Cinsel ilişkiye giremiyoruz kafayı yiyeceğim zoruma gidiyor okuyun ne olur

Bu adamı sakın bırakma, bi tanıdığımızin başına falan musallat olur Allah korusun. Sen sıkı sıkı tut olur mu.
evet tam bir it uyuşturucu geçmişi bile var bipolar bozukluk var onunla bununla birlikte olmuş aldatmaya meyilli off

Hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar. İyi ki buraya yazmışım çünkü gözümü açtınız. Sadece cinsel değil genel anlamda bu adamın ne kadar yanlış bir seçim olduğunu görmek istemiyordum belki, bugün fazlasıyla farkına vardım. Maalesef çok boşluğuma geldi ve bu adama aşık oldum. Sevdiğim için bazı tavırlarını, geçmişini vs görmezden geldim, verdiğim değerin karşılığını hiç alamadım ama pişmanlığı hissediyorum artık. Bu bana zarardan başka bir şey getirmemiş boktan ilişkiden en kısa zamanda kurtulacağım umarım. Şans dileyin... :KK43:

yemin ederim hepsi doğru keşke trol olsa ne çektiğimi ben biliyorum şaka gibi ilişki geliyor size maalesef gerçek
Ya bırak Allah aşkına zincire mi vurdular? Yaşadığın her şey müstehak sana.

Herif hem tecrübesiz diyorsun hem birini hamile bırakmış diyorsun hem bilmiyor diyorsun hem s*ikp atıyor diyorsun hem seviyorum diyorsun.

Mune Mune fake kullanıcı sanırım bizimle eğleniiiir

Hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar. İyi ki buraya yazmışım çünkü gözümü açtınız. Sadece cinsel değil genel anlamda bu adamın ne kadar yanlış bir seçim olduğunu görmek istemiyordum belki, bugün fazlasıyla farkına vardım. Maalesef çok boşluğuma geldi ve bu adama aşık oldum. Sevdiğim için bazı tavırlarını, geçmişini vs görmezden geldim, verdiğim değerin karşılığını hiç alamadım ama pişmanlığı hissediyorum artık. Bu bana zarardan başka bir şey getirmemiş boktan ilişkiden en kısa zamanda kurtulacağım umarım. Şans dileyin... :KK43:
De ki bana en çok sen ikna ettin.

zaten benimle tanışmadan iki ay önce falan yeni boşanmış bi kızı hamile bırakmış kız da çocuğu aldırmış istemeden beni bulup yazdı destek olacak adam değil asla pisliğin teki

evet tam bir it uyuşturucu geçmişi bile var bipolar bozukluk var onunla bununla birlikte olmuş aldatmaya meyilli off
Su yorumlardan sonra gercek oldugunu düsünmüyorum. Sevmeye devam et. Acısada öldürmez görmezden geliver, seviyosun sonucta 🤣🤣

Su yorumlardan sonra gercek oldugunu düsünmüyorum. Sevmeye devam et. Acısada öldürmez görmezden geliver, seviyosun sonucta 🤣🤣
bi gecede 8 ekstazi attığı için bipoları tetikleniyo ve depresyon geçiriyo o yüzden tedavi görüyo şu an ciddi hepsi neden şaka yapayım aq komik mi

t
Ya bırak Allah aşkına zincire mi vurdular? Yaşadığın her şey müstehak sana.

Herif hem tecrübesiz diyorsun hem birini hamile bırakmış diyorsun hem bilmiyor diyorsun hem s*ikp atıyor diyorsun hem seviyorum diyorsun.

Mune Mune fake kullanıcı sanırım bizimle eğleniiiir
ecrübesiz demedim off yoruldum aq

Inanılır gibi değil.. siz bu adamı seveceginize önce kendinizi sevin.uyusturucu,bipolar,herkesle yatmış (hastalık kapmamıştır insallah) , sizin duygularinizi onemsemiyor.sevismiyor.amaci sadece boşalmak.. bu adam hayatınıza nasıl bir anlam katıyor ki seviyorsunuz ve illa benimle sevişecek diyorsunuz anlamıyorum.gercekten çok mu zengin...
Siz önce kendinizi sevin.hayatiniza hiç bir anlam katmamış bu adamı da görmeyin.. kendisini yontmak için çaba harcamak sizin hayatınızdan götürür.

X