış yöne ittiriyomuş gibi geliyo shhshs 6 aydır birlikteyiz sadece iki kere çok iyi seks yaptık onda da canım hiç acımadı neden bazen oluyor işte de genelde olmuyor kafayı yiyeceğim. sevgilim zaten çok ilaç kullandığı için olumsuz etkiliyo ve ön sevişme de yapan biri değil pek. direkt girmeye çalışıyo ben de bu işlerde yeniyim giremiyo dolayısıyla modumuz düşüyo neden böyle oluyo ya ben yapmak istiyorum ama onun ilaçlardan dolayı pek isteği yok gibi ona da istiyorum diyemiyorum o yüzden
İki sorun bir arada diye tahmin ediyorum. Biri kuruluk, siz acele ettiği için ıslanamıyorsunuz bu da doğal olarak canınızı yakıyor, bunun çaresi uzun sevişme ve kayganlaştırıcı. İkincisi ise sevgilizin ereksiyon sorunu tam sertleşmemiş penis canınızı yakar giremez. Bunun çaresi ürolog, kullandığı ilaçların etkisiyse çok bir çözüm de yok.

Geleyim size tavsiyeme. Bipolar çok zor bir hastalık ve yanlış bilmiyorsam genetik aktarımı da var. Bu adamla evlilik yoluna girmeyin. Fedakar cefakar insanlara kimse madalya takmıyor. Kendiniz için en iyiyi en güzeli arayın

kozma ya gerçekten yeniyim yaşım da genç
İki sorun bir arada diye tahmin ediyorum. Biri kuruluk, siz acele ettiği için ıslanamıyorsunuz bu da doğal olarak canınızı yakıyor, bunun çaresi uzun sevişme ve kayganlaştırıcı. İkincisi ise sevgilizin ereksiyon sorunu tam sertleşmemiş penis canınızı yakar giremez. Bunun çaresi ürolog, kullandığı ilaçların etkisiyse çok bir çözüm de yok.

Geleyim size tavsiyeme. Bipolar çok zor bir hastalık ve yanlış bilmiyorsam genetik aktarımı da var. Bu adamla evlilik yoluna girmeyin. Fedakar cefakar insanlara kimse madalya takmıyor. Kendiniz için en iyiyi en güzeli arayın
en doğru yorum sanırım. ama sevince kolay silip atılmıyo ya. onun için uğraşmak istiyorum.

Kmse sana sevdigin icin aferin demicek. O sevgi zamanla gececek yerini her konuda pismanlik alacak. Cinsel sorun bi yerde iliskinin her yerine bulasacak cunkj adam dusuncesiz. Keske simdi.gorebilsen.ama belli ki tecrube etmeden anlamicaksin.
tecrübem yok ki bi bununla bitlikte oldum işte ama olunca da çok iyi yapıyo da sadece iki kere oldu shhshsh genel olarak olmuyo

kozma ya gerçekten yeniyim yaşım da genç

en doğru yorum sanırım. ama sevince kolay silip atılmıyo ya. onun için uğraşmak istiyorum.
Kaç yaşındasın. Bak türk filimlerindeki gibi değil hayat, istiyorsan uğraş ama şimdi can hıraş gösterdiğin çaba hayat mücadelesi başlayınca zulüm gelecek sana. Seni sırtlayıp taşıyacak birine ihtiyacın olduğunda sırtında hep o olacak asla senin ona verdiğin desteği sana vermeyecek. İyi düşün, sadece duygularınla hareket etme

Kaç yaşındasın. Bak türk filimlerindeki gibi değil hayat, istiyorsan uğraş ama şimdi can hıraş gösterdiğin çaba hayat mücadelesi başlayınca zulüm gelecek sana. Seni sırtlayıp taşıyacak birine ihtiyacın olduğunda sırtında hep o olacak asla senin ona verdiğin desteği sana vermeyecek. İyi düşün, sadece duygularınla hareket etme
zaten benimle tanışmadan iki ay önce falan yeni boşanmış bi kızı hamile bırakmış kız da çocuğu aldırmış istemeden beni bulup yazdı destek olacak adam değil asla pisliğin teki

yani sadece kendi çıkarlarını düşünüyo bence kadın umrunda değil sikip atmak isyiyo afedersin onu da bende yapamıyo çünkü ıslanmıyorum canım acıyo o yüzden giremiyo
Böyle bir adamla ne işin var o zaman, sadece işini görecekse eliyle görsün, zevk almadığın şeyi yapmasına izin verme, senin istediğin gibi olmayacaksa hiç olmasın.
ya acıması be girememesi normal dimi? çünkü yeniyim ve ne oral ne bi şey dokunmuyo bilemo bölgeye sadece normal öpüşme o da ıslatmıyo beni ben mi anormalim
Sadece öpüşmeyle ıslanacak çok fazla kadın yok zaten, sen normalsin öküz olan o

ben de öyle düşünüyorum bir de bende sorun olduğunu düşünüyo alışmış bin kişiyle birlikte olmuş kızlarla birlikte olmaya bence zora gelemiyo

zaten benimle tanışmadan iki ay önce falan yeni boşanmış bi kızı hamile bırakmış kız da çocuğu aldırmış istemeden beni bulup yazdı destek olacak adam değil asla pisliğin teki
Kızım saf mısın cahil misin, tam bir it bu, bunları bile bile ne işin var senin bununla. Karizmatik duruşlu serseriye aşık olan liseli kızdan farkın yok. Kendini kontrol altına almalısın

Kızım saf mısın cahil misin, tam bir it bu, bunları bile bile ne işin var senin bununla. Karizmatik duruşlu serseriye aşık olan liseli kızdan farkın yok. Kendini kontrol altına almalısın
evet tam bir it uyuşturucu geçmişi bile var bipolar bozukluk var onunla bununla birlikte olmuş aldatmaya meyilli off

X