Cinsel istek için macun vs.?

Meryem Aslan

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2019
19
10
28
Biz 2 yıllık evliyiz son 4 5 aydır eşimin cinsel isteği azalıyor artık haftada 1 kere anca oluyor oda benim yanaşmam ile hemen kısacık olup bitiyor benlik sorun yok bakım giyim konusunda falan. Ayrıca konuştum kaç kere ama nafile bu durumdan çok rahatsızım tamamen bitmesinden benden uzaklaşmasındam korkuyorum bunun çözümü için macun falan ne yapabilirim bilmiyorum bana akıl verir misiniz?

Biz 2 yıllık evliyiz son 4 5 aydır eşimin cinsel isteği azalıyor artık haftada 1 kere anca oluyor oda benim yanaşmam ile hemen kısacık olup bitiyor benlik sorun yok bakım giyim konusunda falan. Ayrıca konuştum kaç kere ama nafile bu durumdan çok rahatsızım tamamen bitmesinden benden uzaklaşmasındam korkuyorum bunun çözümü için macun falan ne yapabilirim bilmiyorum bana akıl verir misiniz?
Aktarda satılıyor gidip alablrsin cinsel güç arttırıcı

Bence öyle bir şeye ihtiyacınız yok,eşinizin üstüne gitmeyin iş ortamında ya da farklı bir şeyi kafaya takıyor olabilir. Benim bir dönem eşimin kafası çok doluydu beni red ettiği bile olmuştu üstüne gittiğim de tartıştık daha kötü oldu hatta. Sonra iş yerinde ki problemlerini çözdükçe maddi gücü tekrar düzeldikçe kendisi düzeldi zaten. Ve eşinize az yapıyormuş gibi hissettirmeyin o kafaya girmesin arada ki muhabbetinizi sıkı tutmaya çalışın inşallah düzelir zamanla çok yeni evlisiniz çünkü macunluk bir şey olacağını sanmıyorum 🙏🏻

X